Marvel Universe

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
img_20210824_071656_1yyx.jpg

چقدر شن توی این صحنه هست! 🤔

پ.ن: اون سکانس قطار هم شباهت عجیبی به قطار SM2 داشت.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
به به...
سند من / الکترو / گابلینِ ویلیام دفو هم تلویحا تایید شدن :D با خود اختاپوس میشن 4 تا. نفر 5م و 6م سینیستر سیکس اینجا کیا قراره باشن؟ :D
طبق شایعات راینو و لیزارد از ASM
ظاهراً لیزارد تو تریلر هم هست!

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
به به...
سند من / الکترو / گابلینِ ویلیام دفو هم تلویحا تایید شدن :D با خود اختاپوس میشن 4 تا. نفر 5م و 6م سینیستر سیکس اینجا کیا قراره باشن؟ :D
اونجا بعد نشون دادن صورت هپی هوگان یه چند میلی ثانیه خیلی تار لیزارد رو نشون میده.

تئوری توطئه چیدن میگن دردویل هم دیده شده یکی اون ایستراگ دویل یکی هم موقع گذاشتن پرونده ها حتی میگن یه جا صحنه مبارزه سند من و یه اسپایدرمن دیگه در حد خیلی کوتاه نشون داده میشه

خلاصه بگم .... همون چیزایی بود که میدونستیم😂😂

• Like
Reactions: HIGH DEVS

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
خب آقا این تریلر رو که احتمالا کلا نبینم چون "اولین فیلمیه" که واقعا نمیخوام چیزیش اسپویل شه برام،
ولی صرفا یه بخش هایی از اون تریلر لیک شده (که از یه گوشی بود که از یه گوشی دیگه فیلم گرفته بود که اون گوشی دوم هم از یه مانیتور داشت فیلم میگرفت و همه اینا هم داخل گوشی من داشت پلی میشد :))) رو دیدم که عملا صحت لیک خیلی قبل تر reddit که دیالوگ های فیلم رو قرار داده بودن تایید کرد.

کاملا برام محرزه فروش این فیلم (اگر کووید آسیب نزنه) از فروش اونجرز هم بالاتر خواهد بود :D جدای از اینکه برخلاف اونجرز تقریبا اسپایدرمن رو همه میشناسن هیچی، کوین فایگی همزمان طرفدارای سه تا یونیورس مختلف رو بعد سال ها داره کنار هم جمع میکنه که در نوع خودش تجربه واقعا بی نظیریه! :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
پسر چقدر دیدن این لبخند شیطانی آلفرد مولینا حس خوبی داشت! :D :x

انتظار میره که تو تریلر بعدی، حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد رو تایید کنن!:D
یسری شایعاتی خوندم (از منبعی که کل جزئیات این تریلرو لو داده بود 3-4 روز پیش و درستم بود)

میگفت حضور توبی که نه ولی اندرو رو شاید تو یک تریلری نشون بدن بعدا

پ.ن. من یک خلاصه داستانی از فیلم خوندم که یکی میگفت لیک کرده کل داستانو. و انتظار داشتم 99 درصد فیک باشه ولی این تریلره تا حدی تاییدش کرد :/ :)) حتی با تمام شایعات الانم جور در میاد...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خیلی خوب بود تریلر Spider-Man! :D
بین کل تریلرهای MCU، فکر کنم جزو Top 3 باشه برای من. یعنی هرچقدر Eternals یه جوریه که جذبش نمی‌شم (حالا شاید خود فیلم خیلی هم خفن باشه، ولی تریلرهاش اصلاً حس خاصی برام نداره و البته بخشی از قضیه هم به خاطر اینه که کاراکترهاش رو خوب نمی‌شناسم)، این تریلر Spider-Man رو ۲ بار پشت سر هم دیدم و باز هم جا دارم.
گذشته از اینکه عاشق Spider-Man 2 سم ریمی و مخصوصاً دکتر اختاپوسش بودم و از دیدن استاد آلفرد مولینا توی این تریلر کلی ذوق‌زده شدم، توی MCU هم دکتر استرنج جزو محبوب‌ترین شخصیت‌های بنده هست (خیلی بالاتر از تونی استارک به عنوان مرشد قبلی پیتر پارکر) و خوشحالم که قراره توی دو تا فیلم آینده MCU ببینیمش. :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
خدایا این تکنولوژی De-aging رو از ما نگیر! :D \m/

آلفرد مولینا رو خیلی خوب درآوردن؛ دقیقا شبیه نسخه دوم فیلم اسپایدرمن سم ریمی!:D

البته اینم بگما، خیلی هم پرهزینه است!:D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
نمیدونم چرا یه حسی دارم که ممکن چیزی که میخوام نباشه :( به خاطر همین هایپم رو پایین نگه میدارم بعدا تو ذوقم نخوره !

تریلر خیلی خوب بود و بیشتر از هرکسی اونایی که با اسپایدرمن سم ریمی خاطره دارن قراره عشق کنن :x امیدوارم فیلم حداقل ۲ ساعت و نیمی باشه صفا کنیم :D من اینطوری هستم یا شما هم بیشتر از خود اسپایدرمن رفتید تو نخ دکتر ؟ :D جدا که چه قدرت های خوب و عجیبی داره و چه داستان هایی که نمیتونن در بیارن هم خود بازیگرش‌ خوبه و هم شخصیت. احتمالا از این به بعد سرپرستی این بچه رو هم دکتر قبول میکنه:D

از الان خیلی مشتاق فیلم دکتر استرنج شدم فکر میکنم عالی باشه.

تئوری بالا راجب مفیستو هم خوب بود البته احتمالش نزدیک به صفره ولی خب جالبه شاید تو فیلم دکتر مشخص بشه جریان چیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر