سازنده
Eidos-Montréal
تاریخ انتشار
October 2021
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
eidos-montreal-announces-marvels-guardians-of-the-galaxy.png

سازنده: Eidos-Montréal
ناشر: Square Enix
سبک: Action-adventure
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC, Switch
تاریخ انتشار: 26 اکتبر 2021(4آبان1400)

iran_1623701766030_1623701963087.jpg

• بازی روایت گر داستان گروه محافظین کهکشان تشکیل شده از درکس، گامورا، راکت راکون و استارلرد می‌باشد.​
  • بازی تجربه ای سوم شخص و تک نفره خواهد بود.​
  • در بازی شما تنها کنترل شخصیت استارلرد(پیتر کوییل) را خواهید داشت. و میتوانید شخصیت های دیگر را با دادن دستور های مختلف در حین گیم پلی هدایت کنید.​
  • بازی داستانی اورجینال و جدا از دنیا سینمایی مارول خواهد بود.​
  • بازی فاقد هرگونه پرداخت درون برنامه ای و دی ال سی خواهد بود.​
  • در بازی قابلیت تصمیم گیری و انتخاب وجود دارد و انتخاب های شما در روند بازی تاثیرگذار خواهند بود.​
  • بازی هیچگونه پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت و حتی مزایای پیش خرید بازی تماما از طریق پیش روی در جریان بازی برای همه بازیکنان در دسترس خواهد بود.​
  • بازی دارای فوتومود خواهد بود.​

iran_1623701560601_1623702217549.jpg

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فقط با استار لرد میشه بازی کرد؟
بله.

ولی از طریق یسری دستورات میشه وسط کامبت به بقیه اعضای تیم دستور داد.
یک ریویو یی میخوندم میگفت ایدوس co-op رو برداشته ولی با این فیچر یکاری کرده توی کامبت واقعا حس بازی تو هر 4 نقشو تجربه میکنیم... بنظر این موردش خیلی خوب پیاده سازی شده...

-----------------------------------------------

همونجور که نریمان گفت منم هرچقدر impression یا نقد از بازی میخونم، همه شدیدا مثبته. مخصوصا همه از داستان و کاراکترا تعریف میکنن

just soccer

کاربر سایت
Sep 18, 2015
114
نام
محمد حسین
من خودم هم 4_5 ساعت بازی رو بازی کردم و واقعا انتظار نداشتم بازی اینقدر خوب باشه به خصوص مبارزات بازی که همیشه به چشمم تو ویدیو ها ضعیف میومدن امیدوارم بتونه بازی فروش خوبی رو داشته باشه کسی نبوده من چند تا جا رو چک کردم که بازی رو بازی کرده باشه و راضی نباشه یوزر اسکور بازی هم با اینکه تعدادشون زیاد نیست ولی نمره خیلی خوبی داره Screenshot_2021-11-01-11-19-57_com.android.chrome_1635753019804.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
متاسفانه این چیزی که من میبینم با این میزان توجهی که تو اینترنت بهش شده فروشش به شدت کم خواهد بود و به احتمال زیاد نسخه دومی نخواهد داشت . اسکوار اول سر اونجرز گند زد بعدم سر مارکتینگ این بازی (قشنگ اون اوایل کلی جو منفی درست شده بود دور و برش) برخلاف اینکه کلی واسش ریخت و پاش کردن و پیداست بودجه زیادی واسش صرف شده فروشش قطعا راضی کننده نخواهد بود وحتی ممکنه ضرر هم بده واسه همین اسکوار بعیده بخواد فرصت دومی بهشون بده . حیف ، بازی یـ عالمه جای پیشرفت واسه بهتر شدن داره .

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
من دارم بازیش میکنم، گرافیک عالی، داستان عالی، گیمپلی عالی، کلا برا تست گرفتمش ولی دیدم خیلی عالیه، چند تا ایراد جزعی داره ولی واقعا اسکوار انیکس دمش گرم بازی خیلی خوبی ساخته، کلا دیالوگ های حین مبارزه و اکسپلورر بازی عالیه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

ashe

کاربر سایت
Jan 6, 2006
815
نام
سید محمد حسین
من که بازی را همون هفته پیش پلات کردم و یکی از بهترین تجربه های امسالم بود .حالا تو ایران که به جز چنتا بازی خاص به اکثر بازی ها بی توجهی میشه ولی همینطور که بچه ها گفتن تو سطح دنیا هم زیاد بازی تحویل گرفته نشده با توجه به اینکه هرکی بازی کرده به شدت خوشش اومده

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
من که بازی را همون هفته پیش پلات کردم و یکی از بهترین تجربه های امسالم بود .حالا تو ایران که به جز چنتا بازی خاص به اکثر بازی ها بی توجهی میشه ولی همینطور که بچه ها گفتن تو سطح دنیا هم زیاد بازی تحویل گرفته نشده با توجه به اینکه هرکی بازی کرده به شدت خوشش اومده
ظاهراً برای بلک فرایدی قراره تخفیف خفنی بخوره اگر در حد ۵۰ درصد باشه احتمالا خیلی ها اینجا بخرن :D

• Like
Reactions: ashe

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
بادید اورنجر رفتم سراغش اما از همون منوی ابتدای بازی میخکوبش شدم شخصیت پردازی کاراکتر خیلی خوب کار شده موسیقی بازی خیلی به جا و به حس ادم کمک میکنه ولی اگه میشد جای کاراکتر دیگه بازی کرد خیلی بهتر میشد در کل زیر سایه منحوس اورنجر قرار گرفته

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
من الان رسیدم به چپتر ۱۰ بازی از لحاظ گرافیک بصری گیم پلی و داستان خیلی خوب بوده تا اینجا 😍 تنها ضعفش به نظر من کات سینهای زیاده ولی در کل حتما تجربه کنید

• Like
Reactions: HIGH DEVS

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
امروز بازی رو بالاخره تموم کردم و فرصتی شد که بیام یه تشویق ریزی هم که شده بکنم تا بقیه هم برن سراغش چون بازی واقعا روح و شخصیت داره و حیفه که داره پای اون آشغال Avengers میسوزه و حیف میشه!
در وهله اول گرافیک بازی حداقل رو PS5 فوق العاده خوب و چشم نوازه، البته بازی کاملا خطیه اما طراحی هنری مراحل و دیزاین کلی یجوریه که حس بسته بودن و خفا نمیده بهتون، یه چیزی تو مایه‌های Unchartedهای ۱ تا ۳ هست. صداگذاری و شخصیت پردازی کاراکتر‌ها واقعا خوبه، هرچند دیالوگ‌ها ممکنه گهگاهی برن رو مخ ولی بصورت میانگین واقعا ارتباط کاراکترا خوبه و بعضا خنده دار :D
گیم پلی بازی ممکنه برای خیلیا Hit Or Miss باشه و بستگی به خودتون داره، بازی دیگه‌ای بود خسته می‌شدم و جزو نقاط منفی بود ولی اینجا بنظرم رو تم بازی نشسته و واقعا مناسبه و سرگرم کننده، از طرف دیگه‌ای اما تنوع دشمنا و اینا واقعا بده و جای دفاع نداره :D

خلاصه اینکه بازی واقعا خوبه و معلومه Eidos با عشق و علاقه تمام و کمال ساختتش و بنظرم اگه تگ مارول نبود و دستشون بازتر بود میتونستند یه چیز فوق العاده و بی نظیر بسازن ولی با تمام محدودیت‌ها هنوزم دلچسبه و بنظرم همین بزرگترین نکتشه، بازی واقعا دلنشین و دلپذیره و از همون دقیقه اول ارتباط برقرار میشه و جزییات داخلش بیداد میکنه.
کالکشن موزیک‌هاشم که فضاییه و کوچکترین نقدی نمیشه بهش گرفت، بهترین و خاطره انگیزترین آهنگ‌های دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی جمع شدن.

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
بالاخره فرصت شد بازی رو انجام بدم و امروز تموم شد، زمان خوبی هم بود از این بابت که تکنیک RT به بازی اضافه شده، در بخش گرافیک روی PS5 با تکنیک RT بازی فوق العاده شده، در بخش گرافیکی چشم نوازه ولی یک سری مشکلات به چشم میاد، فیزیک بازی در قسمت های اسکریپت شده خیلی جذاب بنظر میاد ولی در گیم پلی این موارد جذابیتی نداره! مخصوصا وقتی می بینی آبجکت هایی که پرت می شن ازت عبور می کنن و اینگونه موارد مثل دفرمه شدن، از مدل گامورا خوشم اومد برخلاف نسخه سینماییش، لول دیزاین بازی در اکثر موارد ضعیف بود، ساختارش نسل 7ـی می زد، برای من از اواسط بازی جذابیتش رو از دست داد و خسته کننده شد، گیم پلی با توجه به یونیورس قابل قبول بود ولی مکانیزم ها، گیم پلی رو بیشتر تبدیل به QTE کرده و چالشی پیش پای بازیکن نمی ذاره، داستان بازی هم در مکان هایی بخاطر تغییر مسیر و معرفی کارکترهای جدید شکل جذابی به خودش می گرفت و برخی چپترها خیلی خوب بود، ولی هر چی به پایان بازی نزدیک می شدم این روند افت می کرد و جذابیتشو از دست می داد، موسیقی ها مگه می شه بد باشن! شوخی ها و دیالوگ ها هم عالی
امتیاز من به بازی
7/10​

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
منم فرصت شد بازی رو تموم کردم
گرافیک فنی و هنری بازی خیلی خوبه واقعا مخصوصا که اخیرا مود RT اضافه شده و باید بگم حالت ۳۰ فریم بازی خیلی پایداره و اصلا اذیت کننده نیست من خودم کل باز رو با همین مود رفتم
یه نکته ای بگم که حرفم برمیگرده به حرف منتقد IGN که گفت تو این دوره زمونه که تمام بازیا شدن ۷۰ دلار با محتوای داستانی ۶ ساعته و پوچ این بازی که داره با ۶۰ دلار یه محتوای داستانی فوق العاده و طولانی (۱۷ ساعت) رو به گیمر تقدیم میکنه واقعا غنیمته
نمونه این بازی تو مبحث داستان و محتوای داستانی فوق العاده من میتونم DATHLOOP رو مثال بزنم
همونطور که گفتم نکته بسیار قوی بازی داستانشه داستان خیلی جذاب با پرداخت شخصیتی قوی که البته بیشتر رو کارکترهای بازی هست تا خود استارلرد البته‌ به حد کافی از خود استارلرد هم چیزهایی گفته میشه اما خب باید بگم داستان بازی بیشتر درمورد یه ماجراجویی خود تیم هست تا نحوه شکل گیری تیم
نکته ضعیف بازی هم بنظرم گیم پلی بازی هست که باوجود سلیقه ای بودن به مذاق من خوش نیومد من ییشتر دوس داشتم تمام شخصیت ها قابل بازی باشن ولی همچنان استار لرد به عنوان لیدر باشه یه چیزی شبیه به فاینال فانتری
مثلا من وجود پازل ها که میشد به اعضای تیم دستور بدی چیکار کنن تا مرحله رو رد کنی برام خیلی لذت بخش بود و اگه میشد از این نوع گیم پلی که هر شخصیت ۴تا قدرت اصلی داره نجات پیدا کنه نور الی نور میشد(بیشتر یه حالت هک اند اسلش در کنار قابل بازی بودن چند شخصیت و همچنین قابلیت دستور دادن به اعضای تیم)
برا همین هم نمره ۹ IGN که بخاطر این محتوای غنی در کنار قیمت ۶۰ دلاری رو منطقی میدونم هم نمره ۷ GAMESPOT بخاطر گیم پلی و کامبت بازی رو

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
من یه چند تا چپتر رفتم بنظرم نویسندگیش فوق العادس.این صحبتای بین هم تیمی ها واقعا جذابه و هرکدوم شخصیت جالب خودشون رو دارن.این نیمچه نقش افرینی و تاثیر هرچند بنظر کوتاه انتخابا هم بنظرم بازی رو به شدت جذاب کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر