سازنده
Eidos-Montréal
تاریخ انتشار
October 2021
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
eidos-montreal-announces-marvels-guardians-of-the-galaxy.png

سازنده: Eidos-Montréal
ناشر: Square Enix
سبک: Action-adventure
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC, Switch
تاریخ انتشار: 26 اکتبر 2021(4آبان1400)

iran_1623701766030_1623701963087.jpg

• بازی روایت گر داستان گروه محافظین کهکشان تشکیل شده از درکس، گامورا، راکت راکون و استارلرد می‌باشد.​
  • بازی تجربه ای سوم شخص و تک نفره خواهد بود.​
  • در بازی شما تنها کنترل شخصیت استارلرد(پیتر کوییل) را خواهید داشت. و میتوانید شخصیت های دیگر را با دادن دستور های مختلف در حین گیم پلی هدایت کنید.​
  • بازی داستانی اورجینال و جدا از دنیا سینمایی مارول خواهد بود.​
  • بازی فاقد هرگونه پرداخت درون برنامه ای و دی ال سی خواهد بود.​
  • در بازی قابلیت تصمیم گیری و انتخاب وجود دارد و انتخاب های شما در روند بازی تاثیرگذار خواهند بود.​
  • بازی هیچگونه پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت و حتی مزایای پیش خرید بازی تماما از طریق پیش روی در جریان بازی برای همه بازیکنان در دسترس خواهد بود.​
  • بازی دارای فوتومود خواهد بود.​

iran_1623701560601_1623702217549.jpg

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
به به خوب شد تاپیکشو زدید :D
من اتفاقا از نمایشش بدم نیومد. بجز استریم هم دوباره دیدم و از نظر ویژوال هم خوب بنظر میاد :D

فقط افت فریمش یکم رو اعصاب بود :D و اینکه حس میکنم طبق این مرحله ای که نشون دادن خیلی محیط ها کوچیک و خطیه...
اون اکتیو ریلودشم دوست داشتم :D

just soccer

کاربر سایت
Sep 18, 2015
114
نام
محمد حسین
من فعلا اصلی ترین مشکلم با بازی قیافه استارلرد بدون ماسکه یعنی فکر نکنم از این قیافه یخ تر و بی حس تر میتونستن درست کنن البته بخشیش سر اینه آدم هی قیافه کریس پرت میاد جلو چشمش و مقایسه میکنه ولی بازم خیلی قیافش به نظرم بد از آب در اومده:-w:-w

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
آقا ممنون بابت زدن تاپیک :D
اومدم فقط یه مطلبی رو بگم، اونم این هست که به شدت امیدوارم نسبت به این گیم :D با این که عنوان قبلی به اون شکل اپیک فیل شد ولی از روی کامنت ها تو یوتیوب و ردیت میتونم حس کنم که ازش استقبال شده :x

به هر جهت فکر میکنم اونجرز سبب خیر شد که یونیورس گیمینگ مارول هم تو مسیر خودش قرار بگیره! :D ولی DC و Marvel... چه شود :x

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دو مورد.
اولا چند هفته پیش یسری سایت ها Hands on داشتن با بازی و همه از کامبت عمیق و فان بازی تعریف کردن (چیزی که اصلا حس نمیکردم جذاب باشه.)

دوما الان دو هفته به لانچ بازی ( :| ) لانچ تریلرش اومده و به طرز وحشتناکی بنظرم خفن و جذاب بود :D

پ.ن. قشنگ پتانسیل غافلگیری رو داره بنظرم :D

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
798
نام
سید محمد حسین
من 4 5 ساعتی بازی کردم .بازی به معنای واقعی خوبه اگه دنبال یه بازی اکشن ادونجر سوم شخص تر و تمیز بدون مزخرفات انلاین و پرداخت درون برنامه ای و dlc هستید اینو از دست ندید.یکم تو یکسری المان ها مثل تنوع دشمنان و باس ها و ... بهتر عمل میکرد قطعا متای بالاتری هم میگرفت.
و باز هم جای تاسف داره که تاپیک بازی فقط 1 صفحه جلو رفته و مثل خیلی بازی های جدید دیگه انگار کسی تو بازی سنتر بازی نمیکنه :(

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
هر جا میری همه دارن شدیداً از بازی تعریف میکنن! نویسندگی و پرداخت کرکترها مثل اینکه خیلی خوب از آب درومده و به نظر میاد با بازی با کیفیتی طرفیم.

متاسفانه فکر نمیکنم بازی فروش خیلی خوبی داشته باشه و بعد از قضیه Avengers شاید این آخرین پروژه مارول SE باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر