Manhunt 2

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
من امروز بازی رو شروع کردم!
واقعا بعد از سایلنت هیل همچین بازی رو زوری انجام میدم!!!
کنترلش یه نمه مشکل داره و خصوصا حرکت سریع دوربین اذیت میکنه!!!
ولی انصافا گرافیکش در حد عالی هست!
داستان هم فعلا چیز زیادی پی نبردم! :laughing:

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
آقا من تو این مرحله که اولش بیرون یه ساختمون مثله قصره موندم!
میرم داخل و همه رو سلاخی میکنم! بعد میرم زیر زمین میبینم دکتره میره و در پشتش بسته هست و یارو میگه باید از یه جا دیگه برم!!!
بعد دیگه نمیدونم باید کجا برم و همون جا گیر کردم!
با تشکر

sata

کاربر سایت
Sep 17, 2007
293
نام
سینا
من تو مر حله ی 2 یا 3 گیر کردم اون جا که یه جا شبیه کلوپه بعد از این که یه زنه میره تو خونه
وقتی می رم جلو درش می گه من رو نمی شناسه ااون جا باید چی کار کنم

همون جا كه يارو ميگه قيافت آشنا نيست؟

بايد تبر رو برداري و يكي رو باهاش بكشي بعد سرش رو با تبر جدا كني :biggrin1: بعد بري جلوي همون در و بعد كله يارو رو ميگيره جلوي اون قسمت كه طرف نگاه ميكنه و بعد در رو برات باز ميكنه.

اره همون جا رو می گم چه جوری سرشون رو جدا کنم ؟:confused:

وقتي كشتيش برو روش دوباره مربع رو بزن با تبر ميزنه سرش رو جدا ميكنه بعد برش دار.

آقا من تو این مرحله که اولش بیرون یه ساختمون مثله قصره موندم!
میرم داخل و همه رو سلاخی میکنم! بعد میرم زیر زمین میبینم دکتره میره و در پشتش بسته هست و یارو میگه باید از یه جا دیگه برم!!!
بعد دیگه نمیدونم باید کجا برم و همون جا گیر کردم!
با تشکر
منم همون جا گیر کرده بودم

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
این قسمت رو رد کردم!
جای دیگه گیر کردم!
اونجایی که:
یارو رو میگیرن و یه اسلحه به دست جلوته ... اونو میکشم و به اتاق های بعدی میرسم و سه تا اسپیکر رو هم از کار میندازم!!!!
بعد وارد سالن اصلی میشم که میگه باید دکتر رو زنده بگیریش ... حالا گیر کردم! چون بعد از چند ثانیه هم به خاطر حرف های دکتره میمیره!!!!!!!!!!!!!

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
این قسمت رو رد کردم!
جای دیگه گیر کردم!
اونجایی که:
یارو رو میگیرن و یه اسلحه به دست جلوته ... اونو میکشم و به اتاق های بعدی میرسم و سه تا اسپیکر رو هم از کار میندازم!!!!
بعد وارد سالن اصلی میشم که میگه باید دکتر رو زنده بگیریش ... حالا گیر کردم! چون بعد از چند ثانیه هم به خاطر حرف های دکتره میمیره!!!!!!!!!!!!!
ِیه پلیس سمت راستته!خفتش کن اصلحش رو بردار با اصلحه شلیک کن به دکتر و...!!!

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
سمیر جان پلیس نیست!!! یه یارو هست که اسلحه داره! با هر اسلحه یا حتی با مشت هم به دکتره میزنم در جا میمیره و failed میشه!!!!

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام دوستان
این مرحله هست که یکدفعه از بلندگو صدایی میاد حالش بد میشه بعدش داخل بیمارستان هست یک نفر هم با اسلحه جلوت واستاده بعد از اینکه میکشیش و از در همینکه میری بیرون صدای بلندگو میاد و میمیری چکار باید بکنی !!
هر کار میکنی همینکه صدارو میشنوه میمیره ! ممنون میشم کمک کنید

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
سلام
حامد جان اونجا اول با یه چیز که کنار تخته بزن از پشت یارو رو بکش و تفنگش رو بردار و بعد نقاط قرمزی که تو نقشه میبینی اسپیکر ها هستند که باید خیلی زود تا صدای یارو زیاد نشده بزنی بترکونی!!!

سمیر جان ممنون مشکل حل شد و بازی رو دیروز تموم کردم!
دیگه باید سراغ medal of honor: heroes 2 برم!!!!

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
دستتون درد نکنه بابت راهنمایی اما بعد از این مرحله میرسی به یک محیط باز که اسلحه دوربین دار دارن باید چکار کنی میری کنار یک لوله اما کاری نمیکنه !!!!

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
برو یه میله ی آهنی که سرش کج شده از توی یه کلبه مانند هست پیدا کن!
بعد برو کنار همون لوله و با دایره با میله لوله رو باز کن و برو توش!!!

alirezajoon

کاربر سایت
Sep 8, 2006
16
لطفا راهنمايي كنين. من تو اون مرحله پمپ بنزين گير كردم. چجوري بايد با گالن گازوييل دشمنا رو كشت؟ ميگه گازوييل بريز رو زمين وقتي كسي اومد تو اون قسمت مربع رو بزن و منفجرش كن.من تو قسمت منفجر كردنش گير كردم. ;)

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
وقتی بنزین و برداشتی باید به قیمت سبز رنگ روی نقشه بری و اونجا باید بنزین و روی مکان مخصوص که کتاب هست ! بریزی و خودش بعدش اتیش میزنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر