MAFIA Trilogy

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام دوستان
عجب بازیه این مافیا 2 واقعا کیف کردم . لعنتی این 10 سال چه قدر زود گذشت آدم باورش نمیشه .
از دوست خوبمون @trainer ممنونم که اعتماد کردن بهمنون و اکانتشو در اختیارم گذاشتن :-bd دمت گم رفیق
یعنی فقط منم که از مافیا 2 بدم میاد ؟؟؟ اگه به عنوان یه بازی جدا به بازی نگاه کنم واقعا خیلی خوبه ها ولی به عنوان مافیا خیلی خیلی بده :D
فکر می کنم مافیا ریمیک احتمالا آخرین بازی دوران گیمری من باشه

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
یعنی فقط منم که از مافیا 2 بدم میاد ؟؟؟ اگه به عنوان یه بازی جدا به بازی نگاه کنم واقعا خیلی خوبه ها ولی به عنوان مافیا خیلی خیلی بده :D
نه ... تنها نیستی . مافیا ۲ بزرگترین ضد حال واسه من بود . هر آنچیزی که جزو نقاط قوت مافیا ۱ بود اینجا شده بود نقطه ضعف ، داستان تو دیوار ، هیچ رنگ و بویی از مافیا ۱ نداشت . لول دیزاین جذاب و متنوع مافیا ۱ کجا مراحل خسته کننده ی ۲ کجا . توجه به جزئیاتی که تو مافیا ۱ شده بود توی مافیا ۲ عملا به فراموشی سپرده شد . ساندترکای مافیا ۱ رو هنوزم گوش میدم ولی مافیا۲ حتی توی موسیقی هم خوب عمل نکرد . مافیا ۲ حکایت دوتا قالپاق دزده که تا آخرم قالپاق دزد میمونن . تنها نکته مثبتش برام اتمسفر یکی دو ساعت اولشه .

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
نه ... تنها نیستی . مافیا ۲ بزرگترین ضد حال واسه من بود . هر آنچیزی که جزو نقاط قوت مافیا ۱ بود اینجا شده بود نقطه ضعف ، داستان تو دیوار ، هیچ رنگ و بویی از مافیا ۱ نداشت . لول دیزاین جذاب و متنوع مافیا ۱ کجا مراحل خسته کننده ی ۲ کجا . توجه به جزئیاتی که تو مافیا ۱ شده بود توی مافیا ۲ عملا به فراموشی سپرده شد . ساندترکای مافیا ۱ رو هنوزم گوش میدم ولی مافیا۲ حتی توی موسیقی هم خوب عمل نکرد . مافیا ۲ حکایت دوتا قالپاق دزده که تا آخرم قالپاق دزد میمونن . تنها نکته مثبتش برام اتمسفر یکی دو ساعت اولشه .

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
درسته که مافیا ۲ خیلی ضعیفتر از یک ظاهر شد ولی همین بازی شرف داره به صدتای مافیا ۳
مافیا ۲ هم زمان خودش بازی خوبی بود و نمرات نسبتا خوبی گرفت

• Like
Reactions: armintn

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

از طرفی شدید منتظر ویدئو گیم پلی هستم که یکی از بهترین بازی های عمرم رو دوباره ببینم و اما از طرفی اخبار تغییرات گیم پلی و ... که میخونم ناامید میشم .. تصمیم گرفتم زیاد انتظاراتم رو بالا نبرم تا بینیم چی میشه O_o

دوستان کسی خواست مافیا 2 بازی کنه رو PS4 خبرم کنه . اکانت ش فعلا ازاده " رایگان تقدیم میشه "

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
مافیا ا که شاهکار صنعت گیمه بحثی توش نیست .
به نظرم نسخه 3 رو بازی نکردی :D تا ببینی مافیا 2 اونقدرا بدم نیست

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
مافیا ا که شاهکار صنعت گیمه بحثی توش نیست .
به نظرم نسخه 3 رو بازی نکردی :D تا ببینی مافیا 2 اونقدرا بدم نیست
اتفاقا 3 رو بازی کردم ولی اشغال بودن شماره سوم دلیلی بر خوب بودن شماره دوم نیست
اتفاقا مافیا 2 بسیار ناامید کننده تر از مافیا 3 بود چون توقع همه یه بازی در حد مافیا 1 بود

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
550
نام
کامران
حتی مافیا 2 هم به المان های مافیا 1 پایدار بود مثل رانندگی تمرکز اصلی رو داستان و تمرکز روی مافیا و جرم و جنایت بقیه این موارد..
ولی مافیا 3 هیچ کدوم از این کار ها رو نکرد و تبدیلش کرد به کپی بی ارزش از gta با داستان انتقام و مراحل تکراری مسخره مافیا و از نظر من بد ترین بازی این نسل است

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
ایرادش کجاست؟
خیلیم خوبه بنظرم..

نسخه اوریجینال بدلیل محدودیتها و استفاده از کرکتر مادل مشابه، از آنتاگونیست تا پروتاگونیست انگار همه با هم برادر بودن :-"
اینقدر در برابر تغییرات (مثبت) مقاوت نکنید..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر