MAFIA Trilogy

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
عارضم خدمتتون که اوضاع بازی توی بخش Audio هم حسابی قهوه‌ای تشریف داره. کافیه بازی رو با هدست انجام بدید تا متوجه وخامت اوضاع بشید. صدای کرکترها از ته چاه میاد و یه نویز مدام روی اعصابتون رژه میره.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
عارضم خدمتتون که اوضاع بازی توی بخش Audio هم حسابی قهوه‌ای تشریف داره. کافیه بازی رو با هدست انجام بدید تا متوجه وخامت اوضاع بشید. صدای کرکترها از ته چاه میاد و یه نویز مدام روی اعصابتون رژه میره.
اتفاقا دیشب با دوستم پارتی چت بودم صدا همینجوری گفتی میشد فکر کردم از هدست اونه :))

• Like
Reactions: Madridista

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
همین تروفی سیلور، قد 3 تا پلاتینیوم حال داد :D انتخاب من شماره 39ه :D بین 50 مورد که البته تکرار حالت هم داشت یک موردو دست گذاشتم روش، حالا ببین مثل تاپیکای دیگه میان می گن این شماره انتخاب منم هست :|:D

تروفی بعدی ای که قراره بگیرم تمام لذت عکس ها رو از حلقومم می کشه بیرون :| البته یک تروفی دیگه فکر کنم گلیچ شده مربوط به 50 مایله. تا حالا که سابقه نداشته ولی از این باگ هر چی بگی بر میاد، تمام بازی های عمرمو جمع بزنم، نصف این بازی باگو اتفاقات عجیب غریب در حین گیم پلی نداشتن :| با باگ مدام سوپرایزت می کنه :D
20200523220954.jpg

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
همین تروفی سیلور، قد 3 تا پلاتینیوم حال داد :D انتخاب من شماره 39ه :D بین 50 مورد که البته تکرار حالت هم داشت یک موردو دست گذاشتم روش، حالا ببین مثل تاپیکای دیگه میان می گن این شماره انتخاب منم هست :|:D

تروفی بعدی ای که قراره بگیرم تمام لذت عکس ها رو از حلقومم می کشه بیرون :| البته یک تروفی دیگه فکر کنم گلیچ شده مربوط به 50 مایله. تا حالا که سابقه نداشته ولی از این باگ هر چی بگی بر میاد، تمام بازی های عمرمو جمع بزنم، نصف این بازی باگو اتفاقات عجیب غریب در حین گیم پلی نداشتن :| با باگ مدام سوپرایزت می کنه :D
20200523220954.jpg
چرا زمانی که تروفیو گرفتی عکس نگرفته کنسول؟ :-"

• Smile
Reactions: .Amirone

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
ولی داستانش واقعا عالیه الان چپیتر 11 هستم واقعا عالی بوده

درسته. و این بیشتر ناراحتم میکنه..
این داستان و شخصیت پردازی قوی اگر با یه محیط قابل تعامل و پر شده با فعالیتهای جانبی ترکیب میشد، قطعا عنوان موندگاری میشد نسخه دوم.

• Like
Reactions: zadis

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
درسته. و این بیشتر ناراحتم میکنه..
این داستان و شخصیت پردازی قوی اگر با یه محیط قابل تعامل و پر شده با فعالیتهای جانبی ترکیب میشد، قطعا عنوان موندگاری میشد نسخه دوم.
اره وقعا بازی مافیا رو باید راکستار میساخت اون وقت چه شاهکاری میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر