MAFIA Trilogy

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
عجب تریلر هایپ برانگیزی بود لعنتی من ندیده بودمش الان دیدم
اول از همه بگم از چهره همه شخصیت ها خوشم اومد هم از تام هم دون سالیری هم موریلو هم کاراگاه و حتی سارا همشون خیلی خوب طراحی شده بودن
از اون طرف چیزایی که تو همین تریلر یه دقیقه ای بود همون مراحل خاطره انگیز و شهر پویا و جذاب اصلی رو نوید میداد مسابقه ماشین سواری که هست:D
اون شخصیتی که بچه ها پرسیدن کیه هم عضو شورای شهر بود:D باید منتظر مرحله کشتی تفریحی هم باشیم آقا خیلی عالی بود لطفا زودتر بیاد

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
اون شخصیتی که بچه ها پرسیدن کیه هم عضو شورای شهر بود:D باید منتظر مرحله کشتی تفریحی هم باشیم آقا خیلی عالی بود لطفا زودتر بیاد

اگر منظورت city councilor هست، نه! قطعا خود دون مورلو بود. چرا؟ چون دقیقا همون سکانسی که توی بازی اصلی Morello از ماشین پیاده میشد و راننده خودرویی که زده بود به ماشینش رو شتک میکرد تو تریلر بازآفرینی شده بود.

• Like
Reactions: Pyramid Head

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اگر منظورت city councilor هست، نه! قطعا خود دون مورلو بود. چرا؟ چون دقیقا همون سکانسی که توی بازی اصلی Morello از ماشین پیاده میشد و راننده خودرویی که زده بود به ماشینش رو شتک میکرد تو تریلر بازآفرینی شده بود.
آره درسته خود موریلو هست اونجا که اون یارو از پشت زد به ماشینش پیاده شد یارو رو داغون کرد رو بازسازی کردن :D
اینطور که مشخصه تو بازسازی مراحل و ستینگ بازی کارشون خیلی خوب بوده فقط می مونه گیم پلیش که امیدوارم آرکیدش نکنن چه اون تیر اندازی محشر اصلی رو که هر اسلحه لگد خاص خودشو داشت چه رانندگی شبیه سازش اگه یه چیزی تو مایه های مافیا 2 هم در بیاد زیاد بد نیست

• Like
Reactions: Imaginative

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
فقط می مونه گیم پلیش که امیدوارم آرکیدش نکنن چه اون تیر اندازی محشر اصلی رو که هر اسلحه لگد خاص خودشو داشت چه رانندگی شبیه سازش اگه یه چیزی تو مایه های مافیا 2 هم در بیاد زیاد بد نیست

آخه من بابت همونم نگرانی چندانی ندارم!
درایوینگ مافیا3 انصافا فان و باحال بود. (حتی برای سختگیرها یه مود simulated driving هم داشت) شوتینگش هم بنظر من جزو بهترینها. تنها نگرانیم که بنظرم به حق هم هست، مبحث "گرافیک" و صدالبته تنوع سایدکوئست ها (بزرگترین نقطه ضعف 3)...
بزودی همه چیز معلوم میشه بهرحال..

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Pyramid Head

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من امیدم به اینه که این افراد تو اون استودیو چند ملیتی Hangar 13 از اشتباهاتشون درس گرفته باشن و اینجا اون اشتباهات رو تکرار نکنن قسم می خورم مافیا 1 مربوط به 18 سال پیش چندین برابر هوش مصنوعی بهتری از مافیا 3 داشت برعکس مافیا 3 که گند زده بودن تو قضیه ستینگ بازی و لول دیزاین اینبار به خاطر اینکه مافیا 1 یکی از بهترین بازی ها تو لول دیزاین بود و به شدت مراحل متنوعی داشت حداقل تو این قضیه نگرانیم رو راجع به مراحل بازی کم می کنه فقط می مونه اون هوش مصنوعی و گیم پلی بازی و البته مراحل جانبی که خوب باید به نسبت سال 2020 ارتقا پیدا کنه

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
احتمال داره تریلر مافیا ۱ فقط یک تیزر تبلیغاتی بوده باشه و بازی نهایی فقط یه ریمستر معمولی باشه ؟
چیزی که توی این تریلر دیدیم یه بازسازی کامل با گرافیک امروزی بود و اینکه گیمپلی بازسازی شده و کاور گیری هم اضافه بشه (نسخه اورجینال کاور گیری نداشت) خیلی رویایی میشه البته کنترل واقعی ماشینها که یادمه بعضی ماشین ها در سربالایی های شدید سرعتشون کم میشد و حتی کلا وایمیساد و راه نمیرفت
اگر این بازی رو از اول ساخته باشن با گرافیک و گیم پلی امروزی بازسازی کرده باشن این میتونه بهترین ریمیک تاریخ باشه برای من

• Like
Reactions: Imaginative

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,511
احتمال داره تریلر مافیا ۱ فقط یک تیزر تبلیغاتی بوده باشه و بازی نهایی فقط یه ریمستر معمولی باشه ؟
چیزی که توی این تریلر دیدیم یه بازسازی کامل با گرافیک امروزی بود و اینکه گیمپلی بازسازی شده و کاور گیری هم اضافه بشه (نسخه اورجینال کاور گیری نداشت) خیلی رویایی میشه البته کنترل واقعی ماشینها که یادمه بعضی ماشین ها در سربالایی های شدید سرعتشون کم میشد و حتی کلا وایمیساد و راه نمیرفت
اگر این بازی رو از اول ساخته باشن با گرافیک و گیم پلی امروزی بازسازی کرده باشن این میتونه بهترین ریمیک تاریخ باشه برای من
بازی ریمیکه. تایید شده. از اول همه چیزو ساختن.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
تریلری که دیدیم واقعا فک برانداز بود
امیدوارم تو گیم پلی هم واقعا گرافیک همین باشه

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
از بابت ریمیک بودن که خیالتون راحت باشه. بحث فقط سر کم وکیف این ریمیکه. راه خیلی سختی در پیش نداره برای تبدیل شده به بهترین تجربه 2020 من. فقط امیدوارم قدر کاری که دارن انجام میدن رو بدونن..

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
چیزی که خیلی دوست دارم یکسری فعالیت جانبی فان طور به نقشه بازی اضافه کنند
دقیقا.ساید کوئست های Free ride extreme رو اگه یادتون باشه خیلی چیز خفن و فانی بود و البته سخت.امیدوارم باشن تو نسخه ریمیک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر