MAFIA Trilogy

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
988
من مافیا ١ رو بازی نکرده بودم. همون قدیم ها و دوران محبوبیتش هم یادمه سی دیش رو گیر اوردم ولی بازیش نکردم و نشد تا حالا که بلاخره نسخه ریمیکش اومد و خیلی دلم خواست بازی رو برم اما فرصت نمیشد تا اینکه هک پلی استیشن اومد و دیدم موقعیت خوبیه و اولین بازی ای که دانلود کردم مافیا ١ بود. کلا از سری مافیا هم فقط نسخه دومش اونهم در همون سال که اومد بازی رو رفتم و الان هم حقیقتش چیزی از داستانش یادم نمیاد. بهرحال، مافیا ١ رو شروع کردم و بازی اونقدر جذبم کرد ، از داستان خوبش تا شخصیت های جذابش تا روایت و این داستان عروج و سقوط گانگستری و اینکه بین اینهمه بازیهای فانتزی و زامبی کشی و موجود فضایی وماورایی امروزی بلاخره یه بازی بود که توی یک دنیای واقعی با یک داستان واقعی و جدی طرف بودم. بازی ای که منو برده بود به دهه ی ٣٠ و در یک فضای گنگستری جریان داشت و بگم چقدر با فضاسازی بازی حال کردم. متاسفانه در طول داستان بازی این اجازه رو نمیده که مدتی مرحله نری و بشینی ازادانه تو شهر بچرخی هرچند بعد از بازی یک بخشی وجود داره که به شما این اجازه رو میده منتها خب بعداز پایان بازی من زیاد رغبت نمیکنم بازی رو ادامه بدم مخصوصا وقتی اینکه بدونم دیگه قرار نیست هیچ داستانی یا فعالیت خاصی توبازی داشته باشم. اما از اینها که بگذریم پایان بازی عجب مایندبلویینگ بود برام. چقدر عالی بود چقدر کوبنده بود لعنتی! *اسپویل*.

مافیا ۱ بی‌نظیره، ریمیک هم عالی شده مخصوصن در قیاس با شاهکار ریمستر سه گانه GTA ، این ریمیک هر مشکلی هم داشته باشه، روسفیده !
فقط چند مورد بود که اگه رعایت می‌کردن دیگه بی‌ایراد بود، اتفاقن قسمت freeride بازی همون اول قابل دسترسه، یعنی شما می‌تونی از چپتر های اصلی خارج بشی و بری قسمت freeride ، داخل بار هم تابلوهایی هست که می‌تونی آب و هوا رو تغییر بدی (بارونی،شب،…) برخلاف نسخه‌ی اورجینال که freeride اصلی پایان بازی تازه قابل دسترس می‌شد! درضمن قسمت freeride هم چندتا مأموریت و چندتا ماشین و لباس مخفی داره، از یوتوب کمک بگیر، چون باید از طریق نامه هایی آدرس مأموریت رو پیدا کنی، یه مأموریت درباره‌ ی آدم فضایی ها هم داره که در جای خودش فان و جالبه ! البته بیشتر مأموریت هاش رو بدون راهنما نمیشه رفت، از جمله همون آدم فضایی ها
پ‌ن:نسخه‌ی اورجینال مافیا ۱ تو استیم تخفیف خورده (البته همیشه شامل تخفیف خوب میشه چون قدیمیه) ، من اون رو هم خریدم برای تجدید خاطرات بیشتر،اگر سال انتشار بازی رو درنظر بگیری، می‌فهمی که این بازی عجب معجزه ای بوده !

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
مافیا ۱ بی‌نظیره، ریمیک هم عالی شده مخصوصن در قیاس با شاهکار ریمستر سه گانه GTA ، این ریمیک هر مشکلی هم داشته باشه، روسفیده !
فقط چند مورد بود که اگه رعایت می‌کردن دیگه بی‌ایراد بود، اتفاقن قسمت freeride بازی همون اول قابل دسترسه، یعنی شما می‌تونی از چپتر های اصلی خارج بشی و بری قسمت freeride ، داخل بار هم تابلوهایی هست که می‌تونی آب و هوا رو تغییر بدی (بارونی،شب،…) برخلاف نسخه‌ی اورجینال که freeride اصلی پایان بازی تازه قابل دسترس می‌شد! درضمن قسمت freeride هم چندتا مأموریت و چندتا ماشین و لباس مخفی داره، از یوتوب کمک بگیر، چون باید از طریق نامه هایی آدرس مأموریت رو پیدا کنی، یه مأموریت درباره‌ ی آدم فضایی ها هم داره که در جای خودش فان و جالبه ! البته بیشتر مأموریت هاش رو بدون راهنما نمیشه رفت، از جمله همون آدم فضایی ها
پ‌ن:نسخه‌ی اورجینال مافیا ۱ تو استیم تخفیف خورده (البته همیشه شامل تخفیف خوب میشه چون قدیمیه) ، من اون رو هم خریدم برای تجدید خاطرات بیشتر،اگر سال انتشار بازی رو درنظر بگیری، می‌فهمی که این بازی عجب معجزه ای بوده !

من که شدیدا با بازی کیف کردم. اره این که ایراداتی داشت درسته بیشترش هم مربوط به گیم پلی بازیه ولی بنظرم اینکه بازی رو کامل بکوبیم دور از انصافه. حالا شاید برای اونهایی که نسخه ی اصلی رو بازی کردن و اونموقع شاهکار بوده و الان هم انتظار یک شاهکار نسل هشتی داشتن توی ذوقشون خورده منتها بازی به نسبت واقعا بازی خوبیه مخصوصا داستان و اتمسفر بازی که خیلی خوب درش اوردن.
پس من متوجه نشدم فری راید از اول بازی بوده! واقعیتش اصلا توجه به منو نمیکردم و مستقیم میرفتم تو بازی.

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
988
من که شدیدا با بازی کیف کردم. اره این که ایراداتی داشت درسته بیشترش هم مربوط به گیم پلی بازیه ولی بنظرم اینکه بازی رو کامل بکوبیم دور از انصافه..

بنظر من بزرگ ترین ایراد بازی کمبود محتوای freeride هست
کافی بود فقط قابلیت سوارشدن به مترو و قطار شهری باز بود، می‌تونستی داخل ساختمون های مهم که در مراحل اصلی هستن بشی، (حتی داخل خونه ی خود تامی هم نمیشه شد) یه قابلیت غذاخوردن هم مثل مافیا۲ بهش اضافه می‌کردن جای دوری نمی‌رفت ! بازی جالب تر می‌شد
در واقع علت این همه خساست به خرج دادن در بخش محتوای freeride اون هم در اواخر نسل 8 رو نمی‌دونم ! جالبه همه‌ی اینا رو هم ساختن داخل بازی ، فقط یه دسترسی ساده جهت دلخوشی ندادن به گیمر ، تازه مسافرکشی رو هم بعد از درخواست ها اضافه کردن اوایل نبود تو freeride این نسخه
فری‌راید نسخه‌ی ریمیک بعد از مرحله‌ی اول باز میشه

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
دوستان ریمیک قسمت اول چند ساعت گیم پلی داره ؟

فعالیتهای جانبی یا ماموریتهای جانبیش چطوره ؟

بخش داستانی بازی میانگین 9.5 ساعت..
چیزی به اسم فعالیت یا ماموریت جانبی وجود نداره!
تو حالت Free Ride یه حالت جست و جو /معمایی کوچیک و ساده وجود داره..

• Like
Reactions: ehsan M

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر