Mafia III رسما تایید شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
mafia_3_wide_-600x222.png

کمپانی 2K دقایقی پیش به صورت رسمی سومین نسخه از سری پرطرفدار Mafia را تایید کرد.

بنابر ایمیلی که از جانب 2K فرستاده شده است، تریلر رسمی این عنوان 5 August و در خلال همایش Gamescom منتشر خواهد شد.

50506976457928101947.jpg

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
efp8_img_20150728_223501.jpg

هی یادش بخیر اون بار و گاراژ:d
لاکردار هنوزم خوب دیده میشه! واقعا چندین سال از زمانش جلو تر بود!
اگه یادتون باشه نسخه ی اول در طی چندین سال روایت می شد! همین که مراحل رو می رفتی جلو میدیدی هرسال ماشینای جدید وارد خیابون شدن وساختمون های نیمه کاره دارن تکمیل میشن! حتی یادمه یه خیابون رو واسه لوله کشی بسته بودن و زمینش رو کنده بودن که تو مرحله ی بعد که مربوط چند ماه بعد بود خیابون رو دوباره آسفالت کرده بودن و بازش کرده بودن! یعنی قشنگ گذر عمر رو تو بازی می شد به چشم دید! درسته که لباس مردم شهر و کاراکتر ها تغییر نمی کرد تو این مدت ولی ماشین هاش اونقدر تغییر می کردن که اگه مراحل آخر بازی رو با مراحل اولیه ی بازی مقایسه می کردید متوجه می شدید که نمی تونید با اون ماشینای قارقارکی که استارت هر کدوم ده دیقه طول می کشه این ور اونور برید! واقعا تکرار نشدی هست این بازی!
دوتا از کشفیات خودم تو بازی!:d
یادمه وقتی بیش از حد از یه ماشین استفاده می کردم ، ماشینه نشت سوخت پیدا می کرد!! طوری که به چشم می شد خالی شدن باک ماشین رو از روی حرکت سریع عقربه ی بنزین دید!
یادمه تو مرحله ی کشتن موریلو ، باید ماشینش رو تعقیب می کردیم تا برسه به داخل فرودگاه و بعد به موتورای هواپیما انقدر شلیک می کردیم که سقوط کنه!این روش نرمال کشتن موریلو بود! ولی من متوجه شده بودم که از هر چهار بار یه دفعه ماشین موریلو داخل فرودگاه نمی پیچه و به مسیر مستقیمش ادامه میده! اگه ماشینش رو به خوبی تعقیب می کردید متوجه می شدید که موریلو رو میشه یه جور دیگه هم کشت! ماشینش نهایتا می رسه به یه پل نیمه کاره و راننده اش دیر ترمز میزنه طوری که ماشین نصفش رو هوا معلق می شه و نصفش رو پُله! بعد تامی آنجلو خیلی ریلکس با ماشینش می کوبه به موریلو و اونو پرت میکنه پایین!:d

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
مافیا 2 سال 2008 اومد.یادم اونموقع یکی از فک براندازترین گرافیک هارو داشت.با سابقه nba و مافیا انتظار گرافیک عالی داشته باشید

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,800
نام
شیخ صدرا
مافیا یک جزو ۳ بازی برتر عمر من بود و شماره ۲ جزو ۵۰ تا هم نیست :d
به نظر من دو گزینه ی فوق العاده برای داستان مافیا ۳ وجود داره
اولی = در یکی از قسمتها تامی عکسی رو به پلیسی که کل اتفاقات بازی رو براش تعریف می کنه میده! عکس به سالهای دورتر برمیگرده زمانی که سالیاری و دشمن اصلیش موریلو با هم دوست هستن و زیر نظر شخص دیگه ای کار میکنن ولی بعد مرگ اون شخص سالیاری و موریلو با هم اختلاف پیدا میکنن و هر کدوم قسمتی از شهر رو تصاحب می کنن و همیشه هم با هم در جدل هستن! میتونه مافیا ۳ داستان سالیاری و موریلو رو از ابتدای آشنایی تا دوران بعد شکرآب شدن رابطشون رو پوشش بده!
دومی= آخر مافیا ۱ تامی از دست سالیاری فرار میکنه و ۲۰ سالی غیبش میزنه ولی تو این بیست سال هنوز باند سالیاری پابرجاس و میتونه داستان به شکل گیری مجدد این باند با شخصیتهای جدید بپردازه! حتی موریلو که در یکی از مراحل با هواپیما سقوط کرد میتونه زنده باشه!

ماشینا مال دهه 70 میلادیه فک نکنم اینایی که میگی باشه.

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
Take 2 )x:d

ما هم الان بریم مث آب خوردن ردش میکنیم کی بازی کردیش چند سالت بود و چند وقت بود گیمر حرفه ای بودی /:) اون موقع همه بچه سال بودن همه از دم خام و مبتدی :d لول

اون مرحله ي مسابقه سال 82 اشك من رو درآورد آخرش هم نشد، همين الآن هم بازي كنم فكر نكنم بتونم راحت ردش كنم
سختي تمام بازي ها به اون يه مرحله نمي رسه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اون مرحله ي مسابقه سال 82 اشك من رو درآورد آخرش هم نشد، همين الآن هم بازي كنم فكر نكنم بتونم راحت ردش كنم
سختي تمام بازي ها به اون يه مرحله نمي رسه!

Sent from my iPhone using Tapatalk
والا من همین چند وقت پیش ردش کردن دو سه دور رفتم قلق گیری کردم راحت رد شد :D اون زمان همه کم تجربه و کوچیک بودیم واسه همین راحت تو این مرحله ها میمونیدیم الان من تمام صحنه ها و مراحل سختی که تو اون دوران یادم میاد رو بخوام برم مث آب خوردن میمونه برام که خوب این یـ چیز طبیعیه :D (به مرور زمان بزرگ میشی درکت بالا میره و راحت تر میتونی اون مراحل رد کنی البته در کنارش باید تجربه هم داشته باشی :D)

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
چه خبر فوق العاده ای هنوز هیچی ندیده سوپر هایپ شدم رفت:x
فقط امیدوارم داستان پدر و مادر داری پشتش باشه
گرافیکش هم نسل جدید باشه

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
میخواستم همین نکته که صدرا گفت رو بگم.
با توجه به ماشین ها که مال اواخر 60 و اوایل 70 هستند داستان چندان نمیتونه مربوط به قبلی باشه.

داستان بازی میتونه مثل American Hustle باشه، چون اون شیوه کلاه برداری ها باب دنیای دهه 70 بوده.
دوم هم میتونه برگرده به جنگ های بزرگ مافیا. یعنی بازی از جنگ های اول توی سال های 61 تا 63 و 81 تا 83 که ازش به عنوان جنگ های اول و دوم یاد میشه اتفاق بیوفته.
اصلاً جنگ های Mattanza خیلی حال میده سوژه ی بازی باشه. اصلاً بیاد واقعیت ها رو هم دخیل کنه اینکه چطوری خانوده کورلئونِزی زد تمام خونواده های دیگه رو نابود کرد :D
کلی سوژه ی ناب داره اون دهه ها، بمب گذاری، ترور های پیاپی اعضای پلیس که مخالف مافیا بودن. ترور سران مافیا خانواده هاشون، قتل و عام خانواده ها.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خبر بسیار خوبیه. تبریک به همه علاقمندای مافیا از جمله خودم.
23t06dg.gif

مافیای 1 بین تمام این شونصد تا گیمی که من بازی کردم بهترین داستانی که تا به حال توی یه بازی دیدم رو داشت، اون هم با اختلاف ده برابر نسبت به هر بازی دیگه! لامصب حتی فیلم هم پیدا نمی کنی که انقدر شخصیت پردازی و خط داستانی اش به اندازه این بازی تمیز باشه! اون گیم پلی سخت و طاقت فرساش هم باعث می شد بازی به یاد موندنی تر و قشنگ تر باشه واسه آدم.

امیدوارم نسخه سوم هم به زیبایی همون نسخه اول باشه، با تکنولوژی 2015 (یا شاید هم 2016، بلکه هم هیوده)! :D

پ.ن) در ضمن:

عجیجان انقدر داستان 1 و 2 رو اسپویل نکنید. :D
من نظر همین دوستمون! :D
هرجا اسمی از مافیا باشه نمیتونم نظر ندم.. خیلی خوشحالم که نسخه سه تایید شده ولی از طرفی استرس دارم یه چی شبیه دو تحویلمون بدن!
یه سری از عناوین خوبن، یه سری خیلی خوب، یه سری از بازیا شاهکار...یه سری رو میشه گفت فوق شاهکار...
یه سری از بازیا رو فقط انجام میدی..یه سری از بازیا رو افتخار میکنی که انجام دادی..
تجربه مافیا یک واقعا برام افتخار بود.به راحتی همیشه میتونم بگم بهترین بازی عمرمه..

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اینقدر خاطرات ما رو زنده کردین من دارم مافیا رو دانلود می کنم الان :D
اصلا تکرار نشدنی بود نسخه یک این بازی ...
بهترین خبر یکی دو سال اخیر بود برای من

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
هنوزم موسیقی ناب مافیا 1 تو گوشمه...تو منوی بازی ده دقیقه میموندم و موسیقیه بازیو گوش میدادم...ب نظر من تفاوت مافیا 1 و 2 مثه تفاوت بنز و ژیانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر