Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
لینک ویدئو گیم پلی 15 دقیقه ای در Gamespot

http://www.gamespot.com/pc/action/mafia2/video/6213414

قبل از ارسال این ویدئو Gamespot از همین مرحله یه Preview کامل گذاشته، سعی کنید اونم بخونید.

در ضمن دوستان حتما دقت کنید که رانندگی بازی پیشرفت زیادی داشته (نسبت به آخرین گیم پلیی که از بازی دیدیم) مخصوصا دوربین که دیگه پشت ماشین ثابت نیست و با دور زدن و کارهای دیگه می چرخه و تغییر می کنه.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
در ضمن دوستان حتما دقت کنید که رانندگی بازی پیشرفت زیادی داشته (نسبت به آخرین گیم پلیی که از بازی دیدیم) مخصوصا دوربین که دیگه پشت ماشین ثابت نیست و با دور زدن و کارهای دیگه می چرخه و تغییر می کنه.
رانندگیش که خداست.رسما gt5,fm3 رو میزاره تو جیبش:biggrin1:شماره اولشم بهترین رانندگی رو داشت.خیلی خیلی سیمولیشنه:-"

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
من تریلر گیم پلی 15 دقیهقه ای رو دانلود کردم دیدم فقط میتونم بگم WOW واقعا عالیه از همه نظر گرافیک گیم پلی و...

Hagear

کاربر سایت
Jun 24, 2009
125
نام
hamed
سلام من دمو رو دیدم واقاً چه گرافیکی کار کرده بودن تخریب پذیری داشت واقعاً فکر می کنم پس از این همه فاصله از mafia 1 ارزشش رو داشته باشه من خیلی متاسفم که این بازی تاخیر خورد.:(

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
سلام من دمو رو دیدم واقاً چه گرافیکی کار کرده بودن تخریب پذیری داشت واقعاً فکر می کنم پس از این همه فاصله از mafia 1 ارزشش رو داشته باشه من خیلی متاسفم که این بازی تاخیر خورد.

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
4 فصل سال در اين بازي وجود دارد كه مراحل اول بازي در كريسمس و فصل زمستان اتفاق مي افتد.
............

ممنون از جواباتون
پست قبلی کجا رو نقل قول کرده ؟
تاپیک تصاویر بازی Mafia2

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر