Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
خطر اسپویل پایان داستان ...

Spoiler Alert

چه پایان مجهولی داشت ... جو رو که بردن بکشنش ، موند ویتو که اگه به نگاه هاش دقت میکردین انگار میخواست یکجوری شر لئو رو کم کنه و بره دنبال جو ...

حالا کو تا مافیا 3 ...

کشتن تامی هم از نکات جالب بازی بود !

warning! story spoiler! ایست!بازی را تموم کردید؟تموم نکردید اجازه ی ورود به متن پنهان را ندارید!ولی اگر تموم کردی حتما بیاید منو از سردرگمی نجات بدید:
آخر بازی که می ریم تو پارک فالکون را بکشیم بعد می رسیم به یه سالت تئاتر.اونجا یهو جو میاد تفنگ را می زاره رو سر ما,کلا اونجا می شه یکی همه ی دیالوگ هایی که رد و بدل شد را بگه؟ماله من نمی دونم یهو چی شد صدای شخصیت ها نمی آمد و زیر نویس هم یه کدی می زد می نوشته متن نمی دونم چی چی!

سلام

مربوط به چپتر14

بعد از اینکه میریم دنبال جو تو اون ساختمون که وینچی رو هم می بینیم آبجکتیو اینه که باید از برج بزنیم بیرو با جو من همرو کشتم تا طبقه ی اول اومدم پایین توی او سالن هم همرو کشتم حالا از کجا باید برم بیرون ؟جو هم وایساده دم راه پله ی همون طبقه که بسته بودنشون تکون نمیخوره :-/

سلام

مربوط به چپتر14

بعد از اینکه میریم دنبال جو تو اون ساختمون که وینچی رو هم می بینیم آبجکتیو اینه که باید از برج بزنیم بیرو با جو من همرو کشتم تا طبقه ی اول اومدم پایین توی او سالن هم همرو کشتم حالا از کجا باید برم بیرون ؟جو هم وایساده دم راه پله ی همون طبقه که بسته بودنشون تکون نمیخوره :-/

من دقیق یادم نمیاد اما

شما باید وارد یه سالن بزرگ بشی که اون جا هم یه گله آدم هستن!که وقتی همشون رو کشتی باید بری به طرف دری که میچرخه(از این در باحالا که تو بعضی هتل ها هم گذاشتن

سلام

مربوط به چپتر14

طبقه اول که می رسی همونجا که از پله ها میای پایین یه سری در هست که مثل سینما 2000 می مونه :d یعنی از این در ها هست که چرخشی ! بری سمتش خودش از همونجا خارح می شه

من دقیق یادم نمیاد اما

شما باید وارد یه سالن بزرگ بشی که اون جا هم یه گله آدم هستن!که وقتی همشون رو کشتی باید بری به طرف دری که میچرخه(از این در باحالا که تو بعضی هتل ها هم گذاشتن
آخه اون دری که شما میگی اصلا ازین تیرپ در بی گرافیکاست که معلومه جز محیطه فقط
جلوشم که وایمیستم هیچی نمیشه
در ضمن جو با من نمیاد تا طبقه اول

آقا مطمئنی که همرو کشتی؟اگه اینطوری باشه جو خودش میره دمه در

درش از اون چرخشی هاستا
در ضمن دره تو طبقه همکفه!!!:d

منم اینجا مشکل داشتم بعد فهمیدم یه جورایی باگ هست باید ماموریت رو از اول شروع کنید

من هنوز سر مردن هنری و جو (شايد نميره) حالم گرفتس

يه چيزيو دقت کرديد چقد قشنگ اون خشکی و بی رحمی دنيای مافيا رو نشون داد؟
اون صحنه ايی که آخر بازی ليو خيلی راحت به ويتو ميگه جو بخشی از قرار ما نبود حس يه آدمی که فقط به فکر خودش هست رو نشون ميده!

در کل يک جمله هنری گفت واقعاً همون جمله کل مافيا رو تعريف ميکنه: it has nothing to do with friendship vito this is busines

SPOILER WARNING

آخرین ویرایش:
دوستان بازیه قشنگی بود من که خیلی حال کردم فقط چندجا حالم گرفته شد :
مرگ joe و marty و ...
همچنین وقتی نمی تونی بازی رو بعد اتمام داستانش ادامه بدی یه زدحال دیگست!!!
در کل بازی خیلی قشنگی بود!!!
مارو که حسابی سرگرم کرد و تو کف گذاشت :x

بازیش اشکالات زیادی داشت ولی آدم دلش نمیومد تمومش نکنه!!در کلی کاش این اشکالات رو نداشت!
من تو این اچیومنتی که باید همه وانتد پوستر ها رو جمع کنی موندم بد فورم!159 تاست

سلام دوستان من اون قسمت از بازی که میفهمی کی پدرتو کشته بعد میکشیش و حالا 27000 دلار پول دارم نمیدونم که دیگه باید چیکار کرد لطفا راهمنمایی کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or