Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بنظر من این بازی ضعیف نیست بلکه شماره یک این بازی توی اون زمان خیلی قوی و جلوتر از زمان خودش بود . البته توقع گیمرها هم توی این دوره خیلی زیاد شده در حالی که حدود 7 سال پیش کسی توقع همچین گیمپلی و گرافیکی از یه بازی نداشت .من خودمم هم هنوز خاطراتی فراموش نشدنی و بسیار خوبی از مافیای 1 و یا مکس پین دارم که شاید هیچ بازی دیگه نتونه مثل اونا توقعم رو براورده کنه .

اشتباه کردی دیگه:
رییس اون دارودسته ایرلندی بود و پسر عمو ی اونیل(همون یارو که تو زندان کشتیمش)بود.

واقعا؟؟؟

من تمام مدت فکر می کردم که...
اون شوهر خواهرش بود آخه فکر کنم بعد از اون با خواهرش تماس گرفت یا یه همچین چیزی

ولی خوب اون یارو آدرس مارو از کجا پیدا کرده بود

توی چپتر دوم که با یه یارو باید بری توی یه گاراژ طرف پول می خواد ازت باید چیکار کرد وقتی پول نداری و اون مکان به عنوان یه ماموریت مشخص شده ؟
بعد وقتی پلیس شناساییت کنه می گه باید لباست رو عوض کنی باید بریم لباس فروشی ؟ اونم پول می خوا د؟

توی چپتر دوم که با یه یارو باید بری توی یه گاراژ طرف پول می خواد ازت باید چیکار کرد وقتی پول نداری و اون مکان به عنوان یه ماموریت مشخص شده ؟
بعد وقتی پلیس شناساییت کنه می گه باید لباست رو عوض کنی باید بریم لباس فروشی ؟ اونم پول می خواد؟
گاراژ براي بار اول پول نميخواد اما تا جايي كه من ميدونم هربار بخوايي لباسي كه وانتد شده رو عوض كني(توي لباس فروشي) بايد پول بدي :d

بعد وقتی پلیس شناساییت کنه می گه باید لباست رو عوض کنی باید بریم لباس فروشی ؟ اونم پول می خوا د؟
تو این بازی اصلا خسیس بازی در نیار. تا یه ذره پول جمع میکنی یا میوفتی زندان یا همه چی رو از دست میدی.

پس بهتره هر کاری مخیوای با پولت بکنی.

تو این بازی اصلا خسیس بازی در نیار. تا یه ذره پول جمع میکنی یا میوفتی زندان یا همه چی رو از دست میدی.

آخه دکتر جون همون اول بازی هم که هست میری تو گاراژ یه قرون پول هم نداره . باید بریم تو گاراژ چیکار کنیم تا ماموریت اوکی بشه و پول از کجا گیر بیاریم ؟

گاراژ براي بار اول پول نميخواد اما تا جايي كه من ميدونم هربار بخوايي لباسي كه وانتد شده رو عوض كني(توي لباس فروشي) بايد پول بدي :d

اگر میخوای خرج برای لباس نکنی کلا یک دست لباس بخر هرموقع وانتد شدی برو توی کمد خونه اون یکی لباس رو بپوش
همین

بابا این کارا رو که نمی خواد برو لباس فروشی اسلحه رو بکش معمولا تو لباس فروشی یه گارد هست اونو بکش بعدشم نزیدک هر لباسی که می خوای بشو x را بزن تا بدزده
این سوسول بازیا چیه مثلا اسمش مافیا است هر چه کمتر خرج کنی بهتره

مثل اینکه مافیا 2 قراره در تاریخ 7 سپتامبر یه Dlc جدید بیرون بده :d
متن کامل یکی بترجمه یا یه تاپیک بزنه
2K Games has just announced the first paying DLC for Mafia 2 due on both PS3, PC and Xbox 360. Jimmy's Vendetta offers you to play the part (for the second time on PS3) of Jimmy, a cleaner, through 30 new quests. This DLC will be released on September 7th for 9,99$/800Ms Points. Here are the first images and the press release.

منبع

مثل اینکه مافیا 2 قراره در تاریخ 7 سپتامبر یه Dlc جدید بیرون بده :d
متن کامل یکی بترجمه یا یه تاپیک بزنه
2K Games has just announced the first paying DLC for Mafia 2 due on both PS3, PC and Xbox 360. Jimmy's Vendetta offers you to play the part (for the second time on PS3) of Jimmy, a cleaner, through 30 new quests. This DLC will be released on September 7th for 9,99$/800Ms Points. Here are the first images and the press release.

منبع
اطلاعاتی از این dlc نیومده؟

من فکر کنم جریان کشته شدنه بابای ویتو هست.

این DLC بیشتر بدرد PS3 دارها میخوره چون ادامه DLC اختصاصی PS3 به نام The Betrayal of Jimmy
هست
در هر حال ترجمه اون مطلب میشه این

شرکت 2K اولین DLC بازی مافیا 2 را برای سه کنسول Xbox360، PC،PS3 عرضه کرد،این DLC به شما این امکان را میدهد(برای بار دوم برای PS3) که در نقش جیمی بازی کنید.این DLC دارای 30 مرحله جدید است و در تاریخ 7 سپتامبر با قیمت 9.99$ و 800 MS به فروش میرسد

این DLC بیشتر بدرد PS3 دارها میخوره چون ادامه DLC اختصاصی PS3 به نام The Betrayal of Jimmy
هست
در هر حال ترجمه اون مطلب میشه این

شرکت 2K اولین DLC بازی مافیا 2 را برای سه کنسول Xbox360، PC،PS3 عرضه کرد،این DLC به شما این امکان را میدهد(برای بار دوم برای PS3) که در نقش جیمی بازی کنید.این DLC دارای 30 مرحله جدید است و در تاریخ 7 سپتامبر با قیمت 9.99$ و 800 MS به فروش میرسد
دوست خوبم این دوست عزیز جیمی کیه؟:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or