Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
اگه بازیش چرت در بیاد به خاطر کاورش میگیرمش :D
حرف دهنتو بفهم ها!!!:cheesygri
به مافیا میگی بد باشه؟آخه این بازی جزو اون بازی هایی هست که سازندگانش کارشونو خوب بلدن و موفقیتش از همین حالا هم تضمین شده است.حداقل اگه 80% گفته هاشونو هم توی بازی پیاده کنن یکی از شانس های GOTY هست.

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
به مافیا میگی بد باشه؟آخه این بازی جزو اون بازی هایی هست که سازندگانش کارشونو خوب بلدن و موفقیتش از همین حالا هم تضمین شده است.حداقل اگه 80% گفته هاشونو هم توی بازی پیاده کنن یکی از شانس های GOTY هست.

Exactly

من هنوز مزه ورژن یکش زیر زبونمه.

واااااااای کی بیاد این

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید

هر چي داريم پيش ميريم شانس هاي GOTY داره بيشتر ميشه . خدا به خير كنه ...

ولي شماره يكش يكي از خاطره انگيز ترين بازي ها براي من بود ...

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
هر چي داريم پيش ميريم شانس هاي GOTY داره بيشتر ميشه . خدا به خير كنه ...

ولي شماره يكش يكي از خاطره انگيز ترين بازي ها براي من بود ...
داداش اگه شماره یکو تموم کرده باشی می فهمی من چی میگم.به جرات میگم سرسخت ترین رقیب برای GTA هست و حتی در مواقعی از GTA جلو می زنه.(اینو به جرات میگم)
بالاخص توی شماره یک اون مسابقه رالی که گریمونو در آورد.:((

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
داداش اگه شماره یکو تموم کرده باشی می فهمی من چی میگم.به جرات میگم سرسخت ترین رقیب برای GTA هست و حتی در مواقعی از GTA جلو می زنه.(اینو به جرات میگم)
بالاخص توی شماره یک اون مسابقه رالی که گریمونو در آورد.:((

اوه اوه اونجاشو که اصلا نگو
واقعا مرحله دیوونه کننده ای بود
bliss.gif

من به جرات میتونم بگم 5 - 6 بار بازیو از اول شروع کردم و رفتم اما آخر که قسمت داستانی بازی تموم میشه یه قسمت آزاد میشه که تام به انجام ماموریت های عجیب غریب مردم شهر رو میاره
در عوض با انجام اون ماموریت ها ، ماشین های خفن جایزه میگیره
yay.gif

یه سری آدما بودن توی نقشه مشخص نبودن همشون هم داشتن دستشونو تکون میدادن
clap.gif

اما میرفتی پیش اون فانوس دریایی شهر ! جلو درش کلیک راست میکردی جاشونو نشونت میداد !
128fs318181.gif

من تک تک اون ماشین هارو هم گرفته بودم ! صحیح و سالم جلو در خونه دونه دونه چیده بودم پارک کرده بودمشون
flowerysmile.gif

چه خاطراتی زنده شد ایول
19.gif

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
Alex Cox به Xbox World 360 magazine گفت كه براي به اتمام رسوندن بازي به 15 ساعت زمان نيازه.

"I'd say the critical path is about 15 hours, maybe a bit longer. It's a nice length, big enough to feel epic without overstaying its welcome."

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
تریلر جدید بازی رو دیدم و پیشنهاد میکنم همه ببینید
فوق العاده بود
سیستم مبارزات تن به تن فکر میکنم مهمترین قسمت تریلر بود وتا بحال به شکل کاملی بهش پرداخته نشده بود
این سیستم به شکل خیلی کامل و حساب شده کار شده بود وبه غیر از کمبو و حرکت های فینیشر و تمام کننده، سیستم تعامل با محیط هم وجود داشت که اگه تنوع لازم رو داشته باشه،توی یه بازی Open World واقعا بی نظیره.
سیستم کاو گیری و تیراندازی بازی بدون شک یکی از بهترین ها در نوع خودش هست .فقط به طرز کاور گرفتن و تیراندازی ویتو توی این تریلر نگاه کنید به همه چی پی می برید.
البته جزییات خیره کننده کاراکتر ویتو رو نمیشه نادیده گرفت.
دوباره تخریب پذیری رعب انگیز بازی توی این تریلر به رخ همه کشیده میشه.این دفه فکر میکنم یه مغازه رو نشون میده که ویتو و دوستان دارن سقفشو پایین میارن!!!
و ثانیه به ثانیه تیکه ای از بنای مغازه در اثر اصابت گلوله کنده میشه و به اطراف پرتاب میشه!!!
انیمیشن مردم توی خیابون و حرکاتشون فوق العاده جالب هست.مثلا توی یه صحنه یه خانوم که در حال قدم زدن هست و به اطراف داره نگاه می کنه یهو نگاهش به یه اطلاعیه می یفته و وایمیسه جلوش و شروع میکنه به خوندن
رانندگی با ماشین ها هم مشخصه چقدر خوش دست و و اقعی طراحی شده
امسال رقابت بین 2 عنوان فوق العاده بزرگ Take-Two، مافیا 2 و Red Dead فوق العاده نزدیکه برای فتح عنوان بهترین بازی سال
به نظرم اگه یکدومش بره سال بعد خیلی بهتره(البته برای موفقیت کامل فروششون میگم و الا کی بدش میاد 2 تا گیم بی نقص و سراسر لذت و هیجان خالص رو با هم امسال بازی کنه!)
لینک تریلر با کیفیت 720p

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر