Mafia II vs GodfatherII

خب انگار عکسهای جدید منتشر شده از godfather 2 بحث شده که توی اون تاپیک یه بحثایی بوجود بیاد.من برا مقایسه این دو بازی این تاپیک رو زدم.
برا مقایسه هم نگید زوده این همه عکس از بازیها منتشر شده.
---------------------
یکی از دوستان توی همون تاپیک==>http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16685<== گفته بودم که این بازی ها باهم فرق دارن و این چیزا که من نظر چیز دیگس و نظرم اینه که سبک ها تا قبل از استراتژی شدن پدرخوانده:sick:(خودم استراتژی خیلی دوست دارم اما توی این بازی.....) کاملا شبیه بوده ویه سبک رو دارن
به نظر شما کدوم برنده میشه و میتونه جای اون یکی رو بگیره؟

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
خب انگار عکسهای جدید منتشر شده از godfather 2 بحث شده که توی اون تاپیک یه بحثایی بوجود بیاد.من برا مقایسه این دو بازی این تاپیک رو زدم.
---------------------
یکی از دوستان توی همون تاپیک==>http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16685<== گفته بودم که این بازی ها باهم فرق دارن و این چیزا که من نظر چیز دیگس و نظرم اینه که سبک ها تا قبل از استراتژی شدن پدرخوانده:sick:(خودم استراتژی خیلی دوست دارم اما توی این بازی.....) کاملا شبیه بوده ویه سبک رو دارن
به نظر شما کدوم برنده میشه و میتونه جای اون یکی رو بگیره؟
سلام دوستان
از نظر خودم مافیا پدرخوانده رو میخوره:laughing:
اصلا پدرخوانده در حد مقایسه با مافیا نیست:laughing:
شما اگه عکس های مافیا رو با پدرخوانده مقایسه کنی خودت میفهمی که پدرخوانده در حد نسل ششم هم نیست:biggrin1:

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
اصلا نمیشه پدر خوانده رو با مافیا مقایسه کرد.مافیا ی 1 که در سال 2002 اگه اشتبا نکنم اومد گرافیکش تقریبا مثل گاد فادر بود که سال 2006 اومده بود.از لحاظ داستان هم پدر خوانده داستانش کم بود. ولی علافیش زیاد.مثلا همه ی Wearhouseها رو برای کورلیونه بکنیم.یا همه ی مکان ها رو برای کورلیونه بکنیم.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
عجب:biggrin1:
این اصلا مقایسه نداره:biggrin1:مافیا:biggrin1:
Godfather هم که رسما گند زدن بهش رفت:biggrin1: البته باید منتظر بود ببینیم گیم پلی چطوری میشه

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین

اتفاقا تو این مورد اصلا زود نیست.:biggrin1: شاهکار مافیا با گادفادر قابل مقایسه نیست. :biggrin1:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
گاد فادر بازي بدي نبود . اما مافيا يكي از بزرگترين بازيها بود .
منظورم اينه كه گاد فادر معمولي بود اما مافيا فراتر از يه بازي بود ...

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
Godfather بازی مزخرفی بود که فقط می خواست تقلیدی از مافیا و GTA باشه، نسخه ی یکش که قابل مقایسه با مافیا نبود، نسخه ی 2ش هم احتمالا برای کسب منافع EAــه و 100% به مافیا 2 نمیرسه.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اخه god father هم شد بازي ور‍‍‍ژن قبليش كه اشغال به تمام معنا بود البته من از mafia هم زياد خوشم نمياد

ولي از god father خيلي خيلي خيلي بهتر هست :laughing:

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
اگه بخواهیم این دو بازی رو از روی عکس مقایسه کنیم ، همانند شماره یکشون مافیا به مراتب بهتره .
مخصوصا عکسهایی که از گاد فادر 2 منتشر شده اون رو بیشتر شبیه به GTA کرده تا مافیا .

seji

کاربر سایت
Dec 21, 2006
242
از نظر خودم مافیا پدرخوانده رو میخوره:laughing:
اصلا پدرخوانده در حد مقایسه با مافیا نیست:laughing:
:biggrin1:

مافیا تو همون شماره یکش پدر خوانده رو خورده و حضمشم کرده فقط مونده پس موندش ( که پدرخوانده 2 هست ) بیاد بیرون :cheesygri

آخرین ویرایش:

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
آخه چرا ما باید اینا رو با هم مقایسه کنیم؟!
چون جفتشون داشتانشون مافیاییه؟!
من هم از همین موضوع اعصابم خورد شده، اصلا این دو بازی رو نباید با هم مقایسه کرد. نمی فهمن دیگه
39.gif

اصلا این بازی قابل مقایسه با مافیا نیست. اگه صد تا گادفادر هم بسازن به اندازه ی مافیا نمیشه
39.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر