Mafia II vs GodfatherII

خب انگار عکسهای جدید منتشر شده از godfather 2 بحث شده که توی اون تاپیک یه بحثایی بوجود بیاد.من برا مقایسه این دو بازی این تاپیک رو زدم.
برا مقایسه هم نگید زوده این همه عکس از بازیها منتشر شده.
---------------------
یکی از دوستان توی همون تاپیک==>http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16685<== گفته بودم که این بازی ها باهم فرق دارن و این چیزا که من نظر چیز دیگس و نظرم اینه که سبک ها تا قبل از استراتژی شدن پدرخوانده:sick:(خودم استراتژی خیلی دوست دارم اما توی این بازی.....) کاملا شبیه بوده ویه سبک رو دارن
به نظر شما کدوم برنده میشه و میتونه جای اون یکی رو بگیره؟

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
تاپیک بیهوده ای چون گاد فادر نمی تونه جای مافیا رو بگیره و گاد فادر هم جایی نداره که بخواد توسط مافیا گرفته بشه در ضمن اگه یه نظر سنجی موجود بود دوستان از دادن پستهای بیهوده صرف نظر می کردند ;)

Cont

کاربر سایت
Feb 25, 2009
242
من فکر میکنم اگه تو اسم تاپیک II مافیارو برداری یه مقدار عقلانی تر میشه رفیق :)

موافقم

اخه گاد فادر2 (با احترام به فیلمش ) چرت در اومد

همون گاد فادر 2 Vs مافیا 1 باشه بهتره

--------------------------------------
همش 2 ماه دیگه مونده
(ویرایش: بازی عقب افتاد به 5 شهریور)
امیدوارم وقتی میاد امتحانام تموم شده باشه

اخه یه هارد 1 ترابایت بازی و فیلم دارم دانلود میکنم واسه تابستون

صدر جدول مافیا 2 :eek::laughing:

آخرین ویرایش:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
من فکر میکنم اگه تو اسم تاپیک II مافیارو برداری یه مقدار عقلانی تر میشه رفیق :)
اقا میگن تن ادم رو توی گور میلرزونین همینه ها.تاریخ پست هارو نگا کنین بعد برین از اون زیر میرا تاپیک بیارین بالا بخدا این کار ثواب نداره........

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
اگر مافیا 1 رو با گاد فادر 1 مقایسه میکردی یه چیزی اونم چند سال پیش,اما اصلا gf 2 یه عنوان شکست خوردست علاوه بز این MF2 هنوز ریلیز نشده که

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
صد در صد مافیا2 سرتره god father2 هیچی نداشت و یه بازی کاملا بیخود بود که اصلا قابل مقایسه با مافیا2 نیست..این از تریلرا و عکس های منتشر شده از مافیا2 میشه فهمید که خیلی سره...:p

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
منتظر این بازی فوق العاده هستیم ...!...

خب انگار عکسهای جدید منتشر شده از godfather 2 بحث شده که توی اون تاپیک یه بحثایی بوجود بیاد.من برا مقایسه این دو بازی این تاپیک رو زدم.
برا مقایسه هم نگید زوده این همه عکس از بازیها منتشر شده.
---------------------
یکی از دوستان توی همون تاپیک==>http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16685<== گفته بودم که این بازی ها باهم فرق دارن و این چیزا که من نظر چیز دیگس و نظرم اینه که سبک ها تا قبل از استراتژی شدن پدرخوانده:sick:(خودم استراتژی خیلی دوست دارم اما توی این بازی.....) کاملا شبیه بوده ویه سبک رو دارن
به نظر شما کدوم برنده میشه و میتونه جای اون یکی رو بگیره؟
با سلام .
از نظر شباهت که حرف شما خیلی درسته و بسیار به همدیگر شبیه هستند ....
به نظر من The godfather 1 بسیار عالی و فوق العاده بود اما نسخه دوم این بازی اصلا جالب نبود وحتی به پای نسخه اول این بازی نمی رسید ...
همچنین نسخه 1بازی Mafia هم جالب بود ، و باید منتظر نسخه دوم این بازی باشیم که به احتمال زیاد یک بازی بی نظیر خواهد بود ،
اگر بحث بر سر مقایسه The GodFather 2 و Mafia 2 هست به نظر من بازی :

Mafia II

بهتر و برتر از بازی دیگر است ....

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
تاپیک بیهوده ای چون گاد فادر نمی تونه جای مافیا رو بگیره و گاد فادر هم جایی نداره که بخواد توسط مافیا گرفته بشه در ضمن اگه یه نظر سنجی موجود بود دوستان از دادن پستهای بیهوده صرف نظر می کردند ;)

البته بازی گادفادر نمیتونه!!! چون زیبا ترین روایت از مافیا فیلم های پدرخوانده بودن!

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
ببخشید یه سوال ولی فکر نکنم اینجا جاش باشه ، در کلّ ببخشید » :
بازی مافیا 2 برای pc کی عرضه میشه ؟
در ایران کی میاد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر