Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
یک نکته دیگه که لازم دیدم اشاره کنم این هست که اون واژه که به معنی قسمت هست چپتر "Chapter " هست نه کپچر (کپچر یعنی ظبط و باقی معناهای مرتبط)!
نکته بسیار مهم !!!!!!:d
بچه ها 3تا سوال:
1- این dlc به داستان اصلی ربط داره داستانش؟
2- خبری از dlc جدید هست؟؟
3- این پوستر های wanted از کجا باید گیر اورد؟ من هر کار کردم یکیشم نتونستم بدست بیارم؟؟
1- ربط ندارند .
2- فعلا هیچ .
3- دوستمون Dexabyte گفتند .

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
هرچند که کاملاً اسپول هست اما یه توضیح کوچیک در مورد پایان بدم:

درسته که در پایان بازی این طور به نظر میاد که جو میمیره،اما دقیقاً معلوم نیست که اینطور باشه.چون بازی تموم میشه و نشون نمیده که جو مرده یا خیر.پس نمیشه گفت مرده یا زنده هست.باید تا نسخه سوم مافیا صبر کنیم تا متوجه بشیم.

یک نکته دیگه که لازم دیدم اشاره کنم این هست که اون واژه که به معنی قسمت هست چپتر "Chapter " هست نه کپچر (کپچر یعنی ظبط و باقی معناهای مرتبط)!

پوستر های Wanted خیلی سخت بود پیدا کردنش اما من دو تا پیدا کردم :ی باقی صد و خورده ای هم به امید خدا بعداً دستگیر میشند.یکیشون طبقه بالای خونه آخری هست.همونجا که پله چوبی میخوره میره بالا.(و البته پایین)

پایدار باشید
راست ميگي هنوز معلوم نيست كه مرده يا نه.نميشه نظر قطعي داد.رفت تا مافيا 3:d

hoomi_gta

کاربر سایت
Aug 23, 2010
53
من از وقتی جو اون فروشنده بد بخت بار و زد کشت خیلی ازش بدم اومد!! خیلی صحنه ناراحت کننده ای بود. برای همین آخر داستان مرده باشه هم ناراحت نمیشم!

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
راست ميگي هنوز معلوم نيست كه مرده يا نه.نميشه نظر قطعي داد.رفت تا مافيا 3:d
شاید با یه DLC داستانی زیبا درست کنن ، الــــــــــهی .
من از وقتی جو اون فروشنده بد بخت بار و زد کشت خیلی ازش بدم اومد!! خیلی صحنه ناراحت کننده ای بود. برای همین آخر داستان مرده باشه هم ناراحت نمیشم!
منظورتون همون صحنه ای بود که مـ ـسـ ـت کرده بود ؟! ، جالب بود ، بعد رفیم چالش کردیم .
ولی دوستان کاش قابلیت اینکه جنازه آدمی که میکشیم رو بتونیم تو صندوق عقب بذاریم همیشه آزاد بود نه فقط برای یه مرحله .

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina

منظورتون همون صحنه ای بود که مـ ـسـ ـت کرده بود ؟! ، جالب بود ، بعد رفیم چالش کردیم .
ولی دوستان کاش قابلیت اینکه جنازه آدمی که میکشیم رو بتونیم تو صندوق عقب بذاریم همیشه آزاد بود نه فقط برای یه مرحله .
آره راست ميگي.خيلي ميتونست به درد بخوره:d

hoomi_gta

کاربر سایت
Aug 23, 2010
53

یک DLC قرار است بیاد که داستان زندگی جو هست وقتی ویتو زندان بود

آره همون صحنه ای که اعصاب نداشت و مست بود. زد اون بدبخت و کشت! خیلی دلم سوخت آخه مرده بدبخت بهش میومد آدم خوبی باشه :((

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
سرعت این ماشین رو بعد ارتقا دادن نوشته حدود 250 اما بیشتر از 140 نمیره قضیه چیه؟
قضیه ، قضیه ی تالس ـه :))
========
بیشتر میره اما تو کیلومتر شمار نمیتونه نشون بده ...

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
کسی میدونه چطوری میتونم به بازی فایلای صوتی بریزمو داخل ماشین گوش بدم مثل بازی gta?
این بازی این امکان رو نداره .
ولی اگه بخوای که به جای رادیو آهنگ دلحواه بذاری باید تو فایل های sds و ... دستکاری کنی که اگه تازه کاری اصلا توصیه نمیشه .

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
1)چطوری نصبش کنم
اگه dlc شما به صورت فایل exe هست ستاپ میکنید و آدرس محل نصب میدید .
اما اگه یه فولدر آماده به نام cnt_jimmys_vendetta هست باید در آدرس : x:\Mafia II\pc\dlcs کپی کنید .
2)اگه نصبش کنم سیو و گزینه new game بازی اصلی از بین میره؟
خیر . در منوی اصلی یه قسمت به وجود میاد به نامJimmy's Vendetta که تو اون میرید یه داستان دیگه از بازی هست .

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
****اینم تقدیم به دوستان****

فصل 6
:زمان به خوبی میگذرد
(1945،ایالت بی،امریکا)

این فصل با یک اتفاق ناراحت کننده شروع خواهد شد....
ویتو از اپارتمان جو بیرون می اید و بلافاصله توسط پلیس به جرم فروش عیر قانونی بنزین فدرال دستگیر میشود.این نشان میدهد که یکی از کارگران پمپ بنزین تمبرها را فروخته است و پلیس هم پیش مادر ویتو رفته و از او مکان ویتو را پرسیده است.قبل از این که این را بدانید،شما خود را در زندان و در انتظار محاکمه میبینید.این وضعیت برای ویتو اصلا جالب نیست !

محاکمه ی ویتو نزدیک است،با این که او وکیل های زیادی گرفته است،اما این ها برای تبرعه کردن ویتو کافی نیست.او گناهکار شناخته شده و به مدت 10 سال حبس در زندان فدرال محکوم شده است.پس از این به زندان منتقل میشوید،اتوبوس میرسد و ویتو پیاده میشود.تمامی زندانی های وحشی،ادم کش ها،دزدها و....در مقابل چشمان شما هستند[FONT=&quot]—[/FONT]"خوش امد به تازه واردان".ویتو شاهد زدن زندانیان توسط نگهبانان هست که با یک باتوم ضربه ای به شکمش زده میشود.سپس سرپرست خود را میبینید،موهایتان را میتراشند.حالا ویتو در کنترل شماست.حال چه کار میکنید؟

کنترل ویتو خیلی کوتاه خواهد بود .کاری که در اینجا باید انجام بدید این هست که در مسیر مستقیم بروید نگهبان را دنبال کنید.اگر از مسیر خارج شوید،توسط یک نگهبان به مسیر اصلی هل داده خواهید شد،در هر صورت عجله ای وجود ندارد.متاسفانه مجله playboy یا چیزی که بتوان ان را پیدا کرد هم در این قسمت وجود ندارد،بنابراین دلیلی هم برای صبر کردن در این قسمت وجود ندارد.زمانی که شما به سلولتان رسیدید،به داخل سلول رفته و در قفل خواهد شد.هی،به اطراف خودت نگاه کن،حتی یک هم اتاقی هم ندارید.بر روی تخت سلولتان بخوابید تا این فصل تاریک و غم ناک بگذرد!

بعد از کذراندن وقت در سلولتان(میتوان بهش گفت خانه جدیدتان)،زمان به سرعت چند روز میگذرد.ویتو را میبینید که به دیوار حیاط زندان تکیه داده است .ویتو پیش خودش اعتراف میکند که در اینجا از دست خود زنده نخواهد ماند.خبر خوب ،جو اخیرا با یک مردی به نام Leo در ارتباط بوده است.در محوطه گشت بزنید و با مردم صحبت کنید و بپرسید Leo کجا هست.بیشتر مردم شما را میپیچانند و محل Leo را نمیگویند اما سرانجام شخصی به شما میگوید که Leo فردی سالخورده است که همیشه در محوطه در حال شطرنج بازی کردن هست .حال پیدا کردن او زیاد سخت نیست ولی قبل از این که نزدیک شوید و با O'Neill مبارزه کنید ، دو مجله playboy در اطراف محوطه وجود دارد که میتوانید انها را بردارید.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
بچه ها یه خبرایی شده‌.

Mafia II embarks on Joe's Adventures Nov. 23

Latest DLC add-on for Take-Two's open-world mobster game gets dated, will sell for $10 on Xbox 360, PS3, and PC.​

کسی میدونه جریان چیه ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر