Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام دوستان یک سوال داشتم اونم اینه که این dlc ها که گذاشتید چی هست و کلا چه کار میکنه و طریقه ی نصبش رو لطفا توضیح دهید یک خواهش دیگه هم دارم که کل dlc هارو یک جا میتونین بذارین خیلی پراکنده شدن
دوستمون بالا گفتن .
اینم لینک دانلود »

Full DLC Pack (This pack includes) :

War Hero Pack
Vegas Pack
Made Man Pack
Greaser Pack and
the Renegade Pack

Hotfile:
http://74.120.10.112/dl/65254774/be26fe3/mafia2-dlc-pack.rar.html

Fileserve:
http://www.fileserve.com/file/nDQcnQZ/mafia2-dlc-pack.rar

Easy-share:
http://94.75.229.70/1912054476/mafia2-dlc-pack.rar

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان سلام.
یه سوال داشتم. اونجایی که:
ویتو تو زندانه یعد اون یارو قلدره رو می بینه.
اون مرده رو من نمی تونم بزنمش. همش گارد می گیره منو می زنه! وقتی هم که ترینر می زنم با یه ضربه میزنمش بازی ادامه پیدا نمی کنه!همونجوری انگار که ما هنوز دارم مبارزه می کنیم کسی راه رو باز نمی کنه!
لطفا کمکم کنین
ممنون

یا حق

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان اخر مرحله 14 که باید بری

ماشین ببری پیش بروسی چیکار باید بکنی- باید با اون دستگاهه ماشین رو خرد کنی؟وقتی با بروس حرف میزنم میگه بعدا بیا-یا اینکه کاری نداریم و....

چه مغازه هایی رو بزنیم پول بیشتر در میاد؟

دوستان سلام.
اون مرده رو من نمی تونم بزنمش. همش گارد می گیره منو می زنه! وقتی هم که ترینر می زنم با یه ضربه میزنمش بازی ادامه پیدا نمی کنه!همونجوری انگار که ما هنوز دارم مبارزه می کنیم کسی راه رو باز نمی کنه!
لطفا کمکم کنین
ممنون

یا حق

اولین مبارزه توی
زندان رو که حتما باید ببازی- ولی باقیش رو براحتی میتونی ببری-به اموزی توجه کن- دفاع کن و وقتی حریفت اولین مشت رو زد و جاخالی دادی با کلیک چپ بزنش بعد با راست کلیک و خلاصه بزن بترکونشون

توجه کن که اولی رو حتما باید ببازی:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: the dark knight

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
دوستان سلام.
لطفا کمکم کنین
ممنون

یا حق

Space رو نگه دار مشت که زد جا خالی دادی ، سریع Space رو ول کن کلیک چپ بزن سه بار تکرارش کنی تمومه !

ماشین ببری پیش بروسی چیکار باید بکنی- باید با اون دستگاهه ماشین رو خرد کنی؟وقتی با بروس حرف میزنم میگه بعدا بیا-یا اینکه کاری نداریم و....

باید پول جمع کنی دیگه !
اصلا لازم نیست با بروس حرف بزنی فقط ماشین داغون کن .
مغازه ها هم ! اسلحه فروشی ها با اون لباس فروشی بزرگارو بزن پول زیاد توشه !

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Space رو نگه دار مشت که زد جا خالی دادی ، سریع Space رو ول کن کلیک چپ بزن سه بار تکرارش کنی تمومه !

باید پول جمع کنی دیگه !
اصلا لازم نیست با بروس حرف بزنی فقط ماشین داغون کن .
مغازه ها هم ! اسلحه فروشی ها با اون لباس فروشی بزرگارو بزن پول زیاد توشه !
حالا چقدری باید بدزدیم؟؟؟؟؟

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
نقد و بررسی اختصاصی از نسخه ی PC بازی Mafia II

این روزها کمتر بازیکنی پیدا میشود که نام مافیا به گوشش نخورده باشد. عنوانی موفق که با ویژگی های منحصر بفرد خود یکی از پرطرفدارترین بازیهای نسل قبل به شمار می آید. قبل از انتشار Mafia 2 شاهد تبلیغات گسترده ای از بازی بودیم. تبلیغاتی که انتظارات ما و طرفداران را تا "بهترین Open World تاریخ" بالا میبرد. ولی آیا این همه انتظار ارزش چنین عنوانی را داشت؟ شاید انتظارات بازیکنان از نسخه ی دوم این عنوان پرطرفدار چیزی فراتر از توان 2K Czech بود. در این مطلب به بررسی دقیق نسخه ی PC این عنوان خواهیم پرداخت...
خواندن نقد و بررسی

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
خبر بد!!!

سلام بر همگی دوستان عزیز
با عرض تاسف یه خبر بد در مورد مافیا 2 دارم که البته فکر کنم اکثرتون میدونین ولی برای اطلاع دیگران هم که شده بد نیست.
بازی مافیا 2 در ایران به دلیل مسائل اخلاقی و بعضی از صنایح بازی غیر مجاز اعلام شد!!!

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش

اولین مبارزه توی
زندان رو که حتما باید ببازی- ولی باقیش رو براحتی میتونی ببری-به اموزی توجه کن- دفاع کن و وقتی حریفت اولین مشت رو زد و جاخالی دادی با کلیک چپ بزنش بعد با راست کلیک و خلاصه بزن بترکونشون

توجه کن که اولی رو حتما باید ببازی:D
سلام!
ممنون از راهنمایی!
ولی من هرچی می خوام بمیرم نمی میره! هرچی یارو مشت می زنه جون من کم نمیشه! یه 5 دقیقه ای داشت میزد ولی یه قطره خونم کم نشد! ترینر هم نزده بودم!چه کنم؟
بازم ممنون

یا حق

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نمی دونم وا... -میخوای کرک رو عوض کن شاید درست شده باشه!
شایدم تاثیرت ترینر هست:D -اولی رو خیلی سریع کتک میخوری

یه جا باید انقد بدزدی که پولت بشه 27500تا
یه جا دیگه انقد که بشه 55000 تا
نمیدونم کدوم قسمتشی !
سر اولی بودم:D .هی پولا رو رفتیم چیز خریدیم- کم شده بود:D
پولای روی میز دریک رو برداشتم حل شد:D

+تشکر

پایانش قشنگ بود- اونقدرا که میگفتن بد نبود...
سمت و سو های داستان و خوب نشون داد.

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
منم بازی رو تموم کردم ! حالا هوس کردم دوباره بشینم Mafia The City of Lost Heaven رو دوباره برم!:d
و میرم:D گرافیک بازی و صدا گذاری بازی خوب بود!داستانش به نسبت یک ضعیف تر بود به نظرم!گیم پلی هم به پای یک نمیرسه!
من این آخر دلم به حال Joe سوخت!کاش خود ویتو به جاش whack میشد!:d

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
من این آخر دلم به حال Joe سوخت!کاش خود ویتو به جاش whack میشد!:d

آره باهات موافقم بیشتر از شخصیت Joe خوشم اومد تا شخصیت ویتو ، جو با معرفت تر بود . این آخرشم من متوجه نشدم چی گفتن وقتی جو رو بردن . کسی هست بگه چه اتفاقی افتاد ؟

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
آره باهات موافقم بیشتر از شخصیت Joe خوشم اومد تا شخصیت ویتو ، جو با معرفت تر بود . این آخرشم من متوجه نشدم چی گفتن وقتی جو رو بردن . کسی هست بگه چه اتفاقی افتاد ؟

خوب فهمیدی که جو و ویتو به خاطر هنری رفتن اون یارو وانگ رو ترکوندن !
این باعث شد یه گنگ وار شروع بشه !
لیو اون قسمت آخر به ویتو پیشنهاد داد که کارل فالکونه ( فالکونی) رو بکشه تا دست FBI بهش نرسه و اینکه اینجوری اونا ویتو رو نمی کشن !
وقتی هم که اومدن بیرون !
جو رو بردن توی یه فرعی و کشتنش . ویتو هم که اومد اعتراض کنه ، لیو بهش گفت که ، جو قسمتی از معامله نبود !
مافیا 3 هم در کاره یا یه DLC داستانی چون :
ویتو پدر همرو در آورد به خاطر دوستاشو خونوادش اونوقت به این راحتی از BFFـهش بگذره !؟
عمرا! !!!!! :D

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان یه مسابقه :
اینکه میدونید توی اون Game Statistics غیر از درصد رفته از بازی چیزای دیگه ای هم هست .
و یکی از این چیز ها بیشترین سرعت رفته تو بازی هست که تو رکورد میشه و ثبت میشه .
خوب این مسابقه این هست که تا آخر هفته همه دوستان به کسی که بیشترین سرعت رو رفته اعتبار میدن (اگه موافق باشید)
دوستان دستکاری رو با فوتوشاپ بیخیل شید ، چون نامردی هست ،
ماشین ـتون رو میتونید tune up یا ........ هر کاری دوست دارید بکنید با ماشینتون ،
چیز هایی که میخواید برای ثبت نام :
1-عکس از ماشین ـتون که باهاش رکورد زدید ، عکس از جلو و پشت ماشین .
2-عکس از Game Statistics بازی ـتون .(دستکاری نکنید با برنامه هایی چون .....)

ممنون .
=-=-=-=-=-=-=-=-=

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر