Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:
واقعا تاپیک پر باریه ! همه چیز توش یافت میشه از مشاوره برای سیستم بگیر تا غیب گویی و تعیین زمان کرک شدن و تشخیص نوع قفل بازی توسط غیب گویان بازی سنتر! هرکس ندونه و بیاد تو تاپیک میگه خدایا چی بوده که تاپیک 59 صفحه جلو رفته!
به همه دست اندر کاران جلو بردن تاپیک تبریک عرض میکنم!!!

دقیقا حرف دل منو زدی !!!!!! اصلا معلوم نیست این همه صفحه واسه چی رفته جلو !

همین الان شما داری با این حرفات تاپیک رو جلو می بری!ضمنا خوبه خودتم تو اون بحث های بی مورد شرکت داشتی! :))

راستی برید پارک جلوی خونه ویتو کفش هاتون را یکی هست واکس میزنه! :dخیلی با حاله! :d

دوستان من بازي دمو رو از يه رفيقام گرفتم (برام ريخت رو فلش ) ولي هر كاري ميكنم بازي run نميشه فكر كنم خودش از استيم دانلود كرده . لطفا يكي كمك كنه تا ما هم از دمو فيض ببريم ممنون ميشم

من با فلش تست کردم نشد.از دموی بازی تو استیم یه backup بگیر.بعد رو سیستم دوستت steal رو نصب کن.بعد فایل backup شده رو بریز رو فلش.از توی steam اون فایل backup رو restore کن.به راحتی اجرا میشه

آخرین ویرایش:
همین الان شما داری با این حرفات تاپیک رو جلو می بری!ضمنا خوبه خودتم تو اون بحث های بی مورد شرکت داشتی! :))

راستی برید پارک جلوی خونه ویتو کفش هاتون را یکی هست واکس میزنه! :dخیلی با حاله! :d

من الان پست هایی که ماله خودم بود و فکر کنم بی ربط بود رو پاک کردم !!!!!تا خلوت بشه !!!!

آخرین ویرایش:
منم قبول دارم این تایپیک داره خوشحال میره جلو ولی بعضی از
که میان اینجا بچه ها رو نصیحت میکنند (کفتم بعضی ها دقت کنید) چند صفحه قبل رو بخونید
ببینید چقدر تو این
تاپیک پست مفید دادن وبچه هایی که در مورد سیستم سوال میکنند نگران اینن که
بتونن بازی اجرا کنن و اونا مثل ما از بازی لذت ببرن و بچه هایی هم که جوابشون دادن قصد کمک کردن
دارن نه این که تایپیک به انحراف کشیده بشه البته قبول دارم این سوال ها باید در تایپیک خودش پرسیده بشه
ولی چون اکثد مافیا بازها میان اینجا اون هم سوالاشونو اینجا می پرسن
ومن از پست های اقای azmac تونستم استفاده کنم بقیه پست ها هم که در مورد ارتقا سیستم بود
در کل بازی سه چهار روزه دیگه منتشر میشه این سوال ها هم کم میشه

سلام.
دوستان میخوام چند نکته از بازی به نظر خودم رو بگم...بعد از بازی کردن بعد از یک هفته
1-واقعا با یک شاهکار و فوق بازی طرف هستیم............
2-روون اجرا شدن بازی و زیبایی بیش از حد بافتها و جزییات..............برای ی مثال با این که گرافیکش واقعا از جی تی ای 4 بالاتره ولی خیلی روون اجرا میشه(فرق اشکار بین پورت کردن و اختصاصی ساختن برای پی سی)
3-دوبله جالب هنری(به خصوص وقتی که میگه سیسیل و موسولینی)
برای پی بردن به اوج جزییات به زخم صورت ویتو که فکر کنم در اثر اصلاح صورت باشه دقت کنید...........
خلاصه احسنت به 2k و :xmafia II

اینم لینک مستقیم واسه کسانی که مثل خودم هنوز با steam و رپیدشیر و... مشکل دارند!!!b-)
http://us3-dl.techpowerup.com//Games/Demos/MafiaIIDemo.exe
این تا کی اعتبار داره ؟مشکلی نداره ؟
اگه بشه عالیه :x
اون دموهایی که گذاشتم گویا مشکل پیدا کردن،امشب آپ میکنم میذارم
اینقدر نیاین بگید تاپیک الکی داره میره جلو ! همه حرف ها و بحث ها در مورد مافیاست دیگه ! سیستم مورد نیاز رو ماریو که نمیخوایم ! بریم داخل قسمت سخت افزار بپرسیم و بحث کنیم ؟ تاپیک و گذاشتن واسه بحث به هر چیزی که به مافیا مربوط میشه ، پست هایی که در مورد رفتن به جلوئه سایت کردید و بشمارید ببینید چندتاست

تازه هنوز بازی نیومده این همه حرف بیاد دیگه چی میشه اینجا باید صف بگیریم تا بتونیم پست بزنیم

در هر حال من که هنوز دمو هم بازی نکردما ولی اونقده تو این تایپیک حرف شنیدمو عکس دیدم که دیگخ کاملا مافیایی شدم

حالا بچه ها بیایید به من کمک کنید
میخوام یه تبلیغات برای بازی تو شهرمون پخش کنم متنشو چی بنویسم و اینکه عکس کامل شهر خود بازی میخوام که تو پکیج بزارم اونم میشه بدید و یه شرح حال از خود بازی

این تا کی اعتبار داره ؟مشکلی نداره ؟
اگه بشه عالیه :x
اون دموهایی که گذاشتم گویا مشکل پیدا کردن،امشب آپ میکنم میذارم
اینقدر نیاین بگید تاپیک الکی داره میره جلو ! همه حرف ها و بحث ها در مورد مافیاست دیگه ! سیستم مورد نیاز رو ماریو که نمیخوایم ! بریم داخل قسمت سخت افزار بپرسیم و بحث کنیم ؟ تاپیک و گذاشتن واسه بحث به هر چیزی که به مافیا مربوط میشه ، پست هایی که در مورد رفتن به جلوئه سایت کردید و بشمارید ببینید چندتاست
من دقیقا همین رو دانلود کردم !فکر می کردم کلا استیم نداره !ولی واسه اجرا شدنه بازی حتما باید نرم افزار استیم رو داشته باشی و اپدیت شده باشه !ماله من چون اپدیت نمیشد نتیجه اش شد 2 بار الکی دانلود کردن !

دوستان بلاخره بازي رو اجرا كردم و بازهم به يه مشكل جديد بر خوردم بعد از حدود دو دقيقه كه بازي رو ميريم از بازي ميپره بيرون كاري هم به فيزيك و گرافيك نداره پچ زمان رو هم ريختم مشكل از كجاست؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or