Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:
دوستان دو تا عکس از سایت legitreviewsمی ذارم که مربوط میشه به بنچمارک کارت 460 در مافیا2!

mafia2-demo.jpg

mafia2_benchmarks.jpg

----------------
اینم بد نیست ببنید!

GTX 480 PhysX enabled and max - PhysX v. 9.10.0513 - ForceWare v. 259.31

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1669x815 and weights 111KB.
Capture006.jpg

With PhysX diabled

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1657x813 and weights 110KB.
Capture008.jpg

ببخشید که کپی میکنم اما جالب بود .

مقایسه دمو مافیا 2 در پلت‌فرم‌ های مختلف

آیا مافیا2 طرفدارانش را ناامید خواهد کرد؟
همان‌طور که حتما در اخبار گذشته مطالعه کرده‌اید نسخه‌ی آزمایشی دومین قسمت از مجموعه بازی‌های بسیار محبوب و دوست‌داشتنی مافیا چند روزی است از طریق شبکه‌های استیم، ایکس‌باکس‌لایو و پلی‌استیشن در اختیار بازی‌کننده‌های علاقمند قرار گرفته است.
از شما چه پنهان ماهم در تحریریه سایت دی‌بازی‌نیوز تصمیم به دانلود و آزمایش دمو مافیا2 گرفتیم و سعی می‌کنیم تجربه‌های خود را در قالب تصویر در اختیار شما قرار دهیم. لازم به ذکر است به دلیل عدم دسترسی به ابزار مناسب برای ضبط تصاویر، عکس‌هایی که از بازی مشاهده می‌کنید از سایر سایت‌های خبررسانی استخراج شده‌اند.

02_5067.jpg
پس از انجام سرخپوست‌مرده: رستگاری انتظاراتمان از عناوین دنیای باز بسیار بالا رفته بود و با کلی هیجان سراغ نسخه‌ی آزمایشی مافیا 2 بر روی ایکس‌باکس360 رفتیم. نسخه‌ی آزمایشی از خانه‌ی ویتو آغاز می‌شود. انتظار داشتیم شاهد جزییات بمراتب بیشتری باشیم، خصوصا این‌که پایین بودن کیفیت تصاویر و بافت‌ها تا حدودی آزار دهنده بنظر می‌رسید. پس از جواب دادن به تلفن به سمت در خروجی حرکت کردیم. فضای خارج از خانه تا حدودی از نگرانی‌هایمان کاست. طراحی درختان، چمن‌ها، کف خیابان و پیاده‌رو، اتومبیل‌ها و خانه‌ها در حد قابل‌قبولی بودند و با کمی ارفاق می‌توان تایید کرد تصاویر در حالت HD رندر می‌شوند. فیزیک اتومبیل‌ها نقطه عطف مافیا2 است و کنترل نرم و روان آن‌ها بر جذابیت بازی افزوده.
اما متاسفانه بازی سبک و سیاق کاملا واقعی خود را در این قسمت از دست داده است. اگر در مافیا با پر شدن پارکینگ دیگر نمی‌توانستید اتومبیل وارد آن کنید، در مافیا2 با ورود به پارکینگ با سیستمی مشابه مجموعه بازی‌های نیدفوراسپید اتومبیل‌ها را انتخاب کرده و گویا پس از این جای کافی در پارکینگ دغدغه‌ی بازی‌کننده در انتخاب اتومبیل‌ها نخواهد بود.
در نسخه‌ی ایکس‌باکس360 عمق تصاویر قابل‌قبول است اما در منظره‌هایی که آسمان خراش‌های بلند را از دور مشاهده می‌کنید، انتظار دارید تصاویر از کیفیت بالاتری برخوردار باشند.

01_5066.jpg
بدون هیچ شک و تردیدی پلت‌فرم رایانه‌های شخصی در بحث فیزیک و جلوه‌های دیداری و گرافیکی یک سر و گردن از نسخه‌های کنسولی بالاتر است. این تفاوت‌ها در مافیا2 به لطف استفاده از میان‌افزارهای PhysX و انویدیا APEX در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آنقدر مشهود است که جای بحث باقی نمی‌گذارد. استفاده مناسب از سیستم ضد شکستگی، عمق تصاویر مثال‌زدنی، جلوه‌های انفجار خارق‌العاده بخصوص در اتومبیل‌ها، فیزیک استثنایی، بافت‌های با کیفیت و ... از برتری‌های بی چون و چرای پلت‌فرم رایانه‌های شخصی بشمار می روند.
03_5068.jpg
اما می‌رسیم به نسخه‌ی پلی‌استیشن3. با توجه به این‌که سونی به شدت بر روی مافیا2 مانور رسانه‌ای کرده بود و حتا محتوای قابل‌دانلود رایگان برای این نسخه در نظر گرفته بود، انتظار داشتیم شاهد کیفیتی برابر با نسخه‌ی ایکس‌باکس360 یا حتا بالاتر باشیم.
نتیجه کاملا برعکس بود و متاسفانه شاهد یکی از ضعیف‌ترین نمایش‌های عناوین چندپلت‌فرمی بر روی کنسول قدرتمند سونی بودیم. بافت‌های خانه ویتو به شدت بی‌کیفیت بودند، به نحوی که از همان ابتدا می‌توان تایید کرد تصاویر در حالت پایین‌تر از HD رندر می‌شوند. سریعا به تلفن پاسخ دادیدم تا شاید با مشاهده‌ی مناظر خارج از خانه نظرمان تغییر کند.
شاید باورتان نشود اما کیفیت بافت‌های محیط‌های خارجی از جمله چمن، درختان، کف خیابان و پیاده‌رو و ... در نسخه‌ی پلی‌استیشن3 حتا یک دهم نسخه‌های ایکس‌باکس360 و رایانه‌های شخصی نیست. چرا یک دهم؟! چون اصلا چیزی تحت عنوان چمن در نسخه‌ی پلی‌استیشن3 وجود ندارد!
بافت‌ها با شکستگی بسیار زیاد و کیفیت بسیار کم، نرخ شکستگی تصویر (Screen Tearing) وحشتناک، عمق تصاویر ناچیز در کنار رنگ‌بندی نامناسب از ارزش‌های نسخه‌ی پلی‌استیشن3 به شدت کاسته است.

البته ممکن است با انتشار نسخه‌ی کامل این نواقص به شدت‌ آزار دهنده از نسخه‌ی پلی‌استیشن3 حذف شوند، اما توصیه می‌کنیم تا حصول اطمینان از این موارد از سفارش نسخه‌ی پلی‌استیشن3 خودداری نمایید.
منتظر رو در رو بازی مافیا2 باشید.

Mafia%202%202_5045.jpg
- MafiaII Demo
سازنده: 2K Czech
ناشر: 2K Games
سبک: اکشن سوم‌شخص
پلت‌فرم: PC - Xbox360 - PS3
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1389

Mafia2%201_2006.png
- MafiaII
سازنده: 2K Czech
ناشر: 2K Games
سبک: اکشن سوم‌شخص
پلت‌فرم: PC - Xbox360 - PS3
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1389

تصاویر بالا به نسخه‌ی 360 و تصاویر پایین به نسخه‌ی PS3 اختصاص دارند:

Mafia2%201_5069.jpg

Mafia2%202_5070.jpg
Mafia2%203_5071.jpg

Mafia2%204_5072.jpg
Mafia2%205_5073.jpg

Mafia2%206_5074.jpg
Mafia2%207_5075.jpg

Mafia2%208_5076.jpg
تصاویر زیر به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی تعلق دارند:

Mafia2-PC-1_5077.jpg
Mafia2-PC-2_5078.jpg
Mafia2-PC-3_5079.jpg

منبع : dbazi

عزیز dbazi اصلا منبع خوبی نیست چون خودش از جاهای دیگه ور میداره مطالبو و ایرانی هست در هر صورت ممنون>:d<

در مورد خوب بودن و نبودن dbazi نمیدونم ، اما هر کسی هر اطلاعاتی داره از دیگران و ..... هست ، پس dbazi هم نمیتونه از خودش حرف و از جایی که باید بر داره :-/

در مورد خوب بودن و نبودن dbazi نمیدونم ، اما هر کسی هر اطلاعاتی داره از دیگران و ..... هست ، پس dbazi هم نمیتونه از خودش حرف و از جایی که باید بر داره :-/
ممنونم دوست من از عکس ها و اطلاهاتت بسی لذت بردیم !
بعضی ها هم که فقط دوست دارن ضد حال بزنن , این دوستمون حال داده عکس و اطلاعات گزاشته حالا میاین اینجوری میگین ؟
ولی خیلی حال کردم !عجب گرافیکی داره بابا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:x

شما که با اون 480 تو خواب هم نمیبینی بازیو اجرا کنی=))
:))اره چه قدر خوب شد عوضش کردما !!! والا 8600 چه به مافیا 2!=))

مثل اینکه یادت رفته تا دیروز همه بازیها رو روی high بازی میکردی=))>:d<

شما که با اون 480 تو خواب هم نمیبینی بازیو اجرا کنی=))

مثل اینکه یادت رفته تا دیروز همه بازیها رو روی high بازی میکردی=))>:d<
=))=))=))بابا با سیستم پسر خاله اشتب گرفته بودم !:))
ولی از حق نگزریم کارت خوبی بود :dبه باقالی رفتیم
اقا یه سوال اون them موزیک خاص مافیا رعایت شده ؟ اگه نشده برم گوش مالیشون بدم

بچه ها راستی من خودم گشتم بالاخره نمرات جدید رو پیدا کردم .اون نمره ی OPM هم درست بود . نمراتی که تا الان گرفته
OFFISIAL PLAYSTATION MAGAZINE UK 7/10
OFFICIAL XBOX MAGAZINE AUSTRALIA 8/10
OFFICIAL XBOX MAGAZINE ITALY 9.5/10*
OFFICIAL XBOX MAGAZINE UK 7/10
PC ZONE 80%
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=en&ie=UTF-8&sl=de&tl=en&u=http://mafia-daily.net/m2reviews/&prev=_t&rurl=translate.google.com.my&twu=1&usg=ALkJrhhRGUXElUAVHR-eH8ThHx_6ufnoog

ممنونم دوست من از عکس ها و اطلاهاتت بسی لذت بردیم !
بعضی ها هم که فقط دوست دارن ضد حال بزنن , این دوستمون حال داده عکس و اطلاعات گزاشته حالا میاین اینجوری میگین ؟

خواهش میکنم ، وظیف بود .

دوستان دو تا عکس از سایت legitreviewsمی ذارم که مربوط میشه به بنچمارک کارت 460 در مافیا2!

mafia2-demo.jpg

mafia2_benchmarks.jpg

----------------
اینم بد نیست ببنید!

GTX 480 PhysX enabled and max - PhysX v. 9.10.0513 - ForceWare v. 259.31

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1669x815 and weights 111KB.
Capture006.jpg

With PhysX diabled

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1657x813 and weights 110KB.
Capture008.jpg

ولی نگاه کنین با480 هم با اون رزولوشن 50 گرفته!! کمه که بااااااا
دوستان یه سوال فنی مگه بیشتر از 120 fps هم داریم این بنده خدا 200 و 140 و .... اینا گرفتن؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or