Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:
کسی لینک سیو 100 در 100 بازیرو نداره که Wanted Poster, Magazine و حالت Pinups باز شده باشن؟
آخه از مجله ها 40 تاشو پیدا کردم، پوستر ها رو فقط 1 یکیشو پیدا کردم (حال پیدا کردنشونو نداشتم) و بازیرو رو حالت نرمال تموم کردم.

دانلود کردم ، باز همون ارور رو میده !>!>!>! ، یعنی واقعا کسی dlc رو تا آخر نرفته یه سیو به ما یده ؟×!:((:((:((:((:((:((

دوست عزیز یه نکته رو بهت بگم که زبان DLC حتما باید با زبان بازی هم خوانی داشته باشه. مثلا اگه بازیت روسیه DLC هم باید روسی باشه. برای انگلیسی هم همین طور.

منظورت از روسی چیه !؟!
من الان منوی بازی en هست و با هم هم en حرف میزنند .
dlc رو هم از سایت ex.ua که روسی هست دان کردم ، تموم کردم ، ولی load نشد ، dlc از سایت دانلودها پیدا کردم که en بود ولی باز اون سیوهای قبلی ـم لود نشد .

منظورت از روسی چیه !؟!
من الان منوی بازی en هست و با هم هم en حرف میزنند .
dlc رو هم از سایت ex.ua که روسی هست دان کردم ، تموم کردم ، ولی load نشد ، dlc از سایت دانلودها پیدا کردم که en بود ولی باز اون سیوهای قبلی ـم لود نشد .

سلام برات سیواش رو پیدا کردم ولی قبلش باید یه اعتبار تپل بدی!!!

• Like
Reactions: GAMERSINA
بابا میدم تو سیو رو بده من دو تا میدم کار کنه

سلام علی جون

من اینکو یافتم ولی متاسفانه هر کاری کردم دانلود نشد. فکر کنم اشتباهه.

حالا اگه می خوای خودتم یه نگاهی بنداز:

http://evodl.com/index.php?do=search

تو قسمت Search هر چیزی که بزنی میاد!!!

دوستانی که dlc جیمی را تا آخر رفتن یه توضیحی دربارش بدن !
راستی اگر این dlc رو بریزیم بقیه ی dlcهای قبلی که ریختیم پاک میشه !؟

___ بازی رو دیروز تموم کردم به نظرم برخلاف این همه تبلیغات و تلقین، ضعفهای زیادی داشت و در حد و اندازه های خودش نبود . بیشترین نقاط قوتش در داستان و گرافیکش بود .

بچه ها داستان این dlc ها چیه؟؟؟؟
کسی بازی کرده؟

سلا م دوست عزیز

فکر نکنم داستان خاصی داشته باشه اکثرا که میگن خیلی باحال نیست. من فقط میدونم که 30 تا مرحله است و اولش هم شخصیت اصلی که Jimmy اسمشه از زندون آزاد میشه و فکر کنم کارشم فقط کشتو کشتار و ماشین ترکونی باشه!!! ;)

سلام.
من کل بازی تموم کرده بودم که free ride نصب کردم.چند تا مشکل دارم.
یکی این که تو گاراژ 48 ماشین باشه ولی برای بعضیا فقط اسمو نمایش میده حتی مشخصاتشو هم نمیاره.کرک skidrow fixed نصب کردم.
دوما این که مثل اینه تو free ride نمیشه بازی رو سیو کرد !:(
خاهش میکنم کمک کنید.

آخرین ویرایش:
سلام.
منکل بازی تموم کرده بودم که free ride نصب کردم.چند تا مشکل دارم.
یکی این که تو گاراژ 48 ماشین باشه ولی برای بعضیا فقط اسمو نمایش میده حتی مشخصاتشو هم نمیاره.
دوما این که مثل اینه تو free ride نمیشه بازی رو سیو کرد !:(
خاهش میکنم کمک کنید.

آقای محترم تایپک به این بزرگی درباره ی مشکلات مافیا 2 رو نمیبینی میای این جا که درباره ی خود بازیه پست میدی ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or