Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:
دوستان کسی نیست جواب من رو بده ؟!!!!!!!
دوستان من یه مشکلی دارم ، بعد انجام ماموریت اگه بیام بیرون و continue رو بزنم که ادامه بدم ، بعضی اوقات هی میزنه error , not load this save ، و تنها کار از اول رفتن تمام بازی هست (تو این dlc ،) چیکار کنم ؟!!!!!!!!!!!!!

سلام دوستان باز یه مشکل.اونجایی هست که رفیقت رو گرفتن بعد میری آزادش میکنی بعد میرین پیش دکتر.بعد اونجا باید چی کار کرد؟:">
باید پولت رو به 27 فکر کنم برسونی !واسه اینکار اگه میخوای سریعتر پول بدست بیاری .تو نقشه برو قسمت B ماشین رو بده زیره تیغ بعد پولت اضافه میشه !:d

منم این DLC جدید رو گرفتم ! فقط بزن بکشه = یه جورای Arcade گونه هست اصلا ! زیاد چیزه جالبی نیست....باید منتظر ماند و دید یان سازنده ها یه DLC قشنگ میتونن بسازن یا نه
-----------------------------
من بازی رو تموم کردم....انصافا در حده خودش عالی بود اما پیشرفت چشمگیری هم نسبت به MAFA I نداشت و Story Focus بودنش یه مقدار Gameplay بازی رو ییش از حذ خظی کرده بود. شهر بازی دارای جزییات بسیاز زیادی بود اما یه جورایی هم زنده نبود...انکار فقظ جنبه خوشگلی داشت و از امکاناتش هم استفاده خاصی نمیشد کرد و کلا امکاناتی هم که بود همه بی مصرف بود !پول هم در بازی بی ارزش بود . داستان بازی هم با اون همه تبلیغ و از این حرفاو خیلی خوب بود ! اما واقعا چیزی نبود که بگم به یاد ماندنی یا شاهکار بود ! به MAFIA I که عرما نمیرسید اما خیلی خوب بود
من به بازی 8.5/10 میدم ! یا اینکه طرفدازشم اما هرچی میبینم به 9 نمیرسه !

نظر من راجع به این dlc جدید:
در واقع سازنده ها می خواستن با این dlc یه کم از مشکلات open world بودن بازی کم کنن
که مهم ترینش همون نداشتن حالت گردش آزاد بود بعد از اتمام بازی.
در کل بهتر بود این رو تو همون بازی اصلی با همون شخصیت ویتو می ذاشتن.

دوستان آیا میشه مجله ها و پوسترهای یه چپتر رو تو چپترهای بعد گرفت ؟
مثلا چپتر 3 تموم بشه ، تو چپتر 5 میشه مال چپتر 3 رو گرفت ؟
در کل امکانش هست که هر وقت خواستیم مجله ها رو بگیریم ؟

دوستان آیا میشه مجله ها و پوسترهای یه چپتر رو تو چپترهای بعد گرفت ؟
مثلا چپتر 3 تموم بشه ، تو چپتر 5 میشه مال چپتر 3 رو گرفت ؟
در کل امکانش هست که هر وقت خواستیم مجله ها رو بگیریم ؟
فکر نکنم.
من خودم یکی از مجله هه رو که پیداش نکرده بودم تو مرحله بعد رفتم بگیرمش ولی نبود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or