Mafia II: Definitive Edition را به صورت رایگان بر روی PS4 تجربه کنید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
* بازی از حالت FREE خارج شده *
maxresdefault_e8803.jpg

با ساخت اکانت مالزی بر روی PS4، هم اکنون از شبکه PSN این عنوان را با حجم 51 گیگ رایگان دانلود کنید.

تشکر از دوست خوبمون @FUTURE برای اطلاع رسانی

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
البته من مافیا 3 رو به بهونه اینکه هیچوقت تمومش نکردم احتمالا بگیرم. ولی اشتیاقی واسه 2 نذاشته

نگیر داداش، نگیر. جز اعصاب خوردی چیزی نداره نسخه سوم. لول دیزاین مزخرف، باگ های عجیب غریب. تکرار مکررات.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
دیر فهمیدم ورداشتنش :( ولی احتمالا برا پلاس بعدا مجانی میشه .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
من نمی تونم آفلاین باشم، گفتم فوقش پشتیبانی سونی بهم یه پیام می ده می گه از تو انتظار نداشتیم (البته اکانت خودم که نبوده) :D آنلاینم دارم بازی می کنم، الان دقیقا چکار کردن که حجم بازی مساوی با GTAVه؟ انگار همون نسخه قدیمیه فقط رزولوشن رو بالا بردن دست به هیچ جاش نزدن. یکی باید براشون ریمستر رو تعریف کنه.

ارزش 30 دلارو نداره ولی چکار کنیم دیگه پول عشقه و خاطرات قدیم :D حالا میدونید چی به سرم زده؟ می خوام بازی رو ریفاند کنم :)) ولی خب دیدم نمی شه از روی شماره رسید خریدار می فهمن و ترتیبمو می دن:D با 30 دلار و همون چنج مالزیش کلی برنامه می شه ریخت لعنتی :D

آخرین ویرایش:

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
منم رفتم تو اکانت بازی اولین تروفیشو گرفتم شاید تاثیری داشته باشه:-"
ولی واقعا تفاوت خاصی ندیدم افت فریم که داره، صدا گذاری بازیم یجوریه نمیدونم بعضی اوقات خیلی بلند و غیر طبیعیه و اینکه تو کاتسین ها فقط از اسپیکر سمت چپ صدا میاد 8-|
در کل واسه تجدید خاطره بد نیست ولی اصلا و ابدا ارزش 30 دلار نداره.

آخرین ویرایش:

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
برا همیشه میمونه؟

چون من اکانت ساختم رفتم تو صفحه بازی یه گزینه دانلود بود فقط نه اد تو کارتی نه پورچیسی هیچی :|

اطلاعات ترنزکشنش برای ایمیلی که وارد کردید ارسال شده اگر نگاه بکنید!

• Like
Reactions: Subject 16

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
با مرام هایی که بازی رو پلات کردن نخواستن اعلام کنن اکانت اشون رو با قیمت مناسب خریداریم :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
یکی از بدترین پورت های نسل با اختلاف 8-| افت فریم به حدی زیاده که یه سری جاها نمیشه بازی کرد. به خودشون حتی زحمت ندادن کنترل بازیو اپدیت کنن
مگه پورت شده؟ :D Mafia 2.PS3 رو کردن Mafia 2.PS4

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,356
نام
Matthew
نگیر داداش، نگیر. جز اعصاب خوردی چیزی نداره نسخه سوم. لول دیزاین مزخرف، باگ های عجیب غریب. تکرار مکررات.
حسین تویی ? :D چقدر یوزر عوض کردی تو این یه دهه ای که من هستم:))

دقیقا دیروز بود داشتم یوتــوب گردی می گردم، یه ویدئو اومد که "چرا باید به مافیا 3 یه شانس دوباره داد" حدود فکر کنم 15 دقیقه اینا بود، نشستم دیدم، بنظرم حرفای یارو درست بود، منم میخوام دوباره برم سراغش...
بازی بدی نیست، خداییش گان پلی خوب داره، داستانش خوبه که من هنوز نمیدونم ... درایوینگش هنوز اون خاص بودن سری رو داره. ( دراوینگش دو تا مد داره، مد ادونسش مثل اینکه بذاری خیلی خفن میشه )
حالا فعلا که فرصتش رو نمیکنم، ولی یکی دو ماه دیگه احتمالا برم سراغش به قول گفتنی سکند چنس.

• Like
Reactions: Madridista

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
بچه ها گفتن اگر نسخه 2 و 3 رو داشته باشید، ریمیک 1 رو رایگان میدن، قسمت 3 رو از پلاس رایگان گرفتم :D 2 هم که دیشب طی یک گفتگو با کاربران متحدانه 30 چوق خریدیم! اوه نه.. مسئله اینجاست که نسخه 3 روی اکانت اصلیه و 2 روی اکانت فرعی، گفتم از مالزی خرید نکنیم سرمون کلاه میره :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بچه ها گفتن اگر نسخه 2 و 3 رو داشته باشید، ریمیک 1 رو رایگان میدن، قسمت 3 رو از پلاس رایگان گرفتم :D 2 هم که دیشب طی یک گفتگو با کاربران متحدانه 30 چوق خریدیم! اوه نه.. مسئله اینجاست که نسخه 3 روی اکانت اصلیه و 2 روی اکانت فرعی، گفتم از مالزی خرید نکنیم سرمون کلاه میره :D
تنها نکته مثبت اش اینه که الان دی ال سی های 3 رو مجانی کردن . من خودش رو از رو پلاس هکی دارم . ناراحت بودم کامپلیت اش پیدا نمیشه و گرونه که خدا رو شکر مشکل حل شد . آقا شما ناراحت نباش . دعا کن سر ریمیک هم همچین سوتی ای بدن :D .

• Like
Reactions: kamyy

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نسخه pc بازی عملا فرق چندانی با اصلیش نداره یکم ao به محیط اضافه شده msaa اضافه شده با یکم چهره ی کاراکترهای اصلی بهتر شده همین dlc های استوری بعدیشم چک نکردم ببینم هست یا نه اما متاسفانه فیزیک x ازش حذف شده یعنی عملا دانگرید هم شده به خاطر همین بنچمارکش از 114 فریم به 155 فریم در نسخه الان افزایش پیدا کرده

• Like
Reactions: kamyy and IMANOKA

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تنها نکته مثبت اش اینه که الان دی ال سی های 3 رو مجانی کردن . من خودش رو از رو پلاس هکی دارم . ناراحت بودم کامپلیت اش پیدا نمیشه و گرونه که خدا رو شکر مشکل حل شد . آقا شما ناراحت نباش . دعا کن سر ریمیک هم همچین سوتی ای بدن :D .
این اخیر اینا سوتی نیست دیگه به نظر عمدی میاد هم رد دد داشت هم این هم دوم هم یکی دیگه که یادم نیست نمی شه این همه سوتی اونم 1 دفعه امسال با هم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر