Mafia 3 l PC

te1jcgu7ps1fp9iwnwbn.jpg

Publisher : 2k

Genre : Action

Platform : Xbox one / PC / PS4

Release Date : 2016

درود

بلاخره انتظارات برای دوستاران و منتظران سری Mafia ( از جمله خودم:d ) به پایان خواهد رسید . ساعاتی پیش ناشر بازی ( 2K ) بصورت رسمی طی ارسال ایمیلی خبر از انتشار و ساخت Mafia 3 رو در نمایشگاه Gamescom رو داد .

همچنین قراره اولین تریلر بازی روز چهارشنبه ( 5 آگست ) در نمایشگاه Gamescom پشت درهای بسته به نمایش در بیاد .

هنوز اطلاعات و جزییاتی از بازی منتشر نشده و باید تا چهارشنبه هفته ی دیگه صبر کرد . با اومدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز میشود ...

اولین تصاویر رسمی منتشر شده :

sco0hfhh7ko08p2q3u17_thumb.jpg
dshrbu5pcau19ggegvnl_thumb.jpg
mh3k8cylazj1dm4y8c7b_thumb.jpg
tmvayoujxrk6u3bnxmyx_thumb.jpg
478vn9nwzh9021q76zao_thumb.jpg

12 دقیقه از Gameplay بازی :

تصاویر منتشر شده از 2K در نمایشگاه E3 16 :

آخرین ویرایش:

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,072
نام
Ali
سلام
دوستان من مثل شما بزرگواران گیمر نیستم:D
و شاید بیشتر از ۲ سال بازی نکردم
اما باز اسم مافیا که میاد وسط، ناخودآگاه باید بریم سراغش:D
اطلاع دارید که بازی واسه ی "مک" عرضه میشه یا نه؟
اگه عرضه نشه، من میتونم با مک بازی های pc رو اجرا کنم؟
اگه دوستان اطلاعاتی میتونه در اختیارم بزاره
، ممنون میشم

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام
دوستان من مثل شما بزرگواران گیمر نیستم:D
و شاید بیشتر از ۲ سال بازی نکردم
اما باز اسم مافیا که میاد وسط، ناخودآگاه باید بریم سراغش:D
اطلاع دارید که بازی واسه ی "مک" عرضه میشه یا نه؟
اگه عرضه نشه، من میتونم با مک بازی های pc رو اجرا کنم؟
اگه دوستان اطلاعاتی میتونه در اختیارم بزاره
، ممنون میشم
هنوز خبری از تایید نسخه مک نیست ، تنها راه شما اگر سخت افزار مک ـتون قوی هست ، توسط Bootcamp خود مک ویندوز رو نصب کنید و با آخرین ورژن Bootcamp تمامی درایور ها رو نصب و سیستم عامل ویندوز رو در کنار مک بدون مشکل داشته باشید ، بازی هم به دلیل داشتن قفل Arxan هنوز کـــرک نشده..

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
واسه انلاین بازی کردن باید چیکار کرد؟ بازی کرک شده؟
بازی کلا آنلاین نداره ، کرک هم نشده هنوز
====

خوب اعلام کردن که دارن روی آپدیتی کار میکنن که فریم رو از قفل بودن روی 30 در بیارن :
We know how important having options that best suit your PC’s performance capabilities are. The team has been hard at work ensuring that Mafia III’s performance is consistent across all platforms, and right now the game runs at a solid 30 frames-per-second. We are currently working on an update for PC that will give players the option to play Mafia III at higher framerates. We’ll share more details about the update, and when you can expect it to arrive, very soon. In the meantime, the team welcomes feedback and would like to hear from you about what performance adjustment options are important to you. We’re actively considering a number of additional post-launch improvements on PC that would give players more control over how they can tailor the game’s experience to suit their rig’s performance. It’s been an incredible journey developing Mafia III and we couldn’t be more excited to get the game in your hands and hear what you think!
A message to our PC players - MAFIA III

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
بازی کلا آنلاین نداره ، کرک هم نشده هنوز
====

خوب اعلام کردن که دارن روی آپدیتی کار میکنن که فریم رو از قفل بودن روی 30 در بیارن :

A message to our PC players - MAFIA III
نیومده وعده اپدیت دادن؟:|:|:|
حالا اگه فاصله زمانی بین mafia 2 و 3 کم بود میگفتیم بنده خداها وقت نداشتن اما الان:|:|:|

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,072
نام
Ali
هنوز خبری از تایید نسخه مک نیست ، تنها راه شما اگر سخت افزار مک ـتون قوی هست ، توسط Bootcamp خود مک ویندوز رو نصب کنید و با آخرین ورژن Bootcamp تمامی درایور ها رو نصب و سیستم عامل ویندوز رو در کنار مک بدون مشکل داشته باشید ، بازی هم به دلیل داشتن قفل Arxan هنوز کـــرک نشده..
خیلی ممنون از راهنماییتون
اگه من مشخصات سیستمم رو براتون ارسال کنم، میتونید بگید که چه بازیهایی رو در صورت نصب ویندوز میتونم اجرا کنم؟
مرسی

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
واقعا خوشحال شدم بازی از arxan استفاده میکنه و باید منتظر ریلیز ریلود باشیم به زودی ایشالا اما واقعا این نسل فاجعه اس میگن بازی رو بسازیم ریلیز کنیم مشکلاتشو بعدا با اپدیت های که در بعضی مواقع از حجم بازیم بیشتر میشه حل میکنیم واقعا یه انلاک فریم براشون اینقدر سخت بوده که انجام ندادن هر چند که این مشکل حل شدنی هست اما کلا نه مافیا کلا تمام بازی ها که تو این نسل برای پی سی امده هر کدومشون یه جاشون میلنگیده و بازی نبود که اپدیت نگیره امیدوارم این مسخره بازی ها تموم شه هر چه زودتر

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,104
نام
پوریا
بازی توسط Voksi کرک شد. لینک کرک رو هم میزارم.
ویرایش:
MAFIA.3.Universal.Crack.Only.SSE-Voksi
ویرایش 2: یه عده از دوستان گفته بودن شاید اپدیت های اینده بازی کرک نشن (مثل خودم من) که voksi در موردش اینطوری گفته:
The crack should work on any version of the game. That's why it's universal. I bypassed Arxan and also the new protection 2K has implemented.
icon_laughing.gif

So, all future updates are cracked as well.
Cheers again.
az.gif

P.S. I'm not drunk for god's sake.
یکی تاپیک مشکلات بازی رو هم بزنه، میشه اونجا راحت بحث کرد. ممنون

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
قبول دارم بازی نباید 30 فریم قفل باشه ولی باید به بازی امتیاز منفی بدم فقط و فقط برای قفل بودن فریم؟ مطمعنم که این مشکل حل میشه. یه بازی مثل Homefront باید امتیاز منفی داد که اصلا محتوای درست و حسابی نداره و ریشه مشکل داره. بازی هم که مثل لانچ بتمن نیست که فاجعه باشه یا دروغ های No man sky. اگه به خاطر مشکلات دیگه ای (افت فریم، باگ و ...) امتیاز منفی بدن که حق با همشونه ولی به نظر من قفل بودن فریم توجیه مناسبی برای منفی دادن نیست. مطمعنن آزار دهنده است ولی همه مون میدونیم که روی PC قفل بودن فریم اصلا مشکل نیست و حل میشه.
اینا شورش رو در اوردن، با همین نقدهای منفی هست که دست به کار می شن و یه حرکتی می کنن. حداقل کاری که باید می کردن این بود که اعلام می کردن این موضوع رو، نه اینکه بذارن ملت بخرن بعد!

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
تو گف كسايي كه بازي كردن ميگن بازي به شدت تار و Blurry هست و هيچ ستينگي هم واسه درست شدنش نيست ( مثلا رو 1080p انگار 720p ه )

بعدشم كه شاهكار ديگشون اينه كه UI بازي با رزولوشن Scale نميكنه
يعني هرچي رزولوشن بالا بره UI ريزتر ميشه و برعكس

بازي هم از refresh rate بالاتر از ٦٠ پشتيباني نميكنه و اگر مانيتور مثلا ١٤٤هرتز داشته باشيد ، بازي مانيتور رو مجبور به اجرا روي ٦٠ هرتز ميكنه

بازي كردن با موس و كيبرد هم ميگن افتضاحه

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
بازی توسط Voksi کرک شد. لینک کرک رو هم میزارم.
ویرایش:
MAFIA.3.Universal.Crack.Only.SSE-Voksi
ویرایش 2: یه عده از دوستان گفته بودن شاید اپدیت های اینده بازی کرک نشن (مثل خودم من) که voksi در موردش اینطوری گفته:

یکی تاپیک مشکلات بازی رو هم بزنه، میشه اونجا راحت بحث کرد. ممنون
کرکش به چ شکله؟ فقط کپی کنی و اجراش کنی؟ یا مثل کرک های قبلی voksi هستش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر