Mafia 3 l PC

te1jcgu7ps1fp9iwnwbn.jpg

Publisher : 2k

Genre : Action

Platform : Xbox one / PC / PS4

Release Date : 2016

درود

بلاخره انتظارات برای دوستاران و منتظران سری Mafia ( از جمله خودم:d ) به پایان خواهد رسید . ساعاتی پیش ناشر بازی ( 2K ) بصورت رسمی طی ارسال ایمیلی خبر از انتشار و ساخت Mafia 3 رو در نمایشگاه Gamescom رو داد .

همچنین قراره اولین تریلر بازی روز چهارشنبه ( 5 آگست ) در نمایشگاه Gamescom پشت درهای بسته به نمایش در بیاد .

هنوز اطلاعات و جزییاتی از بازی منتشر نشده و باید تا چهارشنبه هفته ی دیگه صبر کرد . با اومدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز میشود ...

اولین تصاویر رسمی منتشر شده :

sco0hfhh7ko08p2q3u17_thumb.jpg
dshrbu5pcau19ggegvnl_thumb.jpg
mh3k8cylazj1dm4y8c7b_thumb.jpg
tmvayoujxrk6u3bnxmyx_thumb.jpg
478vn9nwzh9021q76zao_thumb.jpg

12 دقیقه از Gameplay بازی :

تصاویر منتشر شده از 2K در نمایشگاه E3 16 :

آخرین ویرایش:
طبق چیزی که قبلا هم گفتم هیچ بازی افلاینی نیست که نشه کرکش کرد فکر کنم بهترین نسخه همین codex باشه به تدریج داره در سایت های ایرانی هم قرار می گیره.
به نظرم به خاطر این راحت تر کرک شد چون Denuvo نداشت. مثلا Deus Ex: Mankind Divided آفلاینه ولی کرک نشده.

توی سایت متاکریتیک چیزی ثبت نشده !!
فقظ یوزر ها امتیاز دادن .
اون 5 اصلا نزده اونجا
یوزر های پی سی هم 4 دادن :D مثکه بهینه سازی و 30 فریم خیلی رو مخه

نگرفتی یعنی زمان می بره اما قطعا کرک می شه.
تو هم فکر کنم نگرفتی چون من گفتم "راحت تر کرک شد". میدونم کرک میشن ولی چون Denuvo روی قفل هاش سخت گیرتره و با هر آپدیت ممکنه کلی تغییرات روش بده فعلا کرکشون نمیکنن. ولی Arax نه. خیلی راحت تر کرک میشه. حتی ریلودد تونست قفل Arax کاملا از بازی Gta V جدا کنه. چیزی که تا الان برای Denuvo اتفاق نیافتاده. اگه هم اتفاق افتاده شاهد تریگر های زیادی توی بازی بودیم. در کل فعلا حال کنیم که بالاخره یه بازی نسبتا خوب روز اول کرک شده. نقد بازی هم ازش زیاده. فکر کنم Gamespot بهش 7 داده.

زیاد خودتون درگیر سیاست امتیازدهی به بازی نکنید اینا بازی رو ندادن دست منتقدین حالا بلایی بدتر سرشون اومده
امتیاز منفی فقط بخاطر فریم؟چرا چون پول دادی و سیستم خوبی خریدی توقع داری با 300فریم برات اجرا بشه؟خوب طرف قول بهینه سازی رو هم داده
اینا آدم های بی انصافی هستند منکه قرار از این بازی لذت ببرم و مافیا سری مورد علاقمه کاری هم به متا و یوزر اسکور بعضی haterها ندارم!

زیاد خودتون درگیر سیاست امتیازدهی به بازی نکنید اینا بازی رو ندادن دست منتقدین حالا بلایی بدتر سرشون اومده
امتیاز منفی فقط بخاطر فریم؟چرا چون پول دادی و سیستم خوبی خریدی توقع داری با 300فریم برات اجرا بشه؟خوب طرف قول بهینه سازی رو هم داده
اینا آدم های بی انصافی هستند منکه قرار از این بازی لذت ببرم و مافیا سری مورد علاقمه کاری هم به متا و یوزر اسکور بعضی haterها ندارم!
متاسفانه مشکل بالاتر از قفل بودن فریم و ... است. توی یوتیوب فیلمش رو دیدم. کلی مشکل مات بودن دادن. گرافیکش یه جوریه. مشکل بدتر اینه که انگار رانندگی ماشین با کیبورد و موس افتضاحه. ولی با دسته بهتره. ولی در حالت پیاده کنترل با موس بهتر از دسته است. هنوز بازی رو دانلود نکردم ولی به نظرم بازی برای PC پورت خوبی نداره. امشب دانلود میکنم و قاطعیت میتونم بگم. ولی من همیشه با این بازی لذت بردم. همیشه. مخصوصا شماره یک. مطمعنم مثل تو از این بازی هم لذت میبرم.

تا حالا 60 فریم بازی کردید؟
اگه کرده بودید فیمهمیدید بعضیا چی میگن ...

اصلا قضیه این نیست.وقتی واسه یک باز 60 دلار پول میدی اصلا دوست نداری مشکل پرفورمنس داشته باشه مخصوصا اینکه این همه وقت رو بازی دارن کار میکنن! یک چیز دیگه هم که خیلی از گیمر های PC رو اذیت میکنه اینه که جدیدا سازنده ها همش دارن میرن طرف کنسول ها و بازی های PC شدند پورت های اشغال نسخه کنسول که خیلی بده و به خریدار ها حس پوچی میده

• Like
Reactions: Alien87

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or