LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

DodgeSuperBee

کاربر سایت
Sep 12, 2013
0
نام
شَمبرلیک
درود

دوستان بنده PES2014 برنر مکس تهیه کردم از رو دیسک راحت اجرا میشه ..وقتی میخوام بریزم رو هارد ال 60 % میره و ارور CLEANDISC میده در حالی که دیسک تمیزه ..بازی رو عوض کردم دوباره همین مورد پیش اومد..از یکی دیگه هم پرسیدم اونم این مشکل رو داره..

مشکل اصلی ش از کجاست!

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
سلام دوستان

من یه چند وقتی هست با کنسولم بازی نکزدم برای همین هم کنسولم LT2 هست . حالا می خوام ببینم می تونم این GTA که جدید اومده رو ، رو همین کنسول LT2م بازی کنم یا اینکه حتما باید برم LT3 بریزم ؟ مثلا برم در مغازه بگم GTA برای LT2 بدید ، اصن وجود داره ؟ یا مثلا بازی رو بگیرم پچ کنم کاری کنم ؟

اگه یه راهنمایی کنید با لینک آموزش ( اگر آموزشی داره ) یه دنیا ممنون می شم .

برو lt3 بزار خودتو راحت کن چه کاریه مگه چند وقته باهاش بازی نکردی؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
درود

دوستان بنده PES2014 برنر مکس تهیه کردم از رو دیسک راحت اجرا میشه ..وقتی میخوام بریزم رو هارد ال 60 % میره و ارور CLEANDISC میده در حالی که دیسک تمیزه ..بازی رو عوض کردم دوباره همین مورد پیش اومد..از یکی دیگه هم پرسیدم اونم این مشکل رو داره..

مشکل اصلی ش از کجاست!
من خودم gta 5 رو 4 بار مجبور شدم عوضش کنم.این بازی هایی که جدیدترن حجمشون بیشتر یکم مشکل دارن بهتره از بچه های بازی سنتر که هم شهری هستن بپرسی از کجا خریدن بازی pes 14 رو

DodgeSuperBee

کاربر سایت
Sep 12, 2013
0
نام
شَمبرلیک
والا من فقط فک کردم این مشکل تو pes هست فورزا 4برنر مکس هم گرفتم موقع نصب رو 7% همین ارور رو میده!

برنرمکسgta v رو تهیه کردم ولی دیسک یک ش install نداره!! و فقط دیسک دو داره!! کلا این گونه ست یا فقط بره من اینگونه ست؟! الان چه کنم دیسک 2رو نصب کنم با دیسک دو اجرا کنم؟! پَ دیسک یک چی میگه این وسط؟! دیسک 2رو نصب کنم و با یک اجرا کنم که نمیشه! صدا خر خر درایو مخ آدمو میخوره!

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
والا من فقط فک کردم این مشکل تو pes هست فورزا 4برنر مکس هم گرفتم موقع نصب رو 7% همین ارور رو میده!

برنرمکسgta v رو تهیه کردم ولی دیسک یک ش install نداره!! و فقط دیسک دو داره!! کلا این گونه ست یا فقط بره من اینگونه ست؟! الان چه کنم دیسک 2رو نصب کنم با دیسک دو اجرا کنم؟! پَ دیسک یک چی میگه این وسط؟! دیسک 2رو نصب کنم و با یک اجرا کنم که نمیشه! صدا خر خر درایو مخ آدمو میخوره!

راجب pes و forza که مشکل از دیسک بازیه باید عوضش کنی.

در مورد gta هم اول دیسک 2 رو نصب کن بعد دیسک 1 رو بزار و وارد بازی شو همون اول ازت میخواد که دیسک 1 رو نصب کنی وقتی نصب شد پیغام میده که دیسک 2 رو بزار یه 5 دقیقه طول میکشه بعد وارد بازی شو.

DodgeSuperBee

کاربر سایت
Sep 12, 2013
0
نام
شَمبرلیک
راجب pes و forza که مشکل از دیسک بازیه باید عوضش کنی.

والا 3تا PES خریدم هر 3مورد رو 60% همین ارور رو میدادن...........

فورزا فعلا یکی خریدم:D

والا بازیهای 300تومنی PS3 شرف داره ب این همه سر درد!

در مورد gta هم اول دیسک 2 رو نصب کن بعد دیسک 1 رو بزار و وارد بازی شو همون اول ازت میخواد که دیسک 1 رو نصب کنی وقتی نصب شد پیغام میده که دیسک 2 رو بزار یه 5 دقیقه طول میکشه بعد وارد بازی شو.

E من الان دیسک 1رو گذاشتم و دارم از خود بازی نصب میکنم!!! نمیشه نصب شد بیام بیرون و دیسک 2 رو نصب کنم تموم شد با دیسک 1 اجرا کنم!؟ اگه دیسک 2 CLEANDISC نده!:D

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
روش اجرای GTA V روی دستگاه های اسلیم 4 گیگ و یک فلش 8 گیگ

1.دیسک اول بازی رو با برنامه Xbox Image Browser یا Xbox backup Creator اکسترکت میکنید تو کامپیوتر که یه فولدر توشه با نامه content/0000002 حاوی 4 تا فایل

545408A700000000
545408A700000001
545408A700000002
545408A700000003

2.یک فلش 8 گیگ که با کنسول کافیگ شده رو میزنید به PC و با نرم افزار Horizon فایل با نام 545408A700000003 که حجمش یک گیگ و خورده ای هست رو میریزید تو فلش و به حافظه کنسولتون انتقال میدید

3.حالا اون فایل رو از روی فلش پاک کنید تا جا برای ریختن سه فایل دیگه که حجمشون هر کدون 2 گیگ باز بشه ... اونا رو هم بریزید رو فلش

خوب کار تمومه دیسک 2 رو بزارید تو دستگاه و فلش حاوی 3 تا فایل 2 گیگی رو هم بزنید به دستگاه و از شاهکار راک استار با بهترین کیفیت بافت ها لذت ببرید

همین کار رو برای کسائی که هارد ندارن میشه انجام داد ولی با 2 تا فلش 8 گیگ که فایل ها باید 2تا 2تا تقسیم بشه تو فلشها (اینو خودم امتحان نکردم)

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
والا 3تا PES خریدم هر 3مورد رو 60% همین ارور رو میدادن...........

فورزا فعلا یکی خریدم:D

والا بازیهای 300تومنی PS3 شرف داره ب این همه سر درد!

E من الان دیسک 1رو گذاشتم و دارم از خود بازی نصب میکنم!!! نمیشه نصب شد بیام بیرون و دیسک 2 رو نصب کنم تموم شد با دیسک 1 اجرا کنم!؟ اگه دیسک 2 CLEANDISC نده!:D

راستش من این رو امتحان نکردم ببینم میشه یا نه.

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
برو lt3 بزار خودتو راحت کن چه کاریه مگه چند وقته باهاش بازی نکردی؟

یعنی هیچ راهی نداره ؟ آخه باید لابد 20 تومن بدم lt3 بریزه بعدم 15 تومن بدم بازی رو بخرم ، می شه 35 تومن فقط برای gTA که می دونم یه هفته هم بازی نمی کنم بعدشم دیگه کلا بازی نمی کنم ، الان یه یه سال و نیمی هست آخه بازی جدیدی نگرفتم .

اگه راهی وجود داره ممنون می شم راهنمایی کنید و گرنه که فکر کنم کلا بی خیال بازی بشم.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
یعنی هیچ راهی نداره ؟ آخه باید لابد 20 تومن بدم lt3 بریزه بعدم 15 تومن بدم بازی رو بخرم ، می شه 35 تومن فقط برای gTA که می دونم یه هفته هم بازی نمی کنم بعدشم دیگه کلا بازی نمی کنم ، الان یه یه سال و نیمی هست آخه بازی جدیدی نگرفتم .

اگه راهی وجود داره ممنون می شم راهنمایی کنید و گرنه که فکر کنم کلا بی خیال بازی بشم.
اصلا ال تی 3 20 تومن نیست من 5تومن ال تی 3 کردم.مغازه دار فقط باید یه فلش وصل کنه به ایکس باکس همین.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
کی گفته فقط ۱ فلش باید وصل کنه باید xbox باز کنه درایورشو برداره lt3 کنه که اونم مشکلای خودشو داره
من چند وقت پیش بن شده بودم برا اینکه از بن دربیام یارو زد مادربردمو عوض کرد lt 3 هم پریده بود فلش وصل کرد درست شد.

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
روش اجرای GTA V روی دستگاه های اسلیم 4 گیگ و یک فلش 8 گیگ

1.دیسک اول بازی رو با برنامه Xbox Image Browser یا Xbox backup Creator اکسترکت میکنید تو کامپیوتر که یه فولدر توشه با نامه content/0000002 حاوی 4 تا فایل

545408A700000000
545408A700000001
545408A700000002
545408A700000003

2.یک فلش 8 گیگ که با کنسول کافیگ شده رو میزنید به PC و با نرم افزار Horizon فایل با نام 545408A700000003 که حجمش یک گیگ و خورده ای هست رو میریزید تو فلش و به حافظه کنسولتون انتقال میدید

3.حالا اون فایل رو از روی فلش پاک کنید تا جا برای ریختن سه فایل دیگه که حجمشون هر کدون 2 گیگ باز بشه ... اونا رو هم بریزید رو فلش

خوب کار تمومه دیسک 2 رو بزارید تو دستگاه و فلش حاوی 3 تا فایل 2 گیگی رو هم بزنید به دستگاه و از شاهکار راک استار با بهترین کیفیت بافت ها لذت ببرید

همین کار رو برای کسائی که هارد ندارن میشه انجام داد ولی با 2 تا فلش 8 گیگ که فایل ها باید 2تا 2تا تقسیم بشه تو فلشها (اینو خودم امتحان نکردم)

این رو من امتحان کردم (همین کار رو برای کسائی که هارد ندارن میشه انجام داد ولی با 2 تا فلش 8 گیگ که فایل ها باید 2تا 2تا تقسیم بشه تو فلشها

(اینو خودم امتحان نکردم)
)مثل ساعت کار میکنه....

alexi-laiho

کاربر سایت
Mar 29, 2008
37

لازم نیست آپدیت کنی !
منم هر سال 2 یا 3 تا بازی بیشتر نمی کنم ، با LT2 مکس پین و هیتمن رو بازی کردم ، خیلی راحت ISO بازی رو تبدیل میکنی به LT2 و رایت میکنی

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
این رو من امتحان کردم (همین کار رو برای کسائی که هارد ندارن میشه انجام داد ولی با 2 تا فلش 8 گیگ که فایل ها باید 2تا 2تا تقسیم بشه تو فلشها

(اینو خودم امتحان نکردم)
)مثل ساعت کار میکنه....
واقعا خوشحال شدم (برم به راک استار هم خبر بدم :d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر