LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
سلام !
این تاپیک فقط و فقط یه چیز رو دنبال میکنه. اینجا مخصوص بحث هایی هست که بعد از اومدن هر بازی باعث میشه تاپیک اون بازی منحرف بشه و به جای صحبت در مورد داستان ، گیم پلی ، گرافیک ، موسیقی و ... ، با جمله هایی مثل "این LT3 میخواد ؟" ، "Patchـش فلان طور شد." ، "با LT2 کار میکنه ؟" پُر بشه.
پس لطفآ از این به بعد به جای پرسیدن این جور سوالات توی تاپیک بازی ها که باعث میشه تعداد پست های مفید تاپیک کم بشه ، سوالاتتون رو اینجا مطرح کنین. مثلآ در مورد Max Payne 3 سوال دارین ، اینجا بپرسین که LTـش فلانه و Burner Maxـش چنانه و ... تا تاپیک بازی فقط در مورد خود بازی و بخش های مختلف اون باشه نه چیزهای بی ارتباط به بازی.

با تشکر !

hell boy2

کاربر سایت
May 8, 2011
96
آقا یکی بگه MP3 رو میشه پچ کرد به LT2 یا نه؟ میخام ببینم اگه این داشبورده جدید رو نصب کنم بعد واسه اینکه بازی های LT3 رو هارد نصب بشه حتما باید برنر مکس رایت شده باشه؟ چون دوستم بازی های LT3 97% رو با هارد اجرا میکرد البته با داشبورده قدیمی

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
آقا یکی بگه MP3 رو میشه پچ کرد به LT2 یا نه؟ میخام ببینم اگه این داشبورده جدید رو نصب کنم بعد واسه اینکه بازی های LT3 رو هارد نصب بشه حتما باید برنر مکس رایت شده باشه؟ چون دوستم بازی های LT3 97% رو با هارد اجرا میکرد البته با داشبورده قدیمی
سلام
بله ... پس از ریختن دشبورد جدید بازیهایی که دارای قفل xgd3 هستند برای نصب بر روی هارد باید برنرمکس خرید در غیر این صورت اجرا نمیشن
بازیهایی مثل fifa and ssx که xgd2 هتند به راحتی نصب میشن و همون روش رایت معمولی هستند و برنرمکس ندارن

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا

جواب سوال دومتون رو که دوستمون دادن.
جواب سوال اولتون هم خیر هست. از sniper & max payne 3 به بعد آپدیت داشبورد جدید روی بازی ها قرار گرفته و آپدیت به LT3 برای تمامی کاربران اجباری می باشد.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
جواب سوال دومتون رو که دوستمون دادن.
جواب سوال اولتون هم خیر هست. از sniper & max payne 3 به بعد آپدیت داشبورد جدید روی بازی ها قرار گرفته و آپدیت به LT3 برای تمامی کاربران اجباری می باشد.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

اپدیت داشبورد دستگاه هیچ ربطی به پریدن کپی خور lLT2 دستگاه نداره....

من خودم اپدیت دشبورد جدید رو که بر روی بازی sniper elite بود اجرا کردم کپی خور دستگاه که نپرید هیچ تونستم بازیه prototype 2 را برای LT2 پچ کنم و حتی بازیهای قدیمی رو هم هنوز اجرا کنم....

پس تا چیزی رو امتحان نکردید زود قضاوت نکنید....

mreza.ps

کاربر سایت
Dec 26, 2011
108
نام
رضا

من خودم اپدیت دشبورد جدید رو که بر روی بازی sniper elite بود اجرا کردم کپی خور دستگاه که نپرید هیچ تونستم بازیه prototype 2 را برای LT2 پچ کنم و حتی بازیهای قدیمی رو هم هنوز اجرا کنم....

نکنه ایکس باکس 720 داری:d

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

دوسته عزیز بنده و اون آقا بردیا و خیلی های دیگه که میایم تو این سایت یه حرفی میزنیم کارمون این هست و رو هوا حرف نمیزنیم
یعنی چی دشبورد جدید ریختم و کپیخورم نپریده؟
اگر هم همچین چیزی که شما میگی درست باشه یک استثنا هست ؟!!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
سلام . من دستگاهم LT3 داره و این آخرین داشبوردی که روی مکس پین و اسنایپر هست نصب نکردم . میخاستم بدونم اگه الان بخام مکس پین رو بازی کنم و آپدیتش رو نصب کنم ال تی 3 نمیپره . و اگه برنر باشه راحت میتونم نصبش کنم رو هارد ؟ خطری واسه فلگ و اینا نداره ؟

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
Max Payne 3 فقط بر روی LT 3 اجرا میشه . بازی حاوی اپدیت داشبورد 2.0.14719.0 هست که علاوه بر اپدیت داشبورد, dae.bin هم بروز میکنه که بروز شدن dae.bin باعث میشه بازیهای XGD 3 و XGD 2-A.P.2.5/6 با LT 2 اجرا نشن که Max Payne 3 هم یک بازی XGD 3 هست در نتیجه Max Payne 3 فقط بر روی LT 3 اجرا میشه

پس کسانی که LT 2 دارن در صورت انجام اپدیت 2.0.14719.0 درون بازی Max Payne 3 ا dae.bin نیز برزو میشه و بازیهای XGD 3 و XGD 2-A.P.2.5/6 براشون اجرا نمیشه -برای اجرای بازیهای XGD 2 مشکلی پیش نمیاد

کسانی هم که LT 3 دارن مشکلی ایجاد نمیشه براشون فقط توجه داشته باشن از داشبورد 2.0.13604.0 به بالا برای نصب و اجرای بازیهای XGD 3 روی هارد باید این بازیها برنرمکس رایت بشن

دوست عزیز Prototype 2 برای اجرا نیاز به داشبورد جدید نداشت و میشه برای LT 2 کانورتش کرد و راحت اجرا شه

Sniper Elite V2 حاوی اپدیت داشبورد 2.0.14719.0 بود که dae.bin هم بروز میکرد ولی بعد از انجام اپدیت هم این بازی راحت با LT 2 هم اجرا میشد چون بازی XGD 2 هست

آخرین ویرایش:

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
سلام . من دستگاهم LT3 داره و این آخرین داشبوردی که روی مکس پین و اسنایپر هست نصب نکردم . میخاستم بدونم اگه الان بخام مکس پین رو بازی کنم و آپدیتش رو نصب کنم ال تی 3 نمیپره . و اگه برنر باشه راحت میتونم نصبش کنم رو هارد ؟ خطری واسه فلگ و اینا نداره ؟
نه نمیپره...... برنرمکس بگیری میتونی با خیال راحت بری لایو و میتونی روی هارد هم نصب کنی
دیسک برنرمکس ممحنویاتش تقریبا مثل دیسک ارجینال هست
موفق باشی

mreza.ps

کاربر سایت
Dec 26, 2011
108
نام
رضا
دوست عزیز Prototype 2 برای اجرا نیاز به داشبورد جدید نداشت و میشه برای LT 2 کانورتش کرد و راحت اجرا شه

Sniper Elite V2 حاوی اپدیت داشبورد 2.0.14719.0 بود که dae.bin هم بروز میکرد ولی بعد از انجام اپدیت هم این بازی راحت با LT 2 هم اجرا میشد چون بازی XGD 2 هست[/QUOTE]

این قسمت رو بنده متوجه نمیشم.

لوپ کلام توضیح طولانی هم نداره در صورت انجام آپدیت داشبورد به 2.0.14719.0 دیگه هیچ بازی LT2 ی اجرا نمیشه پچ شده بازیهای جدید به LT2 یا LT2 بازیهای قدیم.

خلاصه. داشبورد 14699 به بالا = خداحافظ LT2

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
یه سوالی برا من پیش اومده:
بازی های مخصوص LT3 هیچ کدومشون روی هارد نصب نمیشن ؟؟؟ (یا اگر هم نصب بشن اجرا نمیشن ؟؟؟)
یا این که اگر به صورت برنر مکس رایت بشن همشون نصب و به راحتی اجرا میشن ؟؟؟
ممکنه بازی 97 درصد باشه و به ال تی 3 پچ شده باشه ؟؟؟

چون من مکس پین 3 رو که خریدم ، نصبش که کردم ، چند دقیقه که رفتم تو بازی ارور داد ، ولی زمانی که فایل نصبیش رو پاک کردم درست شد ...

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
این قسمت رو بنده متوجه نمیشم.

لوپ کلام توضیح طولانی هم نداره در صورت انجام آپدیت داشبورد به 2.0.14719.0 دیگه هیچ بازی LT2 ی اجرا نمیشه پچ شده بازیهای جدید به LT2 یا LT2 بازیهای قدیم.

خلاصه. داشبورد 14699 به بالا = خداحافظ LT2

دوست عزیز , اگه اپدیت داشبورد 2.0.14719.0 از اینترنت دانلود کنید بریزید هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی اپدیت 2.0.14719.0 که درون بازیها قرار گرفته dae.bin هم بروز میکنه به همین دلیل در صورت داشتن LT 2 بازیهای XGD 3 و XGD 2-A.P.2.5 بعد از انجام اپدیت درون بازی اجرا نمیشن

ولی در هر صورت مشکلی برای اجرای بازیهای XGD 2 ایجاد نمیشه

mreza.ps

کاربر سایت
Dec 26, 2011
108
نام
رضا
یه سوالی برا من پیش اومده:
بازی های مخصوص LT3 هیچ کدومشون روی هارد نصب نمیشن ؟؟؟ (یا اگر هم نصب بشن اجرا نمیشن ؟؟؟)
یا این که اگر به صورت برنر مکس رایت بشن همشون نصب و به راحتی اجرا میشن ؟؟؟
ممکنه بازی 97 درصد باشه و به ال تی 3 پچ شده باشه ؟؟؟

چون من مکس پین 3 رو که خریدم ، نصبش که کردم ، چند دقیقه که رفتم تو بازی ارور داد ، ولی زمانی که فایل نصبیش رو پاک کردم درست شد ...

1- میشن (میشن)
2-میشن
3-میشه
4- 97% گرفتی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر