LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

bazerafat

کاربر سایت
Feb 23, 2011
78
نام
Saeed
سلام

من آپدیت قدیمی 2.0.13604 رو دستگام نصبه ( البته اگه ورژن رو درست گفته باشم ) dae.bin هم شدم . LT2 رو دستگام نصبه حدود 4 ماه پیش dae.bin شدم و بازیها رو با تایتل آپدیت اجرا میکنم
حالا من رو کمک کنید

اگه آپدیت جدید که رو بازی مکس پین هست رو از اینترنت دانلود کنم و رو دستگاه بریزم هنوز میتونم بازیهای قبلی رو اجرا کنم ؟ مثل گیرز 3 یا بتمن آرخام سیتی یا کال آف دیوتی جدید ؟
اگه این آپدیت رو انجام بدم بازم باید بازیها رو با تایتل آپدیت اجرا کنم ؟
بازی مکس پین رو میتونم با LT2 اجرا کنم ؟
اگه این آپدیت رو انجام بدم دستگام خام نمیشه ؟ و هنوز میتونم بازیها رو عین قدیم اجرا کنم ؟
من با روش تایتل آپدیت و همون ورژن اپدیت 2.0.13604 فورزا 4 برنر مکس رو راحت اجرا میکنم

کلا اگه این آپدیت جدید رو اجرا کنم با توجه به اینکه قبلا dae.bin شدم و بازیها رو با تایتل آپدیت بازی میکنم میتونم دوباره بازیهامو با تایتل آپدیت بازی کنم ؟ با همون ال تی 2 ؟
ممنون میشم یکی از بچه ها کامل جواب سوالهامو بده

آخرین ویرایش:

ezio 4

کاربر سایت
May 24, 2011
41
نام
Ezio Auditore
عزیز . من مکس پین سه و اسنایپر رو ال تی دو کردم . مکس پین رو همین چند ساعت پیش ال تی دو کردم و بدون هنگ اجرا شد . داشبوردم هم جدیده .
جواب سوال دومتون رو که دوستمون دادن.
جواب سوال اولتون هم خیر هست. از sniper & max payne 3 به بعد آپدیت داشبورد جدید روی بازی ها قرار گرفته و آپدیت به LT3 برای تمامی کاربران اجباری می باشد.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

ezio 4

کاربر سایت
May 24, 2011
41
نام
Ezio Auditore
من ال تی دو ام و دارم به راحتی اجرا میکنم . دوستان اگه یکم حوصله داشته باشید با پچش میتونید بازی رو رو ال تی دو بازی کنم . درضمن تمام بازیای ال تی سه باروش ال تی سه به ال تی دو میتونن اجرا کنن
بازی دو حلقه است.
XGD3 هم هست داشبور جدید هم داره.اونایی که LT2 هستن باید قیدشو بزنن.

360

10-05-2012
pixel.png
pixel.png
pixel.png
pixel.png
pixel.png

[Region Free]
[2DVDs]
[XDG3]
[XPG]

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
دوستم همه چیز سالمه نگران نباش بازی تو برنر مکس نبوده و عادی رایت شده چون xgd3 هست و عادی (97%) رایت شده رو هارد کپی نمیشه و برا اجرا از رو هارد باید برنر مکس 100% بگیری.
ممنون از راهنمايت مشكل حل شد ولي ي سوال الان همه بازيهاي xgd3 من(چه قبليا چه اين جديدا) ديگه اجرا نميشن مگه از رو هارد پاكشون كنم هيچ راهي نداره اين مشكل؟؟ نميشه داشبرد قبليمو برگردونم؟
يك چيز ديگه اينكه بازي مكس پين 3 و ويچر2 برنر مکس 100% تو بازار هست اگه هست برم اين بازيارو بكوبم تو سر فروشنده چون اينطوري پدر دستگاه در مياد

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
من ال تی دو ام و دارم به راحتی اجرا میکنم . دوستان اگه یکم حوصله داشته باشید با پچش میتونید بازی رو رو ال تی دو بازی کنم . درضمن تمام بازیای ال تی سه باروش ال تی سه به ال تی دو میتونن اجرا کنن

دوست عزیز این مسئله که بازیها رو ال تی 2 با تایتل اپدیت اجرا میشن تاثیری نداره؟؟ اگه نه که امشب بزارم دانلود شه

marcus x360

کاربر سایت
Aug 5, 2011
58
اقا من الان داشبوردم 599 وdata.bin هم اپدیت نشده چون یک بار هم به لایو وصل نشدم دستگاه هم lt 2 هستش به نظر شما اگه من داشبورد 719 رو بریزم وبازی مکس پین 3 رو برای lt2 پچ کنم بازی از رو هارد اجرا میشه؟

ezio 4

کاربر سایت
May 24, 2011
41
نام
Ezio Auditore
من که فقط دیسک گذاشتم تو دستگاه اجرا شد . با این داشبورد جدیده . هیچ کار خاصی هم نکردم.
دوست عزیز این مسئله که بازیها رو ال تی 2 با تایتل اپدیت اجرا میشن تاثیری نداره؟؟ اگه نه که امشب بزارم دانلود شه

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
اقا یه سوالی،تو این نسخه اخر ال تی و جانگل فلشر،بعد از کپی کردن فرمور استوک توی پوشه فریمور،باز جانگل ارور می ده که نتونستم پیدا کنم؟!من 0251 رو گذاشتم تو پوشه.یه فایل نوت پدم هست که md5 رو توضیح داده؟اون کدا چیا؟

mreza.ps

کاربر سایت
Dec 26, 2011
108
نام
رضا
بنده تو پستهای قبلی به این موضوع مورد بحث پاسخ دادم بعضی از دوستان به اصرار سعی در گمراه کردن دیگران دارن.

آپدیت داشبورد به ورژن 14699 به بالا = خدا حافظی با LT2 چه از اینترنت چه از اونترنت چه از USB چه از روی بازی بنده رو یه دستگاه تست نکردم بطور متوسط شاید 2 دستگاه برا آپدیت پیشم میاد چه اسلیم چه فت

یه فیلم هم جهت اثبات تهیه کردم اگه لازم شد آپلود میکنم تا دوستان مطمئن شن.

این دوستانی که موفق شدن بازی مکس پین رو روی داشبورد
14719 پچ کنن به LT2 و اجرا کنن بنظرم یه خورده استثنا به نظرم میاد ولی بر نخوره بهر حال شاید با پچ کردن بازی و تایتل آپدیت و کلیرکش بشه نمی دونم این راه رو بنده اصلا حوصله تست کردنش رو اصلا ندارم بعد

اینکه چه کاری آقا یه تاپیک راه اوفتاده که آیا میشه کاری کرد با LT2 مکس پین رو و کلی بازیهای LT3 که اومده وکلی بازیهای که بعدا میاد چطور میشه به LT2 تبدیل کرد.سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن
)x

بنده به نوبه خودم تعجب میکنم از این دوستان مگه XBOX360 از اون اول که اومد فقط یه فریمور هک LT2 براش نوشتن که خیلی ها سعی دارن رو همون LT2 بمونن از اون اول تا الان شونصد دفعه آپدیت کردین اینم روش.

به هر حال این نظر منه و شخصیه صلاح ملک خویش خسروان دانند.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,080
نام
M o h A M a d
بنده تو پستهای قبلی به این موضوع مورد بحث پاسخ دادم بعضی از دوستان به اصرار سعی در گمراه کردن دیگران دارن.

آپدیت داشبورد به ورژن 14699 به بالا = خدا حافظی با LT2 چه از اینترنت چه از اونترنت چه از USB چه از روی بازی بنده رو یه دستگاه تست نکردم بطور متوسط شاید 2 دستگاه برا آپدیت پیشم میاد چه اسلیم چه فت

یه فیلم هم جهت اثبات تهیه کردم اگه لازم شد آپلود میکنم تا دوستان مطمئن شن.

این دوستانی که موفق شدن بازی مکس پین رو روی داشبورد
14719 پچ کنن به LT2 و اجرا کنن بنظرم یه خورده استثنا به نظرم میاد ولی بر نخوره بهر حال شاید با پچ کردن بازی و تایتل آپدیت و کلیرکش بشه نمی دونم این راه رو بنده اصلا حوصله تست کردنش رو اصلا ندارم بعد

اینکه چه کاری آقا یه تاپیک راه اوفتاده که آیا میشه کاری کرد با LT2 مکس پین رو و کلی بازیهای LT3 که اومده وکلی بازیهای که بعدا میاد چطور میشه به LT2 تبدیل کرد.سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن
)x

بنده به نوبه خودم تعجب میکنم از این دوستان مگه XBOX360 از اون اول که اومد فقط یه فریمور هک LT2 براش نوشتن که خیلی ها سعی دارن رو همون LT2 بمونن از اون اول تا الان شونصد دفعه آپدیت کردین اینم روش.

به هر حال این نظر منه و شخصیه صلاح ملک خویش خسروان دانند.

دوست عزیز بهتون برنخوره ولی همه شاید نتونن دیسک برنر مکس 6 تا 7 هزار تومانی رو بخرند تا روی هارد بازی کنن...

برای همین بازیه مکس پین باید 12 تا 14 هزا تومان بابت دو عدد دیسک برنرمکس پیاده بشی در صورتی که با یک پچ کردن ساده برای LT2 هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ اجرا شدن مقرون به صرفه تر است....

از طرفی بازیهای رایت 97% بر روی هارد با فریمور LT3 سازگار نیست....

ولی با فریمور LT2 هم میشه بازیهای قدیمی رو روی هارد داشت و اجرا کرد و هم میشه بازیهای جدید XGD3 را پچ و اجرا کرد....

اگر فریمور LT3 قابلیت اجرا و کپی از روی هارد داشت و بازیهای LT2 هم اجرا میکرد به قول شما کسی سرش درد نمیکرد که بخواد دستمال ببنده....

marcus x360

کاربر سایت
Aug 5, 2011
58
دوستان من داشبوردم 599 بود الان از طریق usb اپدیت 719 رو ریختم البته من اصلا اهل لایو نیستم و در نتیچه data.bin اپدیت نشده دستگاهم lt2 هستش من بازی protoype 2 برای lt2 پچ گردم والان هم دارم بازی میکنم .فقط یه چیزی اول که داشبورد اپدیت شد بازیهارو اجرا نکرد بعد دستگاه رو خاموش وروشن کردم مثل هلو بازیها رو اجرا کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر