LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
دوستان titanfall رو برنر رایت زدم ولی میره تو بازی freez میکنه کنسول. کار خاصی باید انجام داد واسه رایت برنرش یا همون روال همیشگیه؟ نسخه P2P هم دانلود کردم و abgx هم ok میده واسه imageش. اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه

احتمالا دیسک شما بد رایت شده. از اونجا که این بازی قابلیت نصب نداره و نمیشه فهمید دیسک سالم هست یا خیر بعد از رایت وریفای کنید , هرچند که بعضی از دیسکها وریفای هم میشند ولی روی کنسول نصب نمیشد

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان من توی نصب دیسک مشکل دارم و ارور clean disk میده
میتونم دیسک رو ایمیج بگیرم و کپی کنم توی هارد کنسول؟ با چی ایمیج بگیرم؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان من توی نصب دیسک مشکل دارم و ارور clean disk میده
میتونم دیسک رو ایمیج بگیرم و کپی کنم توی هارد کنسول؟ با چی ایمیج بگیرم؟

اگه میخوای از روی هارد بازی کنی و موقع نصب بازی ارور clean disk میده یه نیگا به دیسکت بنداز اگه دیدی خشی چیزی رو نیست که دیسک بازیت درست رایت نشده مشکل از اونه و باید عوضش کنی و فقط کنسول های جی تگ با ایمیج گرفتن از بازی و انداختنش تو هارد بازی رو اجرا میکنن.

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,736
واسه نصب دیسک اول بازی watch dogs میشه بدون اینکه دیسک 1 رو رایت کرد از ایمیج بازی با horizon رو فلش نصب کرد؟
همون کاری که واسه gta v میشد واسه اینم میشه یا نه؟

arman_magician

کاربر سایت
Apr 20, 2012
3
دوستان سلام.
من به تازگی بازی Murdered رو خریدم.موقعی که گذاشتم تو دستگاهم ارور unreadable disc داد ولی تو دستگاه فروشنده اومد.بهم گفت که باید یه پچی رو بریزی که دو هفتس اومده.میخواستم ببینم آیا واقعا پچ امده یا مشکل از LT3 دستگاهم هست؟

Majidjan

کاربر سایت
May 24, 2007
62
سلام.
1- من قبل از اینکه کنسولم رو LT3 کنم ، یه سری بازی بصورت ISO دانلود کرده بودم . حجم هر کدوم از این فایلها 7.29 گیگابایته . الان بخوام اینهارو روی دیسک بریزم برای بازی ، باید بصورت برنرمکس کپی کنم یا ترانکیت (همون 97%) ؟
2- از کجا میتونم متوجه بشم یک بازی دی وی دی که از بازار تهیه کردم ، بصورت برنرمکس رایت شده یا بصورت 97% ؟

اگه سئوالام به این تاپیک مربوط نمیشه ، لطفا راهنمایی کنید کجا سئوال کنم.
موفق باشید.

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
دوستان يه سوال داشتم امروز بازيه فيفا ورد كاپ رو خريدم
وقتي بازيو ميزارم تو دستگاه اولش ارور نميده ولي وقتي ميخوام يه دست بازي كنم ارور ميده
مينويسه faild authoriz disc
حالا دقيق ارورشو يادم نيست ولي يه همچين چيزى مينويسه بعدش دستگاه خاموش روشن ميشه:|
مشكل از چيه؟؟؟
منم دقیقا همین مشکل رو دارم.
لطفا بگید از بازی های زیر کدوم حتما باید رایت 100% باشه تا رو کنسول نصب بشه و اجرا بشه؟؟؟
sniper elite 3
watchdogs
lego hobbit
murderd:soul
wolfenstien
همینطور لطفا نحوه اجرای بازی 97% از رو هارد رو هم توضیح بدید.(روش اجرای موسیقی یا همچین چیزی بود فکر کنم.)

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
کسی در این مورد اطلاعی دارد: (در تاپیک رایت کردن پرسیده ام به جواب نرسیدم برای همین در این تاپیک می پرسم)
من یک ایمیج 97% از یک بازی دارم. می خواستم ببینم می شود این ایمیج 97% را رایت کرد یا حتما باید ایمیج 100% باشد؟
بازی برای Lt2.0 رایت شده است و می خواهم از آن ایمیج بگیریم و برای LT3.0 پچ کنم و رایتش کنم اما می خواهم بدانم می شود ایمیج 97% را رایت کرد؟ Layer Break را چند وارد کنم؟

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی
سلام.
من بازی MGS Collection رو گرفتم دیسک اول رو که توی دستگاه میذارم اصلا انگار نه انگار که دیسکی داخل درایو هست و درایو هیچ صدایی نمیده.اون قسمت هم که برای play کردن بازی هست open tray مینویسه و فقط میشه دیسکو اجکت کرد.مثل اینه که دیسک خالی باشه.
به نظر شما مشکل چیه؟چکار کنم؟
ممنون

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
سلام.
من بازی MGS Collection رو گرفتم دیسک اول رو که توی دستگاه میذارم اصلا انگار نه انگار که دیسکی داخل درایو هست و درایو هیچ صدایی نمیده.اون قسمت هم که برای play کردن بازی هست open tray مینویسه و فقط میشه دیسکو اجکت کرد.مثل اینه که دیسک خالی باشه.
به نظر شما مشکل چیه؟چکار کنم؟
ممنون

اگه بازی های دیگه رو بدون مشکل اجرا میکنه پس مشکل از دیسک ــه باید عوضش کنی.
البته منم خودم این مشکل رو بعضی وقت ها داشتم دیسک رو بزار تو دستگاه و خاموشش کن بعد از 5 دقیقه روشنش کن چون واسه خود من که جواب میداد.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,841
نام
پدرام
منم دقیقا همین مشکل رو دارم.
لطفا بگید از بازی های زیر کدوم حتما باید رایت 100% باشه تا رو کنسول نصب بشه و اجرا بشه؟؟؟
sniper elite 3
watchdogs
lego hobbit
murderd:soul
wolfenstien
همینطور لطفا نحوه اجرای بازی 97% از رو هارد رو هم توضیح بدید.(روش اجرای موسیقی یا همچین چیزی بود فکر کنم.)
دوستان این مشکل منم هست
لطفا راهنمایی کنید
مگه نگفتید میشه بازیهای 97% رو از طریق پخش آهنگ از روی فلش بدون مشکل و عین برنرمکس اجرا کرد؟؟ پس چرا بعد از چند دقیقه که وارد بازی میشیم ارور
faild authoriz disc رو میده !!!!! یعنی حتما باید بازی برنرمکس تهیه کنیم ؟

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان یه سوال داشتم
پسر عموم ایکس باکسشو j tag کرده و بازی هارو همون طور که میدونید رو هاردش می ریزه می خاستم ببینم من می تونم این بازی هارو ازش بگیرم و برا خودم رایتشون کنم وبزارم تو ایکس باکسمو باهاش بازی کنم

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
سلام دوستان یه سوال داشتم
پسر عموم ایکس باکسشو j tag کرده و بازی هارو همون طور که میدونید رو هاردش می ریزه می خاستم ببینم من می تونم این بازی هارو ازش بگیرم و برا خودم رایتشون کنم وبزارم تو ایکس باکسمو باهاش بازی کنم

سلام
اگه فرمت ISO باشه بله میتونید رایت و استفاده کنید
اگه فرمت GOD باشن اول باید به ISO تبدیل کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر