LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

دوستانی که اساسین کرد جدید و خریذن ، نیاز به برنر مکس هست یا خیر ؟ ما که 4-5 تا عوض کردیم ، بعد نیم ساعت میپره بیرون !! ( ارور دیسک شما خراب ( کثف ) هست وقابل خوندن نیست و میده ! ) .

دوستان من یه gears judgment رو 97 درصد گرفتم، بدون مشکل نصب شده، ولی وارد بازی که میشم درایو تق تق تق به صورت متناوب صدا میده و بعد از حدود یه دقیقه ارور failed to authorize disc میده

دوستان من یه gears judgment رو 97 درصد گرفتم، بدون مشکل نصب شده، ولی وارد بازی که میشم درایو تق تق تق به صورت متناوب صدا میده و بعد از حدود یه دقیقه ارور failed to authorize disc میده

دوست عزیز شما باید از روش پخش موزیک واسه اجرای بازی های %97 از روی هارد استفاده کنی . به این صورت که قبل از اجرای بازی باید یک موزیک رو پخش کنید و درحین اجرای موزیک وارد بازی بشید و بعد از وارد شدن به بازی موزیک رو قطع کنید . ( موریک رو هم میتونی از روی فلش به صورت mp3 اجرا کنی یا از طریق دیسک Adiou موزیک رو روی هارد دستگاه ریپ کنید و از روی هارد موزیک رو اجرا کنید .)

اقا تو نصب gta به همچین مشکلی خوردید ؛ بازی میزارم نصب شه البته قبلا یکبار نصبش کرده بودم ، بعد پاک کردم دوباره میخوام نصب کنم میره رو 7737 مدت طولانی میمونه چندین مگ اخر رو نمیره ؟؟ منم مجبورم خاموش کنم کامل نمیشه یکبار دو ساعت گیر کرد رو همین مقدار بالاتر نرفت ، اشکال از فلش یا دیسک احتمالا؟؟

اقا تو نصب gta به همچین مشکلی خوردید ؛ بازی میزارم نصب شه البته قبلا یکبار نصبش کرده بودم ، بعد پاک کردم دوباره میخوام نصب کنم میره رو 7737 مدت طولانی میمونه چندین مگ اخر رو نمیره ؟؟ منم مجبورم خاموش کنم کامل نمیشه یکبار دو ساعت گیر کرد رو همین مقدار بالاتر نرفت ، اشکال از فلش یا دیسک احتمالا؟؟
یه بار Clear system cache رو انجام بده فایل ها رو پاک کن و دوباره بریز اگه نشد احتمالا مشکل از دیسک هستش.

یه بار Clear system cache رو انجام بده فایل ها رو پاک کن و دوباره بریز اگه نشد احتمالا مشکل از دیسک هستش.
اره انجام دادم دمت گرم ، ولی نشد باز رو همون گیر کرد شانس ماست دفعه قبل رو 73360 گیر کرد ولی نصب شد بعد مدتی ولی الان فایده نداره باید پول بدم دوباره بخرم . la noire دیسک دوش خراب شد اونم باید بخرم ، هیچی دیگمون بار شد ..

اره انجام دادم دمت گرم ، ولی نشد باز رو همون گیر کرد شانس ماست دفعه قبل رو 73360 گیر کرد ولی نصب شد بعد مدتی ولی الان فایده نداره باید پول بدم دوباره بخرم . la noire دیسک دوش خراب شد اونم باید بخرم ، هیچی دیگمون بار شد ..
فک کنم بشه جدا دانلود کنی

ببخشید من یه مشکلی با این بازی های lt3پیدا کردم :-s هیچکدوم از این بازی ها روی هارد نصب نمی شن یعنی تا 35 36 درصد میرن بعد ارور می ده که نمی تونه بخونه چه دیسک های 97 درصد چه برنر مکس در صورتیکه بازی های قدیمی به راحتی نصب می شن :d حالا یکی این وسط بیاد محبت کنه و مردونگی به خرج بده به من خاک بر سر بگه چه گلی به سرم بگیرم ... :((

مشکل از دیسک بازیته و باید عوضش کنی

سلام دوستان ، یه سوال داشتم..
میخواستم بدونم واسه منی که آنلاین بازی نمیکنم لازمه که بازی هارو برنر مکس تهیه کنم؟ در ضمن اینو هم بگم که بازی ها رو میریزم رو هارد .. در این صورت اگه بازی برنر مکس نباشه مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون میشم جواب بدین

سلام دوستان ، یه سوال داشتم..
میخواستم بدونم واسه منی که آنلاین بازی نمیکنم لازمه که بازی هارو برنر مکس تهیه کنم؟ در ضمن اینو هم بگم که بازی ها رو میریزم رو هارد .. در این صورت اگه بازی برنر مکس نباشه مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون میشم جواب بدین

نه نیاز نیست برنرمکس بگیری بازی های 97% هم اکثرا خیلی راحت از رو هارد اجرا میشن ولی بعضی بازی ها مثل بایوشک اینفینیتی حتما باید برنرمکس باشه

سلام به دوستان من walking dead goty رو دانلود كردم ميخام رايتش كنم چطور بايد اينكارو انجام بدم؟؟ از رو هارد اجرا ميشه؟ لينك اموزش يازيهارو پيدا نكردم اگه ميشه برام اينجا قرار بدين
ممنون

سلام به دوستان من walking dead goty رو دانلود كردم ميخام رايتش كنم چطور بايد اينكارو انجام بدم؟؟ از رو هارد اجرا ميشه؟ لينك اموزش يازيهارو پيدا نكردم اگه ميشه برام اينجا قرار بدين
ممنون
ولش كنين خودم بازيرو رايت كردم burner max و كاملا سالم از رو ديسك بازي راحت اجرا ميشه
ولي بازي گزينه instal نداره تاحالا بازي اينجوري نديده بودم يعني نميشه نصبش كرد درايور كنسول بدجور صدا ميده
از دوستان كسي راهي نداره نصبش كنم تو هارد؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or