Lost : Via Domus

• Thread starter Thread starter Miesam
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان من تو این بازی فکر کنم اخراش هست همونجایی که با جک میرن به black rock یا همون کشتی سیاهه همونجایی که اون پیرمرده با یکی دیگه جک و دختره رو گروگان میگیرن و به من میگن یه کاری کن منم هر کاری میکنم یا جک رو میکشن یا دختره رو به هر کدوم ا این دوتا که جک و دختره رو گرفتن گلیک میکنم اون یکیشون شلیک میکنه و یکی رو میکشه وقتی هم به دینامیت شلیک میکنم اون دو نفر میمیرن ولی دختره هم میمیره خیلی گیرم کمک کنین

دوستان من تو این بازی فکر کنم اخراش هست همونجایی که با جک میرن به black rock یا همون کشتی سیاهه همونجایی که اون پیرمرده با یکی دیگه جک و دختره رو گروگان میگیرن و به من میگن یه کاری کن منم هر کاری میکنم یا جک رو میکشن یا دختره رو به هر کدوم ا این دوتا که جک و دختره رو گرفتن گلیک میکنم اون یکیشون شلیک میکنه و یکی رو میکشه وقتی هم به دینامیت شلیک میکنم اون دو نفر میمیرن ولی دختره هم میمیره خیلی گیرم کمک کنین
اگه درست یادم مونده باشه بین کیت ( دختره ) و دینامیتها وایسی و به دینامیتها شلیک کنی.

بايد بري جلوي كيت وايسي و به ديناميت شليك كني كه به اون صدمه نرسه و خودت زخمي ميشي و ادامه داستان

سلام بازیشو تموم کردم ولی نفهمیدم اخرش چی شد ؟ یعنی تمام این بازی تو بیهوشیه الیوت بود ؟ تمام داستان دروغ و سرکار بود ؟ یکی قشنگ توضیح بده بفهمم. تازه ایندفه چی میشه حالا که سقوط کردن باز چیکار میکنن؟ نکنه چند تا پایان داره؟
کلا بازی بدی نبود ولی امتیازهای منفی هم به نظر من زیاد داشت 7 به نظرم امتیاز خوبی باید باشه واسش

اونی که گفتین رو فهمیدم چجوریباید رد کنم ولی میگم که من اونجا گیر کرده بودم از بازی خارج شدم حالا که میرم ادامه رو میزنم از اول همون قسمت اخر میاد یعنی خیلی قبل تر از اونجا که من دهنم سرویس شد تا ردش کنم حالا سیو اونجا رو میخوام

سلام بازیشو تموم کردم ولی نفهمیدم اخرش چی شد ؟ یعنی تمام این بازی تو بیهوشیه الیوت بود ؟ تمام داستان دروغ و سرکار بود ؟ یکی قشنگ توضیح بده بفهمم. تازه ایندفه چی میشه حالا که سقوط کردن باز چیکار میکنن؟ نکنه چند تا پایان داره؟
کلا بازی بدی نبود ولی امتیازهای منفی هم به نظر من زیاد داشت 7 به نظرم امتیاز خوبی باید باشه واسش
دوست عزيز شما خيلي شاهكار هستيد!!!
ما براي اينكه حتي يك قسمت از مرحله لو نره توي اسپويلر مينويسيم بعد شما سير تاپيازو درو كرديو فقط مونده بود اسم دست اندركاران رو هم بنويسيد!!!!!!يكم توجه به نكات انجمن قبل از پست كافيه

دوست عزيز شما خيلي شاهكار هستيد!!!
ما براي اينكه حتي يك قسمت از مرحله لو نره توي اسپويلر مينويسيم بعد شما سير تاپيازو درو كرديو فقط مونده بود اسم دست اندركاران رو هم بنويسيد!!!!!!يكم توجه به نكات انجمن قبل از پست كافيه
چشم منتظر شما بودم که بیای قوانینو به من یاد بدی
فکر نمی کنم کسانی که بازیرو تموم نکردن چیزی از حرفهای من فهمیده باشند من طوری نوشتم که فقط افرادی که بازیرو تموم کردن بیان جواب بدن به همین دلیل نیازی به اسپویلر ندیدم اگه بازیرو تموم کرده باشی می دونی که داستان بازی تقریبا ربطی به حرف من نداشت
مطمین باش اگه پستم موردی داشت تا الان چند تا تذکر از مدیران یا صاحبنظران دریافت کرده بودم.
شما هم که قوانین رو خوب می دونی بهتره بدونی این پستت اسپم محسوب میشه چون نه جواب منو دادی نه در جایگاهی هستی که بیای تذکر بدی فقط تایپیکو منحرف می کنی بهتره بیشتر دقت کنی
در ضمن یه کمی هم ادب رو رعایت کنی بد نیست

با تشکر

چشم منتظر شما بودم که بیای قوانینو به من یاد بدی
فکر نمی کنم کسانی که بازیرو تموم نکردن چیزی از حرفهای من فهمیده باشند من طوری نوشتم که فقط افرادی که بازیرو تموم کردن بیان جواب بدن به همین دلیل نیازی به اسپویلر ندیدم اگه بازیرو تموم کرده باشی می دونی که داستان بازی تقریبا ربطی به حرف من نداشت
مطمین باش اگه پستم موردی داشت تا الان چند تا تذکر از مدیران یا صاحبنظران دریافت کرده بودم.
شما هم که قوانین رو خوب می دونی بهتره بدونی این پستت اسپم محسوب میشه چون نه جواب منو دادی نه در جایگاهی هستی که بیای تذکر بدی فقط تایپیکو منحرف می کنی بهتره بیشتر دقت کنی
در ضمن یه کمی هم ادب رو رعایت کنی بد نیست

با تشکر

من نخواستم قوانين رو يادت بدم
راستي شما آمار گرفتيد كه كي بازي رو تموم كرده؟همين 2تا پست بالايتون هنوز تموم نكردن لااقل
در ضمن كافيه جمله اولتون رو بخونيد داستان نصفش رفت
نيازي هم به اسپويلر نديديد يك دكمه ي كوچولو زدن براي اينكه هيجان بازي از دست نره اشكالي داره؟
در ضمن تذكر دادن(حالا اگر من مدير هم نباشم)اسپم حساب نميشه...
فكر نكنم به خاطر گفتن يك شاهكار(اونم به خاطر اينكه فكر كردم باهم دوست هستيم يكم شوخي خوبه)به روحيه شما لطمه زده باشه...با اين حال من از شما عضر ميخوام و خواهش ميكنم اگر مطلبي در مورد بازي هست توي اسپويلر بگذاريد
...........................................................................................................
توي فروم هاي lost كه بريد به بازي از 10 نمره ي 7 رو دادن
ميگن از شخصيت هايي كه دوست داشتيم زياد كارگرفته نشده
jamie fox(جك) توي مصاحبش گفته حتما اين بازي رو انجام ميده تا ببينه چه شكلي در آوردنش
اينو توي abc گفت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or