Lost : Via Domus

• Thread starter Thread starter Miesam
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بازیش هم مثل سریالش خوبه؟
یعنی بگیرم؟:biggrin1:
ببین اگه فن سریال هستی حتمآ بگیرش. ولی اگه دیگه انقدرا هم به سریالش علاقه نداری فکر نکنم نگیری چیزی بشه !
من خودم خیلی کم بازی کردم ولی تا اینجا که جالب بوده. کلآ داستانش از زاویه دید یه نفر دیگه دنبال میشه ولی همه چیزهایی که توی سریال بوده هم با این آدم میتونی ببینی مثل :
موضوع Kate و اینکه داشته با مارشال میرفته. موضوع والت و باباش. اون سگه و ...
کلآ یه جوریه که برای کسی که سریال رو دیده باشه , یه بازنگری ( عجب کلمه ای ! ) جالب هست این بازی.
از نظر گرافیک مشکل خاصی نداره و شخصیتها خیلی به بازیگرها شبیه هستن ولی یه ذره انیمیشناشون توی ذوق میزنه. صداگزاری شخصیتها هم تقریبآ عالیه و برای خیلی هاشون عین خودشونه ( حالا نمیدونم بازیگر اصلی صداگزاری کرده یا نه )
گیم پلی ش یه جوریه ! نمیشه توضیح داد ولی بعضی جاها خوبه و بعضی جاها بد. ممکنه از نظر زاویه دوربین اذیت بشی یه ذره ولی زیادم بد نیست. توش معما و ... داره و بیشتر location های سریال رو میبینی.
از همه جالبتر برام Black Smoke یا همون دود سیاه معروف این سریال هست که توی بازی هم دنبالمون میاد و صداش عین سریاله !
کلآ من زیاد نرفتم ولی اون طور که میگن بازیش خیلی زود تموم میشه و زیاد برات نمیمونه ! توی خارجه پیشنهاد میدن کرایه کنین به جای خرید !

من موندم 6 تومن بدم فیلمش بگیرم یا 6 تومن بدم بازی شو بگیرم؟

شما 12 تومن بده هر دو شو بگیر :دی .

حالا بازی من هم فردا میرسه . سریالش با اینکه تا به حال فقط Season یکش رو دیدم خیلی خوشم اومده . با توجه به صحبت های اریا جان و بقیه دوستان بازی شباهت زیادی به سریالش داره خوشبختانه . پس دوستانی که سریال Lost رو نگاه میکردند حتما این بازی رو خریداری کنند .
بقیه دوستان هم حالا بگیرن مشکلی پیش نمیاد :دی .

خوب Game Spot هم به هر سه نسخه ی بازی امتیاز 6.5 رو داد هر چند اعتبار این سایت واقعا پایین اومده ولی خوب بنظر میرسه درست امتیاز داده باشه

بابا دم سوپر ماركت محلتون گرم! آدرس بده ما هم بيايم بخريم :biggrin1:
اينجور كه بچه ها صحبت ميكنند من دو دل شدم 6 تومان پول بي زبون رو بريزم تو حلقوم اين مردم!
بازي كوتاه اصلا حال نميده! حالا و ميخواد شاهكار باشه يا ميخواد هرچيز ديگه اي باشه!
نميدونم حرفم رو قبول داريد يا نه ...
اين امتياز 6 هم كه گرفت پاك روياي مارو از بين برد.
آخه خيلي وقت يك بازي سوم شخص باحال بازي نكرده بودم.
لعنت به 360 كه همش شده FPS ...
اره ديگه! از اول كه اين بازي رو خريدم يك سوم شخص مثل مكس پين با اون كيفيت نديدم!.
راستي اينجا يكي بود فيلمش رو ميفروخت؟ قيمتش چنده :laughing:

من موندم 6 تومن بدم فیلمش بگیرم یا 6 تومن بدم بازی شو بگیرم؟
اگه میخوای بعدآ سریال رو ببینی 100% بازی رو فعلآ بزار کنار. چون توی بازی همه چیز سریال لو میره و دیگه بعدش نمیتونی خود سریال رو ببینی. پس اول برو سریال رو بگیر.

ديروز season 4 episode 5 رو ديدم اشکم از هيجان در اومد
با توجه به این که الان sseason 4 در حال پخشه بازی تا کدوم season هست؟
فکر کنم تا آخر سیزن 3 باشه. البته مطمئن نیستم ولی حضور Juliet توی بازی تا اونجایی که رفتم این رو میگه.

بابا دم سوپر ماركت محلتون گرم! آدرس بده ما هم بيايم بخريم :biggrin1:
اينجور كه بچه ها صحبت ميكنند من دو دل شدم 6 تومان پول بي زبون رو بريزم تو حلقوم اين مردم!
بازي كوتاه اصلا حال نميده! حالا و ميخواد شاهكار باشه يا ميخواد هرچيز ديگه اي باشه!
نميدونم حرفم رو قبول داريد يا نه ...
اين امتياز 6 هم كه گرفت پاك روياي مارو از بين برد.
آخه خيلي وقت يك بازي سوم شخص باحال بازي نكرده بودم.
لعنت به 360 كه همش شده FPS ...
اره ديگه! از اول كه اين بازي رو خريدم يك سوم شخص مثل مكس پين با اون كيفيت نديدم!.
راستي اينجا يكي بود فيلمش رو ميفروخت؟ قيمتش چنده :laughing:
بازم میگم اگه کسی چیزی از LOST نمیدونه و تا حالا دنبالش نبوده به نظر من بازی رو نگیره. کسانی که LOST رو دیدن و خوششون اومده با بازی حال میکنن احتمالآ . به خاطر تجدید خاطره و این حرفا ! ولی برای کسی که سریال رو ندیده یه ذره گیج کننده هست فکر کنم. کلآ همون طور که IGN هم گفته Via Domus زیاد شبیه بازی نیست !!! باید خودتون ببینین تا بفهمین چی میگم.

سریالو کانالی پخش میکنه یا باید دیویدیشو بگیریگ؟
توی کانالهای مفتی MBC Action پخش میکنه ولی خیلی عقبه ! الآن سیزن 4 به اپیزود پنجم رسیده ولی MBC هنوز توی سیزن 2 مونده.

رفتم بگیرم گفتم یک شو بده ببینم خوشم میاد بعد بیام او نا دیگرو بگیرم کفت نه خیر همشو باید باهم ببری .من گفتم نمی خوام .اخه دیدی ازش خوشم نیومد;)

توی کانالهای مفتی MBC Action پخش میکنه ولی خیلی عقبه ! الآن سیزن 4 به اپیزود پنجم رسیده ولی MBC هنوز توی سیزن 2 مونده

ممنون...چه روزی و چه ساعتی میده میخوام ببینم اگه بدرد میخوره بگیرم
LOST - SEASON 1 7 DVD
LOST - SEASON 2 6 DVD
LOST - SEASON 3 6 DVD
LOST - SEASON 1 (6 DVD)FAR SUB
LOST - SEASON 2 (6 DVD)FAR SUB
تو یه سایت دیدم اینارو داره من سر درنیاوردم سیزن1 زیرنویس فارسی 6 DVD و بدون زیرنویس 7 DVD
چه جوریه!! سا.نسور شده؟

ممنون...چه روزی و چه ساعتی میده میخوام ببینم اگه بدرد میخوره بگیرم
ببین یه تاپیک توی قسمت مباحث گوناگون هست کلآ راجع به LOST . اونجا سوال بپرسی اهل فن بیشتر واردن ولی فکر کنم 1شنبه ها بود. ساعتش رو هم اصلآ یادم نیست ولی یه سرچی توی گوگل بزن و سایت MBC رو پیدا کن و برو توی قسمت MBC Action . اونجا برنامه های هر روز رو کامل مینویسه با ساعت.

ببین اگه فن سریال هستی حتمآ بگیرش. ولی اگه دیگه انقدرا هم به سریالش علاقه نداری فکر نکنم نگیری چیزی بشه !
من خودم خیلی کم بازی کردم ولی تا اینجا که جالب بوده. کلآ داستانش از زاویه دید یه نفر دیگه دنبال میشه ولی همه چیزهایی که توی سریال بوده هم با این آدم میتونی ببینی مثل :
موضوع Kate و اینکه داشته با مارشال میرفته. موضوع والت و باباش. اون سگه و ...
کلآ یه جوریه که برای کسی که سریال رو دیده باشه , یه بازنگری ( عجب کلمه ای ! ) جالب هست این بازی.
از نظر گرافیک مشکل خاصی نداره و شخصیتها خیلی به بازیگرها شبیه هستن ولی یه ذره انیمیشناشون توی ذوق میزنه. صداگزاری شخصیتها هم تقریبآ عالیه و برای خیلی هاشون عین خودشونه ( حالا نمیدونم بازیگر اصلی صداگزاری کرده یا نه )
گیم پلی ش یه جوریه ! نمیشه توضیح داد ولی بعضی جاها خوبه و بعضی جاها بد. ممکنه از نظر زاویه دوربین اذیت بشی یه ذره ولی زیادم بد نیست. توش معما و ... داره و بیشتر location های سریال رو میبینی.
از همه جالبتر برام Black Smoke یا همون دود سیاه معروف این سریال هست که توی بازی هم دنبالمون میاد و صداش عین سریاله !
کلآ من زیاد نرفتم ولی اون طور که میگن بازیش خیلی زود تموم میشه و زیاد برات نمیمونه ! توی خارجه پیشنهاد میدن کرایه کنین به جای خرید !

مرسی
اریا بازیش که سریال رو اسپویل نمیکنه؟
چون من اواخر سیزن 2 هستم,بازی نکنم داستان سریال لو بره حالم گرفته بشه:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or