Lost : Via Domus

• Thread starter Thread starter Miesam
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
EDIT: ببین فرض کن resident evil 2 تو یه جزیره اتفاق بی افته بدون zombie و اصلحه بعد یه ذره oblivion قاطیش کن با یه عالمه سریال lost (یه گروه ادم که هواپیماشون تو یه جزیره نا شناخته سقوط کرده) بعد یه ذره هم جزیره اسرار آمیز بعد همه اینارو با یه بازی adventure (مثلا runaway) بریز تو یه ظرف. چیزی که به دست میاری تقریبا میشه شبیه این بازی.
راستی gamespot نوشته بود تو flashback ها تیر اندازی هم داره.
+ نمک و فلفل به مقدار کافی . مگه داری دستور آشپزی میدی:laughing: شوخی کردم
--------------
کلا" بازی به چه بازی قدیمیه adventure شبیه هست؟
اگه حتی یکم به فارنهایت شبیه باشه 100% من میخرم(البته فعلا" که 360 ندارم:p وقتی گرفتم)
به فرنهایت شبیه هست؟

خوب دوستان من 2.5 episode دیگه هم بازی کردم و باید بگم هرچی میرم جلوتر داستانش جالب تر میشه :cheesygri
در ضمن الان یک اصلحه هم دارم (کلی نارگیل دادم به sawyer یه کلت با 15 فشنگ ازش گرفتم :p) ولی هنوز لازم نشده به چیزی شلیک کنم. وقتی میخواین شلیک کنین زاویه دوربین مشابه resident evil 4 میشه.
شخصیت اصلی یه آدم جدیده که تو سریال نبود. در مورد داستانش چیزی نمیگم که spoil نشه فقط بدونین که واقعا جالبه. البته اگه سریال رو ندیده باشین ممکنه بعضی جاهاش گنگ باشه.
بخش اصلی معمای بازی یه سری برد های الکترونیکیه که باید با استفاده از فیوز های مختلف که در طول بازی پیدا میکنین مقدار معینی برق به هر قسمتشون برسونین. و هرچی میرین جلوتر این برد ها پیچیده تر میشن. ولی چون زیاد ازشون تو بازی استفاده نشده اصلا خسته کننده نیستن.

بازی تقریبا open world هست ولی نه کاملا مثلا هرچی میرین جلوتر مکانهای بیشتری باز میشن و از اول بازی هرجا خواستین نمیتونین برین. و worldش هم به نظر نمیاد بزرگ باشه.

خلاصه اینکه اگر سریال رو دیدین حتما خوشتون میاد ولی اگر ندیدین ممکنه خوشتون بیاد ممکنه نیاد (چون احتمالا بعضی قسمت های داستان رو نمیفهمین).
یا حق.

+ نمک و فلفل به مقدار کافی . مگه داری دستور آشپزی میدی:laughing: شوخی کردم
--------------
کلا" بازی به چه بازی قدیمیه adventure شبیه هست؟
اگه حتی یکم به فارنهایت شبیه باشه 100% من میخرم(البته فعلا" که 360 ندارم:p وقتی گرفتم)
به فرنهایت شبیه هست؟
من فارنهایت رو زیاد بازی نکردم ولی اونقدریش که بازی کردم اونم از این adventure های معمایی نبو ئ بیشتر تمرکزش رو داستان گویی بود. اگر درست میگم اره اینم همونجوریه.

درود ب همه
kane جان Fahrenheit خودش یه سبک جدید و مستقل هست یعنی بازیباز حکم کارگردان فیلم رو داره در این بازی و هر طور که دلش بخواد داستان رو پیش میبره. درکل Fahrenheit جزو بازی های Adventure قرار نمیگیره ;).

Miesam جان تاریخ بازی ها به خورشیدی از دستم در رفته وگرنه همین یکی هم بهت نمیرسید :biggrin1:.
انشاالله ميلاديش هم از دستت بپره :-"
البته open World میثم جان :biggrin1:.
منظورم يك چيزي تو مايه هاي تمام بازي ها رو شامل ميشه! بود طنز گونه :biggrin1:
اگه این عکس های که کامبیز جان گزاشتن in game باشه که فوق العادست راستی چرا این بازی این قدر بی سرو صدا اومد
يك كم گرافيكش متوسط است!.
آخه اين بازي تو بين ايراني ها زياد معروف نيست! منظورم از معروفيت يعني علاقمند زياد نداره بل اخره اولين نسخه و... است مثل DMC4 نيست.
درود ب همه
kane جان Fahrenheit خودش یه سبک جدید و مستقل هست یعنی بازیباز حکم کارگردان فیلم رو داره در این بازی و هر طور که دلش بخواد داستان رو پیش میبره. درکل Fahrenheit جزو بازی های Adventure قرار نمیگیره ;).
ديگه فارنهايت فيلم سينمايي نبود كه! يادم قشنگ توي هر چند مرحله راه هاي خاصي داشتي كه ميتونستي بري يا نري وگرنه اينجوري نبود كه بتوني مثلا يك كاري رو نكني و بري كار ديگه رو انجام بدي :biggrin1: مثلا ميتونستي بزاري برادرش بميره يا ميتونستي بهش بگي برو تلفن بردار تا نجات پيدا كنه.
البته من آ]رش نفهميدم چيشد!
در كل اگر شبيه فارنهايت باشه چه ميشه

بچها کسی به اون قسمت بازی رسیده که تو یه اتاق با نور ابی هستی که یه کامپیوتر هم اونجا هست و 4 دقیقه هم وقت داری رمز بزنی اونجا چی کار باید بکنیم؟

بچها کسی به اون قسمت بازی رسیده که تو یه اتاق با نور ابی هستی که یه کامپیوتر هم اونجا هست و 4 دقیقه هم وقت داری رمز بزنی اونجا چی کار باید بکنیم؟

اگه مثل فیلمش باشه باید بزنی :
42 23 16 15 8 4

اگه مثل فیلمش باشه باید بزنی :
42 23 16 15 8 4
این کد مال باره اول که میری اونجا میزنی اون فیوزا غیر فعال میشه بعد دوباره که روی او فیوزا کلیک میکنی درا همه بسته میشه و تو اتاق کامپیوتر گیر میکنی بعد 4 دقیقه دوباره وقت میده بار دوم که اون کد میزنی فقط 4 دقیقه رو برات تمدید میکنه درا باز نمیشه. روی یکی از درا که بسته میشه یه نقشه هست.

Last edited by a moderator:
اول اینکه این جور پستها رو توی Spoiler بزنین. بچه هایی که هنوز به اون قسمت از بازی نرسیدن که نباید اون پست رو بخونن.

این کد مال باره اول که میری اونجا میزنی اون فیوزا غیر فعال میشه بعد دوباره که روی او فیوزا کلیک میکنی درا همه بسته میشه و تو اتاق کامپیوتر گیر میکنی بعد 4 دقیقه دوباره وقت میده بار دوم که اون کد میزنی فقط 4 دقیقه رو برات تمدید میکنه درا باز نمیشه. روی یکی از درا که بسته میشه یه نقشه هست.
والا یادم نیست ولی توی سریال یه بار جان لاک نمیتونست دکمه رو بزنه و نقشه اومد و بعدش چیزی نشد فکر کنم. یه بار دیگه هم دکمه رو نزدن و دزموند رفت توی یه اتاقکی یه کلیدی رو چرخوند و ... ! :biggrin1:

بازیش هم مثل سریالش خوبه؟
یعنی بگیرم؟:دی
محمد جان یه نگاهی بنداز به امتیازا اکثرا بالای 7 داده شده به این بازی
شما هم احتمالا سریال رو دیدی مگه میشه بیخیال بازی بشی من که میگیرم با وجود اینکه متاسفانه:( سریال رو ندیدم ولی میگیرم

اقا فیلمش خوب هست.
تو سوپر مارکت محله مون داره 6 dvd میگه 6 قسمت ولی من گفتم این چیه. قشنگ هست برم ازش بگیرم درباره چی هست چرا 6 قسمت کی ساخته شده

فیلم نه سریاله
اونجور که من شنیدم سریال خیلی قشنگ و جذابیه پیشنهاد میکنم بگیری چون بچه ها همه خوششون امده همونطور که خودمم باید سریالشو تهیه کنم جریان سریال هم در مورد یه عده ایی که هواپیماشون توی یه جزیره سقوط میکنه و بعدش اینا باید برای نجات پیدا کردن از جزیره تلاش کنن البته طبق چیزایی که از دوستان شنیدم
در ضمن سوپر مارکت محلتون فیلم میفروشه:confused::eek:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or