Multi Platform Lost Judgment

سازنده
Ryu Ga Gotoku
تاریخ انتشار
September 2021
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
LJ.png

سازنده: Ryu Ga Gotoku Studio
ناشر: SEGA
سبک: اکشن . RPG . جهان باز
پلتفرم: پلتفرم های نسل 8 و 9
تاریخ عرضه: 24 سپتامبر 2021
کمپانیه سگا از ادامه عنوان Judgment, زیر شاخه سریه یاکوزا با نام Lost Judgment رونمایی کرد.
لاست جاجمنت شما را بار دیگر در نقش کارآگاه Takayuki Yagami که به دنبال پرده برداری از راز قتل های مشکوک هست قرار میدهد با این تفاوت که اینبار دنیای بازی در مناطق Yokohama از یاکوزا7 و Kamurocho قرار دارد که یاگامی میتواند با اسکیت برد خود مسافت بین این مناطق را طی کند.

براساس اطلاعات داده شده:

عناصر کارآگاهی دخالت بیشتری در گیم پلی دارد
سکانس های تعقیب و گریز جزئیات بیشتری خواهد داشت
صحنه های پلتفرمینگ جدید اضافه شده
عناصر مخفی کاری در بازی دارد

سازندگار اعلام کردند که گیم پلی اکشن سریه یاکوزا تنها در سریه جاجمنت ادامه پیدا خواهد کرد
و البته فراموش نشود که اکشن بازی با حرکات و استایل مبارزه جدیدی به نام اسنیک پیشرفت کرده است, تمرکز این استایل جدید برروی counterattack است که هنگام به مبارزه به یاگامی قدت تازه ای میبخشد.

DLC بازی به شما اجازه بازی با شخصیت Kaito را خواهد داد.

Lost-Judgment_2021_09-03-21_001.jpg

لاست جاجمنت در تاریخ 24 سپتامبر به صورت جهانی منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
573
تاثیرات رفتن ناگوشی داره پدیدار میشه :|, یاکوزا یا بهتره بگیم رایو گا گوتو کو همیشه درباره ژاپن بوده, و همیشه هم باید باشه

یروزی در دوران ساخت قسمت اول, سگا به ناگوشی پیشنهاد کرد که بجای ساخت یک بازی نیچ و ژاپنی, یچی شبیه GTA بسازه, اما ناگوشی مخالفت کرد و این بازی رو نه تنها کاملا با استایل ژاپنی ساخت, بلکه کل بازی رو برای ژاپن و براساس فرهنگ ژاپن طراحی کرد, و این چیزی بود که سری رو متفاوت جلوه میداد

مشخصه که سگا هرجور شده میخواد سری رو به سمت پلیرهای کژوال و اوپن ورلدهای غربی ببره, که خب نمیدون الان که کامبت سری ترن بیسد هست میتونه اینکار انجام بده یا نه :|.
دقیقا درسته اصلا یکی جذابیته این سری برای من همین طراحی بر اساس فرهنگ ژاپن بود متاسفانه ظاهرا با مقایسه ای کیریو با جان ویک کرده فکر کنم میخوان دوباره شخصیت اصلی کیریو کنند و توی غرب در موقعیتی مثل جان ویک در فیلماش قرار بدن اصلا تمام شدن داستان کیریو توی 6 یک حرکت مثبت بود تازه به نظرم باید زودتر داستانش تمام میکردن (مثلا پایان یکوزا 3 بهترین موقعیت برای تمام کردن داستان کیریو بود میشد یک پایان شاد و رسیدن کیریو به زندگی معمولی در کنار هاروکو ). از طرفی شخصیت ایچیبان توی لایک دراگون هم خوب بود مخلوطی از شخصیت کیریو و ماجیما. فقط امیدوارم در حد حرف باشه و بیخیال کشورهای غرب بشن.همینکه کامبت بازی ترن بیس کردن بیشتر برای جلب رضایت پلیرهای غربی بود چون ترن بیس بیشتر از بیت ام آپ توی غرب طرفدار داره حداقل فروش خوب لایک دراگون اینو نشان میده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ali.jangi

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
دقیقا درسته اصلا یکی جذابیته این سری برای من همین طراحی بر اساس فرهنگ ژاپن بود متاسفانه ظاهرا با مقایسه ای کریو با جان ویک کرده فکر کنم میخوان دوباره شخصیت اصلی کریو کنند و توی غرب در موقعیتی مثل جان ویک در فیلماش قرار بدن اصلا تمام شدن داستان کریو توی 6 یک حرکت مثبت بود تازه به نظرم باید زودتر داستانش تمام میکردن (مثلا پایان یکوزا 3 بهترین موقعیت برای تمام کردن داستان کریو بود میشد یک پایان شاد و رسیدن کریو به زندگی معمولی در کنار هاروکو ). از طرفی شخصیت ایچیبان توی لایک دراگون هم خوب بود مخلوطی از شخصیت کریو و ماجیما. فقط امیدوارم در حد حرف باشه و بیخیال کشورهای غرب بشن.همینکه کامبت بازی ترن بیس کردن بیشتر برای جلب رضایت پلیرهای غربی بود چون ترن بیس بیشتر از بیت ام آپ توی غرب طرفدار داره حداقل فروش خوب لایک دراگون اینو نشان میده
البته اگه ناگوشی این میخواست حرفی برای زدن نداشتم, چون پدر سری هست و میدونه که چی براش خوبه, ترن بیس شدنم درسته با رضایت پلیرها و بعدش ناراضایتیشون همراه شد :D, ولی چون خود ناگوشی باهاش موافقت کرد بازم مشکلی نداره

ولی این یکی دیگه زیاده رویه, دقیقا دیشب داشتم فکر میکردم که منظور این سازنده از مقایسه کیریو, یک مبارز خیابونی, با جان ویک که یک قاتل حرفه ای مسلط به چندیدن فنون رزمی هست چیه؟

اگه کیریو رو برگردونن توهین بزرگی به ناگوشی و میراثش کردن, مثل این میمونه که بدون کوجیما از MGS4 ادامه بسازی
در کل موافقم, بنظرم قسمت 3 که داستان خیلی جالبیم نداشت میتونست سری رو تموم کنه, ویلنش رسما آخرین ویلنی بود که شخصیت جالبی داشت

کلا سگا داره راه اشتباه رو میره, بعید نیست که ناگوشی سر همین چیزا سگا رو ترک کرده باشه, یادمون نره که سگا سابقه درخشانی در خراب کردن فرانچایزهای خودش داره
همین جاجمنت هم به لطف ناگوشی وجود داره, یوسوزوکی رو بخاطر اشتاباهات خودشون و هزینه های الکیی که براش کردن کنار زدن, یوجی ناکا رو بخاطر محدود کردنش به ساخت سونیک فراری دادن, الانم نوبت ناگوشی هست ظاهرا.

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
دوستان به کمکتون نیاز دارم :D
آقا من میخوام یکی از عناوین سری یاکوزا رو بخرم, ولی یه مشکل بزرگ باهاشون دارم و اونم کات سین هایه انیمیتد نشده و درجه سختی هست
حالا سختی خیلی مهم نیست, چون تهش اگه آسون بود میزارم رو هارد یا لجند :D

ولی وقتی بازی RPG نباشه, کات سین های انیمیتد نشده بشدت میرن روی اعصابم چون دلیلی برای بی کیفیتیشور بوجود نداره
اول میخواستم 0 رو بخرم ولی دیدم کات سیناش این شکلین, بعدش خواستم 6 رو بگیرم چون ساب استوری هاش صدا داره ولی دیدم میگن کامبتش خوب نیست و البته مشکل انیمیتند نبودنم در محتوایات کمپین اصلی وجود داره :-"
گفتم پس کیوامی رو بگیرم چون هم کامبتش بهتره و هم کات سین های ضعیفش کمتر, اما متوجه شدم که بیس کات سین هاش براساس PS2 هست :-"

چیکار کنم بنظرتون؟ :D اگه از کات سین های این مدلی خوشم نمیاد پس باید بیخیالش بشم؟ آخه داستان و کامبت سری رو خیلی دوست دارم
کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ پیشنهاد اکثر دوستان 0 بوده.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
آقا من میخوام یکی از عناوین سری یاکوزا رو بخرم, ولی یه مشکل بزرگ باهاشون دارم و اونم کات سین هایه انیمیتد نشده و درجه سختی هست

ولی وقتی بازی RPG نباشه, کات سین های انیمیتد نشده بشدت میرن روی اعصابم چون دلیلی برای بی کیفیتیشور بوجود نداره
اول میخواستم 0 رو بخرم ولی دیدم کات سیناش این شکلین, بعدش خواستم 6 رو بگیرم چون ساب استوری هاش صدا داره ولی دیدم میگن کامبتش خوب نیست و البته مشکل انیمیتند نبودنم در محتوایات کمپین اصلی وجود داره :-"
گفتم پس کیوامی رو بگیرم چون هم کامبتش بهتره و هم کات سین های ضعیفش کمتر, اما متوجه شدم که بیس کات سین هاش براساس PS2 هست :-"

چیکار کنم بنظرتون؟ :D اگه از کات سین های این مدلی خوشم نمیاد پس باید بیخیالش بشم؟ آخه داستان و کامبت سری رو خیلی دوست دارم
اتفاقا سری یاکوزا خیلی کاتسین های پشم ریزون و هایپ خفنی داره ها!

همچنانم میگم، یاکوزا 0 بزن، سبک های مبارزه ش بهتره، دوتا شهر متفاوت داره ، داستانش عالیه :x :x :x

اگر منظورت اون مکالمات بی صدا و حالا منظکر از کاتسین اایمیت نشده، هتین مکالماته، که 99%ه JRPGها و کلا بازی های ژاپنی این موارد رو دارن!
ولی به هر حال کات سین هایی که سری یاکوزا دارن(و یا جاجمنت) همشون بسی هایپ دارن:-"
اصلا از لحظات خفن سری که خودتم زدی، همون بخش کندن کت و پیرهن تو یک حرکت و نشون دادن خالکوبی هاشون هست:-"

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان

پیشنهاد ما هم 0 ـه.:D بهترین شماره سری بنظرم داستانشم عالیه. کیوامی 1 و 2 هم منظورت نمیفهمم کات سیناش بر اساس PS2 یعنی چی کات سیناش کیفیت خوبی دارن اتفاقا. ولی 0 یه چیز دیگس.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار

اصلا درصد زیادی از هویت یاکوزا همین بخشای بدون دیالوگشه :D
از نظر ارزش هم به نظر من کل ساخته‌های این استودیو ارزش بازی دارن،‌ ولی بهترین واقعا همون زیروئه‌.

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
DLC بازی درباره شخصیت Kaito هست

Lost Judgment DLC Detailed, 2022 Expansion Lets You Play as Kaito

Lost-Judgment_2021_09-03-21_001.jpg

اتفاقا سری یاکوزا خیلی کاتسین های پشم ریزون و هایپ خفنی داره ها!

همچنانم میگم، یاکوزا 0 بزن، سبک های مبارزه ش بهتره، دوتا شهر متفاوت داره ، داستانش عالیه :x :x :x

اگر منظورت اون مکالمات بی صدا و حالا منظکر از کاتسین اایمیت نشده، هتین مکالماته، که 99%ه JRPGها و کلا بازی های ژاپنی این موارد رو دارن!
ولی به هر حال کات سین هایی که سری یاکوزا دارن(و یا جاجمنت) همشون بسی هایپ دارن:-"
اصلا از لحظات خفن سری که خودتم زدی، همون بخش کندن کت و پیرهن تو یک حرکت و نشون دادن خالکوبی هاشون هست:-"
کات سین های بی صدا که برای ساب استوری هاست, ولی داستان بازی خیلی از جاهاش صدا داره اما فقز فک کرکترا تکون میخوره :D
از 15 ساعت کات سین کلا 5 ساعتش انیمیتد شدست :D

آخه خیلی ضایع هست, آدم داره از این کات سین لذت میبره یهو 2 دقیقه بعد این شکلی میشه :D

2.JPG 3.JPG

مشکل اصلی یاکوزا بودجه هست نه اینکه JRPG باشه :-", حالا بازیی هست که تو این مورد از 0 بهتر باشه؟ 6 رو دیدم که 8 ساعت کات سین داشت :D
راسته که میگن 6 کامتش انقدر داغونه که بعضی وقتا به دکمه واکنش نشون نمیده؟ :|

پیشنهاد ما هم 0 ـه.:D بهترین شماره سری بنظرم داستانشم عالیه. کیوامی 1 و 2 هم منظورت نمیفهمم کات سیناش بر اساس PS2 یعنی چی کات سیناش کیفیت خوبی دارن اتفاقا. ولی 0 یه چیز دیگس.
کات سین های کیوامی 1 و 2 بجز سناریوهای جدیدش همه مال PS2 ان :D, یعنی حرکات کرکترا با استانداردهای گرافیک بازی جور درنمیاد, خودتون تفاوت سناریوی جدید ماجیما و کات سین های اصلی کیوامی 2 رو ببینید متوجه میشید :D

اصلا درصد زیادی از هویت یاکوزا همین بخشای بدون دیالوگشه :D
از نظر ارزش هم به نظر من کل ساخته‌های این استودیو ارزش بازی دارن،‌ ولی بهترین واقعا همون زیروئه‌.
مهم دیالوگ نیست, مهم کات سین های داستانیه که اکثرش انیمتد نشده :D
آقا اینایی که با Dragon Engine ساخته شده کامبت خوبی داره؟ شنیدم خوب نیستن :|.

• Like
Reactions: m.a.t

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
DLC بازی درباره شخصیت Kaito هست

Lost Judgment DLC Detailed, 2022 Expansion Lets You Play as Kaito

View attachment 226227

کات سین های بی صدا که برای ساب استوری هاست, ولی داستان بازی خیلی از جاهاش صدا داره اما فقز فک کرکترا تکون میخوره :D
از 15 ساعت کات سین کلا 5 ساعتش انیمیتد شدست :D

آخه خیلی ضایع هست, آدم داره از این کات سین لذت میبره یهو 2 دقیقه بعد این شکلی میشه :D

View attachment 226225View attachment 226226

مشکل اصلی یاکوزا بودجه هست نه اینکه JRPG باشه :-", حالا بازیی هست که تو این مورد از 0 بهتر باشه؟ 6 رو دیدم که 8 ساعت کات سین داشت :D
راسته که میگن 6 کامتش انقدر داغونه که بعضی وقتا به دکمه واکنش نشون نمیده؟ :|

کات سین های کیوامی 1 و 2 بجز سناریوهای جدیدش همه مال PS2 ان :D, یعنی حرکات کرکترا با استانداردهای گرافیک بازی جور درنمیاد, خودتون تفاوت سناریوی جدید ماجیما و کات سین های اصلی کیوامی 2 رو ببینید متوجه میشید :D

مهم دیالوگ نیست, مهم کات سین های داستانیه که اکثرش انیمتد نشده :D
آقا اینایی که با Dragon Engine ساخته شده کامبت خوبی داره؟ شنیدم خوب نیستن :|.
منظورم از JRPG سبکش نبود، کلا به اون سبک و سیاقه
ولی چیزی که نیگی...نگاه اینجور که من میبینم یاکوزا به دردت نمیخوره:-" یاکوزا بازی AAA نیست که کاتسین ناتی داگی داشته باشه همه جاش:-"
یک سری جاهای مهم کاتسین داره بقیه جاهاش مثل RPG و JRPGها، مکالماتن و یه عده دور هم جمع میشن حرف میزنند! از همین یاکوزا بگیر برو تا مس افکت پر از این شرایطه:D

در مورد پیشنهادم که همه دارن 0 رو پیشنهاد میدن، حالا دیگه انتخابش با خودته به پیشنهاد ملت بری یا چیزی که خودت میخوای:-"
ولی از نظر من تنوع کامبت 0 به خاطر دو کاراکتره بودن و هر کدوم سه یا چهار استایل مختلف داشتن بیشتره:-"
حتی از جاجمنت(1) که فکر کنم تقریبا جزو جدیدترین هاست:-"

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
منظورم از JRPG سبکش نبود، کلا به اون سبک و سیاقه
ولی چیزی که نیگی...نگاه اینجور که من میبینم یاکوزا به دردت نمیخوره:-" یاکوزا بازی AAA نیست که کاتسین ناتی داگی داشته باشه همه جاش:-"
یک سری جاهای مهم کاتسین داره بقیه جاهاش مثل RPG و JRPGها، مکالماتن و یه عده دور هم جمع میشن حرف میزنند! از همین یاکوزا بگیر برو تا مس افکت پر از این شرایطه:D

در مورد پیشنهادم که همه دارن 0 رو پیشنهاد میدن، حالا دیگه انتخابش با خودته به پیشنهاد ملت بری یا چیزی که خودت میخوای:-"
ولی از نظر من تنوع کامبت 0 به خاطر دو کاراکتره بودن و هر کدوم سه یا چهار استایل مختلف داشتن بیشتره:-"
حتی از جاجمنت(1) که فکر کنم تقریبا جزو جدیدترین هاست:-"
آخه مس افکت کلی دیالوگ و انتخاب داره اما یاکوزا خطی هست :|, مشکل اصلی بودجه هست و نه چیز دیگه :D
همین سوپر مانکی بال که دو سه روز دیگه عرضه میشه رو اصلا واسش بودجه ندادن, بازی با اینکه ریمیکه ولی حتی کات سین های نسخه اصلی رو هم نداره :D

اتفاقا یاکوزا AAA هست, اگه نبود که 60$ نمیفروختنش :D, وقتی هورایزن که کلا بودجش حدود 15 میلیون از 0 بیشتر بود AAA به حساب میاد پس یاکوزا هم AAA هست
که البته هوزایزن هم کات سین انیمیتد نشده زیاد داشت ولی همشون صدا داشتن, اینجا احتمالا بخاطر وقت کم صدا نذاشتن واسش

آخه سری تو دوران PS2 این شکلی نبود, توی اونت های داستانیش همیشه کات سین سینمایی داشت :-"

من 0 رو بهرحال میخرم :D, یعنی همین که تخفیف ها اضافه شد رفتم بخرم که قیمت گیفت کارت ها بالاتر رفت :|
فقط میخواستم بدونم که بعد از 0 کدوم یکی از نسخه ها برای خرید خوبه؟ 6 یا کیوامی 2؟ :D, چون دوست دارم یکی از عناوین سری که با Dragon Engine ساخته شده رو هم تجربه کنم :-".

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
573
آخه مس افکت کلی دیالوگ و انتخاب داره اما یاکوزا خطی هست :|, مشکل اصلی بودجه هست و نه چیز دیگه :D
همین سوپر مانکی بال که دو سه روز دیگه عرضه میشه رو اصلا واسش بودجه ندادن, بازی با اینکه ریمیکه ولی حتی کات سین های نسخه اصلی رو هم نداره :D

اتفاقا یاکوزا AAA هست, اگه نبود که 60$ نمیفروختنش :D, وقتی هورایزن که کلا بودجش حدود 15 میلیون از 0 بیشتر بود AAA به حساب میاد پس یاکوزا هم AAA هست
که البته هوزایزن هم کات سین انیمیتد نشده زیاد داشت ولی همشون صدا داشتن, اینجا احتمالا بخاطر وقت کم صدا نذاشتن واسش

آخه سری تو دوران PS2 این شکلی نبود, توی اونت های داستانیش همیشه کات سین سینمایی داشت :-"

من 0 رو بهرحال میخرم :D, یعنی همین که تخفیف ها اضافه شد رفتم بخرم که قیمت گیفت کارت ها بالاتر رفت :|
فقط میخواستم بدونم که بعد از 0 کدوم یکی از نسخه ها برای خرید خوبه؟ 6 یا کیوامی 2؟ :D, چون دوست دارم یکی از عناوین سری که با Dragon Engine ساخته شده رو هم تجربه کنم :-".
بین 6 و کیوامی 2 صد در صد کیوامی 2 بهتره تازه یک دی ال سی داستانی در مورد ماجیما داره که اشاراتی به داستان زیرو داره

• Like
Reactions: Ali.jangi

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
بین 6 و کیوامی 2 صد در صد کیوامی 2 بهتره تازه یک دی ال سی داستانی در مورد ماجیما داره که اشاراتی به داستان زیرو داره
یادم انداختی باز...
پودر شدم من سر خود 0 و بعد این DLC ...

• Like
Reactions: Dante _Sparda

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر