Lost Ark | PC

1636025444831.png

Developer: Smilegate
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG
Game Page : Lost Ark
Release Date: 11 February 2022

بازی Lost Ark یک بازی MMORPG و F2P است که توسط استودیوی Smilegate ساخته شده است. این بازی ابتدا در 4 دسامبر سال 2018 در ریجن کره جنوبی و سپس نسخه ی آزمایشی آن به ترتیب در سال های 2019 و 2020 در دسترس بازیکنان در ریجن روسیه و ژاپن قرار گرفت. استودیوی Amazon Games انتشار این بازی در ریجن های اروپا و آمریکا در فوریه سال 2022 را به عهده گرفته است.​

داستان بازی​

داستان بازی لاست آرک (کشتی گم شده) در 5 قسمت روایت میشود:​

عصر طلوع (The Dawning Age)​

آفریدگار نظم را آفرید تا میان نور و تاریکی تعادل بر قرار کند و جهان را خلق کرد که شامل Arkesia و Petrania است. و هنگامی که دو جهان با شکافی (rift) که آن ها را متصل میکند در شرف نابودی هستند، نگهبانان (Guardians) برای برقراری آرامش ، به وجود می‌آیند.​

قانون تاریکی (Rule of Darkness)​

هنگامی که دنیای Arkesia با قدرت کشتی شکوفا میشود، دنیای Petrania دوران پرآشوبی را می گذراند تا زمانی که Kazeros، پادشاه برزخ (Lord of the Abyss) ، پدیدار می‌شود و قانون تاریکی را پایه گذاری میکند. او ماه قرمز را ساخت تا شبیه به خورشید باشد، تمام شیاطین دیگر را کشت و لشکری از شیاطین را شکل داد. پیش بینی ایجاد شکاف (Rift) دیگری غریب الوقوع شده بود.​

دوران طولانی جنگ (Eon of War)​

در هنگام غیبت خدایان، فرقه ی Sacrian در جستجوی قدرت تمام هفت تکه ی کشتی بود. همین باعث جنگی شد که تمام نگهبانان را بیدار کرد. نگهبانان هنگامی که یک شکاف از ابعاد دیگر (Dimensional rift) باز شود، صلح را باز میگردانند و با فرقه ی Sacrian می جنگند. Kazeros به دنیای Arkesia از طریق یک شکاف حمله میکند و یک حکومت پر از آشوب را پایه گذاری میکند. در نهایت، از کشتی برای بستن شکاف استفاده می‌شود و Kazeros در زیر یک کوه آتشفشان زندانی می‌شود. هنگامی که صلح و ارامش به یک جهان آسیب دیده بازگشت، تمامی هفت تکه ی کشتی در تمام هفت قاره ی این جهان پخش شدند.​

عصر اکتشاف (Epoch of Exploration)​

پس از حمله ی فاجعه بار Kazaros، جهان با حزب ها و ملل مختلف بازسازی می‌شود و توسط قهرمان جنگی به نام Luterra رهبری میشود. کشتی تکه تکه شده در زیر یک ماده ی نایاب با نام Arkesium دفن شده است که به سرعت جمع آوری و برای سلاح سازی استفاده می‌شود. صلح وآرامش برای نزدیک 500 سال حمکفرمایی می‌کنند.​

عصر نوآوری (Age of Innovation)​

صلحی که هم اکنون در Arkesia وجود دارد، توسط شیطان باستانی و فراموش شده ی آشوب، تهدید میشود. کوه آتشفشانی که خطرناک ترین دشمن این جهان یعنی Kazeros در آن زندانی است ، نزدیک به فوران کردن می باشد.​

کلاس های بازی​

این بازی شامل پنج کلاس مختلف می‌شود.​

Warrior​

Warrior.png
جنگجوهای به عنوان غول های Arkesia شناخته می‌شوند. این کلاس به سه دسته ی Berserker، Paladin و Gunlancer تقسیم میشود که هرکدام قابلیت های متفاوتی دارند. (Classes)​

Martial Artist​

Martial Artist.png
رزمی کارانی با سرعت و جابجایی بسیار بالا هستند. این کلاس به چهار دسته ی Striker، Wardancer، Scrapper و Soulfist تقسیم میشود. (Classes)​

Gunner​

Gunner.png
تیراندازان بسیار ماهر که به دسته های Gunslinger، Artillerist، Deadeye و Sharpshooter تقسیم میشوند. (Classes)​

Mage​

Mage.png
جادوگران دنیای Arkesia با قابلیت هیل کردن افراد و استفاده از اسپل های خطرناک که به دو نوع Bard و Summoner تقسیم میشوند. (Classes)​

Assassin​

Assassin.png
کلاسی که قدرت های تاریکی را هدایت می کند و با ضربات نزدیک سریع خود دشمنان را نابود می‌کند. این کلاس به دو دسته ی Shadowhunter و Deathblade تقسیم می‌شود. (Classes)

تصاویر بازی​

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

Minimum:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i3 or AMD Ryzen 3
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD HD6850
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i5 or AMD Ryzen 5
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases

تاپیک آپدیت میشود...​

آخرین ویرایش:

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
دوستان از چه سرویسی استفاده می کنید برای بازی؟ من با گادپینگ میرم، هر یک دقیقه دی سی میده و می ندازه سرور منو! اینطوری دیگه به درد نمی خوره اصلا. حتی نمیشه کیاس دانجن روزانه زد!
هیچی دیگه نیست

yasersh0

کاربر سایت
Oct 6, 2014
23
مرسی که جواب دادی کلا ناامید شده بودم کسی جواب بده
ی سوال دیگه میشه لطف کنی بگی چطوری این 100k رو میشه دراورد؟ با تمامه 1460 ها لیجن رید و ارگوس رو میرید و با اون دوتا 1500+ بجای وایکاس یا والتان، برلشازا رو میزنید درسته؟ خیلی نگرانه اینم که ی روشه خاصی داره گلد دراوردن که من بلد نیستم چون هرجور حساب میکنم با این درامدی که من دارم هفته حدودا 20-25k، نمیشه واقعا کاری کرد
Lost Ark Helper
تو این می تونی حساب کنی چقدر گلد میده
اسم کاراکتر هام هست خوشحال میشم ادد کنین با هم پلی بدیم Aceed

نه روش خاصی نداره همون راید ها رو میزنی الان بعد نرف شده 84k بدون ایتم هایی که می اندازه
] 1679480383961.png
بعضی موقع ها هم یه ایتم می اندازه می فروشی
[ Gold.jpg /SPOILER]
:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kaiki

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
Lost Ark Helper
تو این می تونی حساب کنی چقدر گلد میده
اسم کاراکتر هام هست خوشحال میشم ادد کنین با هم پلی بدیم Aceed

نه روش خاصی نداره همون راید ها رو میزنی الان بعد نرف شده 84k بدون ایتم هایی که می اندازه
]View attachment 287810
بعضی موقع ها هم یه ایتم می اندازه می فروشی
میدونی اون اشتباه حساب کرده دیگه چون فقط میتونی 3 تا raid بری و گلد بگیری

sultan221

کاربر سایت
Mar 5, 2023
9
داداش میدونی چطوری باید ارور مارکت و رفع کرد؟ من بیشتر از ۵ دلار خرید داشتم ، بیشتر از ۱۵ روز فعاله ولی همچنان ارور میده
نه تقریبا غیر ممکنه همچین اتفاقی بیفته هفته دیگه یه بوست 1445 میدن بیا zinnervale لول اپ کن تا 1300 بیا بعد بوست رو استفاده کن
بیشتر ایرانی ها یا تو zinnvervale ان

yasersh0

کاربر سایت
Oct 6, 2014
23
داداش میدونی چطوری باید ارور مارکت و رفع کرد؟ من بیشتر از ۵ دلار خرید داشتم ، بیشتر از ۱۵ روز فعاله ولی همچنان ارور میده
Account Restrictions - Support | Amazon Games
Contact Us | Amazon Games
اگه اکانتت اوکی هست ولی تو گیم فعال نشده باید تیکت کنی

یه کاراکتر 1375 پلاس هم باید داشته باشی اگر اشتباه نکنم

خیلی ها این مشکل رو دارن ظاهرا
Trusted status issue, cannot progress in game

آخرین ویرایش:

Kumondiamon

کاربر سایت
May 31, 2016
10
بابا من 20 تا برنامه خریدم واسه بازیا مختلف، گادپینگ شبا بدطور اذیت میکرد من آخرین بار یه ماه پیش خریدم همه 30 روزش بدون استفاده تموم شد چون برای وو خوب جواب نمیداد
الان اگزیت لگ دارم، گیرآپ بوسترم دارم چند تا قند شکنم دارم هییییچ کدوم برای این بازی لاسک آرک لعنتی جواب نمیدن، الان انقد اوضاع شخماتیکه که تنها گزینمون همون گادپینگه واقعا؟
من اون موقع که بازی اومد بدون هیچ برنامه ای راحت پلی میدادم رفتم کرکتر اسلات هم خریدم 7تا کرکتر اول کاری تی3 کردم الان راهی نیست برگردم بهش یعنی؟؟؟ خواستم فقط از این ایونت جدیدش استغاده کنم یه کرکترو تا 1460 بیارم بالا
هیچ کسی ترفندی، حرکت موذیانه ای.... چیزی سراع نداره بشه این گیم رو درست بازی کرد؟ نتمم مبین نت و ایرانسل TD LTE هست خطمون انقد سرطان بود که دیگه ADSL رو تمدید نکردم....
اگر کسی ایده ای چیزی داره برای اجرای گیم یا فقط میخواد به این وضع جوابمون افسوس بخوره و باهامون همدردی کنه به دیسکوردم یه پیام بده
Muffy#5845

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
رادار گیم و الکترو هم جواب نمیده، اینا مصصب ندارن
سلام بر شما

این سختی ربطی به اوضاع که اینا برای ما راه انداختن نداره برای خوده بازیه بازی اومده وی پی ان ها رو قطع کرده یعنی اگه با وی پی ان بری تو بازی نمیزاره لاگین کنی .
اگزیت لگ یا wtf و بقیه موارد همشون وی پی ان حساب میشن برای همین نمیتونی بری تو .
تنها راهی که من رفتن و جواب داد با سرویس pingpass بود که اونم وصله بدون قطعی اما نوسان پینگ داره ولی میتونی راحت بازی کنی البته برای من جواب داده اینکه برای شما جواب بده نمیدونم چون منم مثله شما همه روش ها رو تست کردم جواب نداد .

yasersh0

کاربر سایت
Oct 6, 2014
23
اکسپرس اوکی هست 1 ماهه با کریپتو بخری حدود 500 تومن میشه 5 کاربره هست یک ماه هم اضافه میده میشه 2 ماه تو اینترنت بگردین اکانت های هکی اش هم هست
pure vpn هم اوکیه
faraping هم یکی دوماهی پلی دادم پینگش خوبه ولی یه موقع می دیدی 2 روز کلا سرور هاش قطع بود کلا پشتیبانی اش ضعیفه اما به قیمتش می ارزه

نت شاتل

آخرین ویرایش:

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
اکسپرس اوکی هست 1 ماهه با کریپتو بخری حدود 500 تومن میشه 5 کاربره هست یک ماه هم اضافه میده میشه 2 ماه تو اینترنت بگردین اکانت های هکی اش هم هست
pure vpn هم اوکیه
faraping هم یکی دوماهی پلی دادم پینگش خوبه ولی یه موقع می دیدی 2 روز کلا سرور هاش قطع بود کلا پشتیبانی اش ضعیفه اما به قیمتش می ارزه
چه نتی دارین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر