Lost Ark | PC

1636025444831.png

Developer: Smilegate
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG
Game Page : Lost Ark
Release Date: 11 February 2022

بازی Lost Ark یک بازی MMORPG و F2P است که توسط استودیوی Smilegate ساخته شده است. این بازی ابتدا در 4 دسامبر سال 2018 در ریجن کره جنوبی و سپس نسخه ی آزمایشی آن به ترتیب در سال های 2019 و 2020 در دسترس بازیکنان در ریجن روسیه و ژاپن قرار گرفت. استودیوی Amazon Games انتشار این بازی در ریجن های اروپا و آمریکا در فوریه سال 2022 را به عهده گرفته است.​

داستان بازی​

داستان بازی لاست آرک (کشتی گم شده) در 5 قسمت روایت میشود:​

عصر طلوع (The Dawning Age)​

آفریدگار نظم را آفرید تا میان نور و تاریکی تعادل بر قرار کند و جهان را خلق کرد که شامل Arkesia و Petrania است. و هنگامی که دو جهان با شکافی (rift) که آن ها را متصل میکند در شرف نابودی هستند، نگهبانان (Guardians) برای برقراری آرامش ، به وجود می‌آیند.​

قانون تاریکی (Rule of Darkness)​

هنگامی که دنیای Arkesia با قدرت کشتی شکوفا میشود، دنیای Petrania دوران پرآشوبی را می گذراند تا زمانی که Kazeros، پادشاه برزخ (Lord of the Abyss) ، پدیدار می‌شود و قانون تاریکی را پایه گذاری میکند. او ماه قرمز را ساخت تا شبیه به خورشید باشد، تمام شیاطین دیگر را کشت و لشکری از شیاطین را شکل داد. پیش بینی ایجاد شکاف (Rift) دیگری غریب الوقوع شده بود.​

دوران طولانی جنگ (Eon of War)​

در هنگام غیبت خدایان، فرقه ی Sacrian در جستجوی قدرت تمام هفت تکه ی کشتی بود. همین باعث جنگی شد که تمام نگهبانان را بیدار کرد. نگهبانان هنگامی که یک شکاف از ابعاد دیگر (Dimensional rift) باز شود، صلح را باز میگردانند و با فرقه ی Sacrian می جنگند. Kazeros به دنیای Arkesia از طریق یک شکاف حمله میکند و یک حکومت پر از آشوب را پایه گذاری میکند. در نهایت، از کشتی برای بستن شکاف استفاده می‌شود و Kazeros در زیر یک کوه آتشفشان زندانی می‌شود. هنگامی که صلح و ارامش به یک جهان آسیب دیده بازگشت، تمامی هفت تکه ی کشتی در تمام هفت قاره ی این جهان پخش شدند.​

عصر اکتشاف (Epoch of Exploration)​

پس از حمله ی فاجعه بار Kazaros، جهان با حزب ها و ملل مختلف بازسازی می‌شود و توسط قهرمان جنگی به نام Luterra رهبری میشود. کشتی تکه تکه شده در زیر یک ماده ی نایاب با نام Arkesium دفن شده است که به سرعت جمع آوری و برای سلاح سازی استفاده می‌شود. صلح وآرامش برای نزدیک 500 سال حمکفرمایی می‌کنند.​

عصر نوآوری (Age of Innovation)​

صلحی که هم اکنون در Arkesia وجود دارد، توسط شیطان باستانی و فراموش شده ی آشوب، تهدید میشود. کوه آتشفشانی که خطرناک ترین دشمن این جهان یعنی Kazeros در آن زندانی است ، نزدیک به فوران کردن می باشد.​

کلاس های بازی​

این بازی شامل پنج کلاس مختلف می‌شود.​

Warrior​

Warrior.png
جنگجوهای به عنوان غول های Arkesia شناخته می‌شوند. این کلاس به سه دسته ی Berserker، Paladin و Gunlancer تقسیم میشود که هرکدام قابلیت های متفاوتی دارند. (Classes)​

Martial Artist​

Martial Artist.png
رزمی کارانی با سرعت و جابجایی بسیار بالا هستند. این کلاس به چهار دسته ی Striker، Wardancer، Scrapper و Soulfist تقسیم میشود. (Classes)​

Gunner​

Gunner.png
تیراندازان بسیار ماهر که به دسته های Gunslinger، Artillerist، Deadeye و Sharpshooter تقسیم میشوند. (Classes)​

Mage​

Mage.png
جادوگران دنیای Arkesia با قابلیت هیل کردن افراد و استفاده از اسپل های خطرناک که به دو نوع Bard و Summoner تقسیم میشوند. (Classes)​

Assassin​

Assassin.png
کلاسی که قدرت های تاریکی را هدایت می کند و با ضربات نزدیک سریع خود دشمنان را نابود می‌کند. این کلاس به دو دسته ی Shadowhunter و Deathblade تقسیم می‌شود. (Classes)

تصاویر بازی​

1.jpg2.jpg

3.jpg4.jpg

Minimum:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i3 or AMD Ryzen 3
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD HD6850
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i5 or AMD Ryzen 5
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases

تاپیک آپدیت میشود...​

آخرین ویرایش:
چه جالب، شلوغ کردن بازی به قیمت بات؟ پس چرا دیگه vpn block کردن؟ میذاشتن خود پلیرا بازی رو شلوغ کنن خب. والا متریالم که من همینجوریش کلی متریال Tier 1 رو دستم باد کرده نمیدونم چیکارشون کنم این همه حرص میزدیم واسه متریال جمع کردن همشم موند کپک زد :((:D
بات ها 24/7 حضور پر رنگ دارن، کاری که از پلیرها بر نمیاد :-? بن کردن وی پی ان هم نشون داده که بیشتر پلیرهای واقعی رو تحت تاثیر قرار داده تا بات ها رو؛ تو شهرهای T1 حضورشون از قبل پر رنگ ترم شده :D متریلا تیر یک رو فقط واسه بوست 5 تا alt یا استفاده کنی، یا با همین قیمت کف رد کنی بره، چون دیگه از قیمت واحد کمتر فکر نمی کنم بشه، بالا هم که بعید می دونم بره با این اوضاع

• Like
Reactions: N!ma and g.moon
بچه ها برا فست کردن سنگاتون میدونستید میشه از این سایت استفاده کرد؟ Ability Stone Facet Calculator خودش حساب میکنه میگه کدوم نادو کات کنید، رد خورم نداره من چنتا سنگو باهاش کات کردم عین آمار درست درومده.
این سایت ها بدرد نمیخوره بازی RNG هست با چهار الگوریتم که نمیشه کاری کرد
بعدا که 5 تا 75 پشت سرهم فیلد شد میفهمی که این سایت ها بدرد نمیخوره

عزیزم این سایت ها بدرد نمیخوره؟ گیت هاب یکی از بزرگترین و معتبرترین سایت ها توی دنیا مربوط به برنامه نویسا و توسعه دهنده هاس، بعدم یعنی شما الگوریتما و کد این ابزارو رفتی خوندی که فهمیدی بدرد نمیخوره؟ بازی rng باشه این ابزار قرار نیست که کل بازی رو پیش بینی کنه، ما توی فست کلا سه تا ردیف داریم با یه تعداد محدودی ناد و اونیم که این ابزارو طراحی کرده قطعا بهتر از من و شما میدونه که RNG چیه و این بازی هم rng هست یا نیست، در هر صورت ما که استفاده کردیم و راضی بودیم و کار این ابزارم یه جورایی همینه، که از فیلد شدن 5 تا 75 پشت سر هم جلوگیری کنه

عزیزم این سایت ها بدرد نمیخوره؟ گیت هاب یکی از بزرگترین و معتبرترین سایت ها توی دنیا مربوط به برنامه نویسا و توسعه دهنده هاس، بعدم یعنی شما الگوریتما و کد این ابزارو رفتی خوندی که فهمیدی بدرد نمیخوره؟ بازی rng باشه این ابزار قرار نیست که کل بازی رو پیش بینی کنه، ما توی فست کلا سه تا ردیف داریم با یه تعداد محدودی ناد و اونیم که این ابزارو طراحی کرده قطعا بهتر از من و شما میدونه که RNG چیه و این بازی هم rng هست یا نیست، در هر صورت ما که استفاده کردیم و راضی بودیم و کار این ابزارم یه جورایی همینه، که از فیلد شدن 5 تا 75 پشت سر هم جلوگیری کنه
دوست عزیز شما معنی RNG نمی دونید اگه قرار باشه یک ابزار بتونه کمک کنه یعنی اون بازی دیگه rng نیست
در ضمن این همه استریمر کره ای دارن سه سال بازی می کنن میگن از ابزار بدرد نمیخوره حالا چون اون برنامه نویس برنامه ش رو توی سایت گیت هاب گذاشته دلیل نمیشه که خفن باشه

• Like
Reactions: amiravaz
دوست عزیز شما معنی RNG نمی دونید اگه قرار باشه یک ابزار بتونه کمک کنه یعنی اون بازی دیگه rng نیست
در ضمن این همه استریمر کره ای دارن سه سال بازی می کنن میگن از ابزار بدرد نمیخوره حالا چون اون برنامه نویس برنامه ش رو توی سایت گیت هاب گذاشته دلیل نمیشه که خفن باشه
اتفاقا ظاهرا این شمایید که نحوه ی کار با این ابزارو بلد نیستید و درکی از احتمالات ندارید، دوست عزیز همه چیز دانم این ابزار بطور مستقیم احتمالات رو کم یا زیاد نمیکنه که معنی rng رو زیر سئوال ببره بلکه فقط یه محاسبه میکنه و شما رو راهنمایی میکنه که درصد درست درومدن کدوم ناد بیشتره، یه محاسبس که اتفاقا در راستای احتمالات صورت میگیره و با استدلال شما خیلیای دیگه هم هستن که از این ابزار استفاده میکنن و راهش رو بلدن حالا اگه شما خیلی خفن تر از برنامه نویسای گیت هاب هستید مشکلی نیست مبارکتون باشه کیفشو ببرید

• Like
Reactions: Peakbazz
ناقلا جک شپردم خودتی؟ :o):o):o) ولی من به کسی نمیگم =)) اخه یکی نوشته گیت هاب بدرد نمیخوره یکی دیگه ام اومده لایک کرده :))

• Like
Reactions: Peakbazz
ناقلا جک شپردم خودتی؟ :o):o):o) ولی من به کسی نمیگم =)) اخه یکی نوشته گیت هاب بدرد نمیخوره یکی دیگه ام اومده لایک کرده :))
داداش جنسش خوب بوده دوباره مصرف نکن من کی گفتم گیت هاب بدرد نمی خوره گفتم این سایت یعنی اون سایت faced منظورم بود
هزار تا این سایت ها هست حالا طرف توی گیت هاب درست کرده فکر کن خفنه

Lost Ark Meta Game
Lost Ark Ability Stone Refinement Optimizer

به شکلک هم توجه کنی میبینی که دارم میخندم فرق خنده و لایک رو میخوای با لینک گیت هاب بدم فکر کنی خفنی =))

• Smile
Reactions: amiravaz
داداش جنسش خوب بوده دوباره مصرف نکن من کی گفتم گیت هاب بدرد نمی خوره گفتم این سایت یعنی اون سایت faced منظورم بود

Lost Ark Meta Game

به شکلک هم توجه کنی میبینی که دارم میخندم فرق خنده و لایک رو میخوای با لینک گیت هاب بدم فکر کنی خفنی =))
:D اصلا اگه راس میگی بیا تو گیم دوئل کنیم ببینیم کی زورش بیشتره :-B، نه آقا مزاح بود من اوچیکتم به مولا تازه تیر 1 تموم کردم زمین خوردتم :)>-

Lost Ark Meta Game

بعدم داداش بحث خفنی مطرح نیست خب انجمنو درست کردن واسه همین صحبتا دیگه، اصلا لذتی که توی بحث کردن توی فروم هست تو خود بازی نیست تو همه سطحیم اینجا هستن دیگه از مبتدی تا حرفه ایی، حالا شما قدیمی تری شاید خیلی چیزا رو بدونی هرچند که خیلی از حرفه ایی ها هم دارن از این گجتا و ابزارا استفاده میکنن به هرحال قصد جسارتی نبوده نوکرم

من لایک دادم نه به این دلیل که گیت هاب چیز بدی باشه، و در عظمت گیت هیچ شکی نیست! ولی به این خاطر که واقعا این RNG خصوصا این بازی به این راحتی نیست و تجربه فیل شدن پشت هم 75 روی سنگ های عالی رو داشتم :(( حتی با وسواس و توجه زیادی که برای فست کردن انجام میدم، ولی واقعا رندمه! بهترین حالت واسه من فقط یکبار اتفاق افتاد که سنگ لجندری باقلوای تیر 3 رو با یک نود قرمز! تونستم در کمال ناباوری فست کنم B-) که اونم فقط می تونم بگم شانسی بود و منطق خاصی پشتش نبود. حالا شما انشالله تیر 3 اگه رسیدی، موقع هونینگ اونجا وقتی 6-7K متریالت برای آپگرید دود میشه متوجه RNG بازی میشی. جایی که متوجه میشی در واقع شانس هونینگ 90% از 90% الزاما موفقیت 100% نیست! :((

• Like
Reactions: amiravaz and g.moon
من لایک دادم نه به این دلیل که گیت هاب چیز بدی باشه، و در عظمت گیت هیچ شکی نیست! ولی به این خاطر که واقعا این RNG خصوصا این بازی به این راحتی نیست و تجربه فیل شدن پشت هم 75 روی سنگ های عالی رو داشتم :(( حتی با وسواس و توجه زیادی که برای فست کردن انجام میدم، ولی واقعا رندمه! بهترین حالت واسه من فقط یکبار اتفاق افتاد که سنگ لجندری باقلوای تیر 3 رو با یک نود قرمز! تونستم در کمال ناباوری فست کنم B-) که اونم فقط می تونم بگم شانسی بود و منطق خاصی پشتش نبود. حالا شما انشالله تیر 3 اگه رسیدی، موقع هونینگ اونجا وقتی 6-7K متریالت برای آپگرید دود میشه متوجه RNG بازی میشی. جایی که متوجه میشی در واقع شانس هونینگ 90% از 90% الزاما موفقیت 100% نیست! :((
آره کاملا درست میگی حتی شانس 90 درصد هم ممکنه با شکست مواجه بشه تو همین تیر 1 هم من به این موضوع برخوردم، نکته دقیقا همینجاس که شما اگه اختیار داشته باشی که شانس 90 درصد رو انتخاب کنی یا 50 درصد، خب مسلما 90 درصد رو انتخاب میکنی حتی با وجود اینکه ممکنه این 90 درصد هم شکست بخوره، این ابزار هم تضمین 100 درصد موفقیت رو نمیده فقط شانس بالاتر رو پیشنهاد میده که در مجموع تمام ناد ها و در انتهای کار نتیجه ی قابل قبول و خیلی نزدیک به انتظار میده، این تجربه ی من تو تیر 1 بوده حالا دقیقا باید برسم تیر 3 ببینم اونجا هم همین نتیجه رو میشه گرفت یا نه [-o<:">

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or