Lords of the Fallen

LordsOfTheFallen610.jpg

مدتی قبل شایعاتی درباره این بازی به گوش میخورد و بالاخره این بازی تایید شد.
این بازی برای PS4 ,Next Xbox و PC عرضه میشود.
سازنده این بازی City Interactive می باشد.
سبک این بازی RPG سوم-شخص می باشد.
داستان بازی درباره ی یکی از خدایان به نام the Fallen God می باشد.
اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده اما تایید کردن که این بازی در E3 2013 رونمایی میشه و اطلاعات بیشتری درباره این بازی به نمایش درمیاد.

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
بايد يه اتاق هست پيدا کنى .تو قسمتى که جادو دارى .يه سرى از درها رو با جادو جديد ميتونى باز کنى .بعد برى قسمت ديگه ازمرحله .من مخم داغ کرده بود تا راهش رو پيدا کردم.:-)

دوست عزیز منم خودم شک کردم به این دره ولی مانا و مجیکم از بعد باس عنکبوت خالی شد و دیگه پر نشد و دوباره از اول رفتم و بازی رو تمام کردم
نظرم راجع به بازی
گرافیک که عالیه
داستان بازی هم در حدی هست که راضی نگه داره بازیکن رو
من خودم دارک سول رو پوکوندم ولی به نظرم ی جاهایی این سخترم هست از دارک سول
سیستم آپگرید اسلحه و سپرها و کلا آیتم ها خوبه ولی به دارک سول نمیرسه
در کل ی دارک سول هست برا خودش با داستان بهتر و گرافیک بهتر(ب لطف نسل جدید البته)و بازی چالش بر انگیزی هم هست و اگه سبک دارک سول رو میپسندید اینو هم حتما میپسندید
بازم در کل در خریدش شک نکنید
از 10 هم راحت میشه بهش 8.5 یا 9 رو داد

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اسون بود بازيش درکل. اما از دارک سولز 2 بهتر. دارک سولز 2 يه کپى از نسخه يک بود که چيزى جديد تو بازى نداشت که راضى کنه ادم رو.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان من ميخوام بازي را بخرم. به نظرتون ارزش خريدن داره؟ گيم پلي، گرافيك و اينا در چه حده؟

من كلا سري سولز همه نسخه هاشو بازي كردم و همشونم عالي بودن و ازشون خيلي خوشم مياد. اگه اين بازي تقريبا در همين شرايطه گفتم بخرمش.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من ميخوام بازي را بخرم. به نظرتون ارزش خريدن داره؟ گيم پلي، گرافيك و اينا در چه حده؟

من كلا سري سولز همه نسخه هاشو بازي كردم و همشونم عالي بودن و ازشون خيلي خوشم مياد. اگه اين بازي تقريبا در همين شرايطه گفتم بخرمش.
در حده خوب
gameplay بازی کلا خوب هست از این نظر که مبارزه های خیلی خوب و روان هستن ولی توی نحوه حمله یا استفاده جادو اینا ازادیه DS نداره به نظرم . تنها گله ای که میشه کرد این هست که بازی مقداری خطی هست که امیدوارم تو شماره 2 بهتر ه . گرافیکش هم خوب هست ....

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi

داداش من خودم عشق دارک سولم و همشونو رفتم(پوکوندمشون:d)
قبل اینکه بازی رو بخرم 2 دل بودم ولی بعد از خرید واقعا نظرم عوض شد و بازی خیلی بهم چسبید
گیم پلی عالیه و خیلی روون و مبارزات خیلی خوب در اومده
گرافیکم برای بازی این سبکی عالیه
و فقط همونطور ک دوستمون گفت از نظر تنوع سلاح و مجیک ب دارک سول نمیرسه(البته خوبه ها)
در کل اگه به دارک سول علاقه داری تو حرید این بازی شک نکن
راستی موسیقی بازی ب شدت عالیه

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
اولین شمشیری که توی این گیم گرفتم برای lvl من قابل استفاده نبود !! :D. معنی واقعی fail در صنعت گیم هست این بازی.
به نظر من اصلا اینطوری نیست و بازی خوبی هست اتفاقا و در حقش کم لظفی شده به نظر من

- - -ویرایش - - -

دوستان بازی 5 گیگه؟
دقت نکرده بودم
توی هارد که اینطوری نشون میده
عجیبه

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
بازی واسه پلاس که رایگان شده :D
عالی اقا عالیه لامصب . واس ما که عاشق این سبک هستیم خیلی خوبه . من سر باس های بلادبورن و دارک سولز کلا شاید فوقش 5 بار میمردم . ولی این باس فایت هاش و بعضی از جاهاش واقعا سخته . سختیش قابل درکه و خب خیلی سختیش لذت بخشه به نظرم .
تجربش بر هر فن این سبک واجبه :D

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده نمیدونم شاید بنظرتون خنده دار بیاد d ولی من نمیدونم چجوری باید بین اون چک پوینت های بازی مثه ویشراین های دارک سولز جابجا بشم و منطقه رو عوض کنم ،موندم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر