Lords of the Fallen

LordsOfTheFallen610.jpg

مدتی قبل شایعاتی درباره این بازی به گوش میخورد و بالاخره این بازی تایید شد.
این بازی برای PS4 ,Next Xbox و PC عرضه میشود.
سازنده این بازی City Interactive می باشد.
سبک این بازی RPG سوم-شخص می باشد.
داستان بازی درباره ی یکی از خدایان به نام the Fallen God می باشد.
اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده اما تایید کردن که این بازی در E3 2013 رونمایی میشه و اطلاعات بیشتری درباره این بازی به نمایش درمیاد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مگه این بازی هم سبک دراگون ایج هست؟
ما انگلیسی قوی نداریم اگه همون سبکه بگید تا نخریم
نه ... این بازی هیچ ربطی به dragon age نداره ... dragon age هم rpg - open world توی سبکه خودش هست
این بازی توسبکه Dark Souls - DEmon Souls - BloodBorn هست ...
فک نکنم english قوی بخواد ...

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
کسی اطلاع داره بازی اومده یا نه ؟
متاش پایین شده ولی هرکس بازی کرده میگه عالیه خیلی خوبه . میگن واقعا لذت بخش و زیباست گیم پلیش . گرافیکش هم خیلی خوبه . بعد اپدیت هم کل مشکلاتش از بین میره . نمیدونم چرا هنوز ایران نیومده :|

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
بازی واقعا عالیه
اگه بخش coop حتی در حد سری souls داشت امتیاز 9 هم حقش بود
نمره gs واقعا به حق بوده بازی عالی هستش از هر نظر

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستانی که بازی رو دارن پچش هم دانلود کردن ؟
اصلا نمیارزه بخوام با پچ دانلودش کنم . خیلی حجمش بالاس

خب من نظرم رو درمورد بازی بگم :
بازی واقعا گرفیک خیره کننده و عالی داره . در خور یه بازی نسل هشتمی هست . با این که سازنده بازی خیلی معروف نیست اما واقعا بهتر از هر سازنده و شرکت دیگری کار کرده . گرافیک بازی از هر لحاظ عالیه . انیمشین ها فوق العاده کار شده . به جزییات توجه بخصوصی شده . افت فریم اصلا مشاهده نکردم . بازی خیلی روانه . کات سین ها خیلی سینمایی و زیباست
داستان : داستان بازی اصلا نیازی به زبان قوی و ... نداره . شاید داستانش خیلی قوی نباشه اما خب بازم روایتش جالبه . از نظر داستان کسری هایی وجود داره ولی اصلا حس نمیشه . شروع داستان زیاد جالب نیست ولی خب همینطور که جلو میریم داستانش اوکی میشه
گیم پلی : گیم پلی ترکیبی از بازی های HACK AND SLASH و بازی های سبک دارک سولز هست . باس فایت هایی چالشی و زیبا . سلاح های متنوع و بزرگ و صد البته تاثیر گذار در بازی . دشمنانی متنوع و با هوش مصنوعی بسیار خوب . مبارزات خیلی خیلی جذابه و بالانس هست . بازی نسبتا اپن ورد هست . یه چیزی که خیلی توجهم رو جلب کرد اینه که در بعضی مواقع میتونی بدون کشتن دشمنا بازی رو به پیش ببری !!! البته توی باس فایت ها اینگونه نیست . ولی خب مبارزات اونقدر باحاله ادم دلش نمیاد بیخیل شد . سختی بازی در حد خوبیه . نه سخته نه اسون . فکری و اینا هم نیست . اعصاب خورد کن هم نیست .
موسیقی : والا من همیشه زیاد به موسیقی توجهی ندارم ولی به نظر میرسید موسیقی با بازی هماهنگ باشه :D
قابلیت ها و کلاس ها : 3 تا کلاس داره . WARRIOR و ROUGE و CLARIC یه چی توی این مایه ها :D . کلاس ROUGE یه کلاس سریع و تنده . یعنی سریع و تند تند ضربه میزنه اما خب دمیجش پایین تره . لباس هم فقط LIGHT میپوشه . کلاس واریور هم یه کلاس سنگین وزنه که ضرباتش خیلی زیاده ولی خب خیلی اهسته هست . از نظر من کسانی که بازی رو میخوان سریع و هیجانی برن اصلا سمت واریور نرن :D
مجیک و قدرت و اینای دیگ هم خیلی خوبه . مثلا یه سلاح مجیک میده میزنی کل کسایی که اطرافتن اتیش میگیرن :D
اپگرید و سیستم افزایش قدرت و ABILITY هم توی بازی هست و خیلی سیستم اسونی هستنش . با کشتن هیولا و انجام QUEST ها و دریافت EXPIREANCE میتونی اپگرید کنی . کلا EXPIREANCE میخواد .
خب دیگ سوالی بود در خدمتم :D

اپدیت : یه چندتا چیز یادم رفت بعله :D
1. مراحل فرعی و یه مشت چنج اینا داره سخته ولی خیلی ایتم های خوب میده .
2. یه چند تا قابلیت بهت میده که اپگرید میکنی خیلی کاربردیه . مثلا یکیش بهت 30 ثانیه انرژی فول میده میتونی مثل چی چی دمیج بدی همه رو توی 2 سوت بندازی . یا یکیش هیلت میکنه جونت تموم نشه . ولی خب محدودیت داره . MAGIC میخواد که خب اگه استفاده کنی MAGIC هات تموم میشه و دیگ نمیتونی SPELL بزنی .
3. اسلحه هاش فوق العادس . خیلی خوشگله و همچنین خیلی هم باحال . یه چیزی که هست وقتی وزن وسایلت میره بالا کاراکتر هم اهسته میشه . مثلا پرش هاش کمتر میشه . رفلکسش کم میشه . دمیجش زیاد میشه . بعضی موقع ها خسته میشه :D
4. گرافیکش واقعا نسل هشتیه . یعنی از علف گرفته تا طرح های روی سلاح ها و ارمور ها همه از دم فول اچ دی با جزییات بالا . گرد و خاک هم توی هوا خوب کار شده :D فقط ندیدم بارون و اینا بیاد . شب هم میشه :D

Last edited by a moderator:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
باس فایت ها خیلی سخته :d همینجوری موجود میریزن سرت باسها مخصوصا اونکه تو گورستانه...سردرد گرفتم از دستش

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
باس فایت ها خیلی سخته :d همینجوری موجود میریزن سرت باسها مخصوصا اونکه تو گورستانه...سردرد گرفتم از دستش

برعکس این باسه رو راحت میشه زد . یه جاهایی هست توی زمینه مثل ارامگاهه توش نوره . بری توش اتک هاش بهت نمیخوره . بعد وقتی اومد چسبید به ارامگاهه قدرتی که بهت انرژی فول میده رو بزن . ماله واریور RAGE بود . بعد باسه میکوبه به زمین ارامگاهه خراب میشه میریزه رو سرش و باسه STUN میشه . برو بزنش . 3 بار بزنی مرده :D
بنظرم باس اخر و باس دوم سخت بود برام :D

- - -ویرایش - - -

دوستانی که بازی رو میخرن پیشنهاد میکنم اپدیتش کنن . بدون اپدیت هیچ مشکلی نداره فقط خیلی بعضی جاها سخت میشه . اپدیت که کنید بالانس و اسون میشه . من بدون اپدیت رفتم خیلی سخت بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر