London 2012: Olympic Games~X360 Version|Better With Kinect Sensor

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
ولی همه قسمتشو با کینکت نمیشه بازی کرد.
خوب دوستان بالاخره دیدیم چیزی نیومد گفتیم خودمون دست به کار بشیم.
این فایلو دانلود کنید تمامی ورزشکارای ایرانی میان تو کشور ایتالیا.
حالشو ببرین سوالی هم بود در خدمتم.
در ضمن این نسخه اولشه بعدا من خودم کامل ترشو درست می کنم برای دانلود میذارم.

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام

برای بازی کردن احیانا نیاز به فشاردادن تمام دگمه های دسته رو که نباید فشار بدیم؟!:d
نه دیگه تا اون حد ولی تو ژیمناستیک و شیرجه قسمتایه سختش دوتا دکمه رو باید همزمان فشار بدی....
ولی گه مثل برادر گرامی من جوگیرشی دست رو میزاری زمین با کف دستت دکمرو فشار میدی :D

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
سلام
فایلی که برای دانلود گذاشتید رو چجوری باید ریخت

اول پروفایلتون رو میریزین تو usb بعد باید usb رو به PC وصل کنید و با استفاده از برنامه horizon این فایلو میریزین تو پروفایل.بعد دوباره وصلش می کنین به ایکس باکسو بازی می کنین.البته این روشیه که خودم استفاده می کنم دوستان اگر روش بهتری میدونستن میتونن بگن.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,354
لامصب بازیش کرم داره.دیشب خریدم 9 شب شروع کردم اومدم از پاش بلند بشم دیدم 4 صبح شده.اونم من که نهایت یه بازی(به جز فوتبال) رو یک ساعت بازی کنم.همش آدم میخواد رکورد بزنه.پرتاب دیسک رو اینقدر رفتم که از رکورد جهانی هم چند متر بیشتر زدم:dاگه یکی دونفر دیگه هم پایه کل کل داشته باشید که دیگه خیلی بیشتر حال میده

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
لامصب بازیش کرم داره.دیشب خریدم 9 شب شروع کردم اومدم از پاش بلند بشم دیدم 4 صبح شده.اونم من که نهایت یه بازی(به جز فوتبال) رو یک ساعت بازی کنم.همش آدم میخواد رکورد بزنه.پرتاب دیسک رو اینقدر رفتم که از رکورد جهانی هم چند متر بیشتر زدم:dاگه یکی دونفر دیگه هم پایه کل کل داشته باشید که دیگه خیلی بیشتر حال میده

من امروز احتمالا می خرم. یه رده بندی باید بزنیم هر کی بیشتر زد. بعد عکس رکورد هم می ندازیم.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,354
من امروز احتمالا می خرم. یه رده بندی باید بزنیم هر کی بیشتر زد. بعد عکس رکورد هم می ندازیم.
اگه بساطشو داری آنلاین میزنیم ;)
ولی پرتاب دیسک رکوردش تو لیدر برد 75 متر که من 74.95 زدم دیگه خودمو کشتم این 5 سانت رو نتونستم بزنم :d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من پایه ی آنلاین هستم.بیاید بازی کنیم که چند نفره اش خیلی بیشتر حال میده(مخصوصا اگه با هم کل کل کنیم).بازیش هم به نظرم کسایی که نگرفتن بگیرن که توی ایام المپیک لذتش هم بیشتر میشه.
این گیمر تگمه:raminn
فقط اگه دیدید میگه لیست دوستای من پره یه پیام بدید که چند نفر رو پاک کنم.

آخرین ویرایش:

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
اگه بساطشو داری آنلاین میزنیم ;)
ولی پرتاب دیسک رکوردش تو لیدر برد 75 متر که من 74.95 زدم دیگه خودمو کشتم این 5 سانت رو نتونستم بزنم :d

متاسفانه بساطش رو ندارم. ولی می حوام ADSl بگیرم.
حالا آفلاینش رو می زنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر