London 2012: Olympic Games~X360 Version|Better With Kinect Sensor

amirrshams

کاربر سایت
Sep 11, 2009
12
سلام من واقعا این بازی رو به کسانی که به المپیک علاقه دارن پیشنهاد می کنم.خیلی جالبه.کینکتشم پرتاب نیزه و پینگ پونگشو بازی کردم میشه گفت مثلkinect sports هست با گرافیک بهتر

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
سلام من واقعا این بازی رو به کسانی که به المپیک علاقه دارن پیشنهاد می کنم.خیلی جالبه.کینکتشم پرتاب نیزه و پینگ پونگشو بازی کردم میشه گفت مثلkinect sports هست با گرافیک بهتر

دیگه چه بازیهای میشه با کینکت کرد؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوستان به نظرم اصلا تک نفره بازی نکنید چون خسته کننده میشه.(البته اون هم خوبه)
این بازی ها قشنگیش به اینه که مثلا دوستت یه رکورد میزنه و تو بعد حالش رو میگیری:d
من دارم آنلاین ـش رو میرم و خیلی هم حال میده.

دقیقا. بزرگترین ضدحالی که برام داشت تک نفره بودن المپیکش بود. :| (نمیدونم پکن هم همینطور بود یا نه) المپیک رو بهتر بود طوری میساختنش که میشد دو نفری بازی کرد. یعنی هر کسی یه کشور رو انتخاب کنه و تو جدول مدالا با هم رقابت کنن.

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
خدمت دوستان که میخوان بدونن قسمت کینکت چه چیزهایی داره باید بگم که قسمت کینکت دو قسمت داره یکیش event هست که شامل بازی های زیر هست

تیر اندازی با کمان و والیبال ساحلی و پرتاب نیزه و قایق سواری و دوچرخه سواریو تنیس روی میز و دو میدانی و دو با مانع

البته بعضی از بازی ها شامل چند قسمتن مثلا دو صد متر و دویصد متر که جدا از هم هستند

و یکیشم challenged هست که توش چند challenge مختلف هست و هر کدومشون تعدادی بازی مختلف توشون هست که باید بازیشون کنید

در کل من از قسمت کینکتش هم خوشم اومد

و اما مشکل من

من وقتی میرم تو بازی سمت راست و بالای صفحه در یک کادری نوشته میشه

error
could not save the profile data
game progress will not be saved

معنیشو میدونم چی میشه ولی دلیلشو نمیفهمم هم storage device را har disk انتخاب کردم و هم مموری دستگاه ولی این مشکلو همچنان دارم ایا کسی همچین مشکلی داره و یا راه حلی براش میشناسه ؟؟؟

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
دقت کینکت چطوره؟

بیشتر مواقع خوبه ولی بعضی وقتها هم مشکلاتی داره مثلا برای تیر اندازی با کمان بعضی وقتها قبل از اینکه ما بخواهیم تیر از کمان جدا میشه یا پرتاب نیزه هم همینطور البته برای من خیلی کم اتفاق افتاده شایدم به دلیل فاصله من با کینکت باشه یا جهت کینکت نمیدونم

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بازیش یه خو فوفولی بود!! تو قبلی بعد از هر دور بازی هم خیلی از ناحیه کتف خسته میشدیم و هم دست ها تاول می زد!(مخصوصا در دوچرخه سواریش!!) اما تو این یکی دراز کشیده هم می شه بازیش کرد!! ولی فنی تر شده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر