LittleBigPlanet

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
این جوری که دوستان می گن اشتباه سوقصد نشه :biggrin1:اصلش اینه که نزدیک 39 29 یادم نیست دقیق تو این پوله بعد با این می تونی هر چی دی ال سیه بگیری که قیمتشون همش 1.50 0.70 این وراست و فقطم مال همین بازی هست یعنی نمی شه بری دی ال سیه یک بازی دیگه رو بگیری:biggrin1:یک عده گفتن کیل زون و گاد اف وار و این ها چجوری تو این بازیه منظورشون لباس ها هست مثلا لباس کیل زون و عکس هایی از بازی مثل هوم ولی یکم فرق فوکوله :biggrin1:ولی گوتی بیاد قیمت پایین نمی اد چون بری بگی چرا می گه :به پسر این توش پوله 29 این ورا پوله :biggrin1:در کل بازیی خوبیه و من بازم می رم گوتی رو میگیرم :biggrin1:

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
پسرم گونی چیه ؟:d زشته ، عیبه :d
Sackboy :d
مرتضی جان ، دوستان توضیح دادن چیه ، فقط توصیه میکنم اگه هنوز LBP نخریدی و مسائل مالیش برات مهم نیست همین نسخه GotY رو بگیری .
اخه نسخه ی معمولی در حد 30 تومن باید باشه ولی این زیر 60 فک نکنم گیر بیاد !!!
دست طلا .شما اين بازي رو گرفتي من امروز زنگ زدم فتحي گفت هيچكدوم از اين lbp هارو نداريم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
البته در مورد MGS4 فرق داره!به غیر از لباس یک سری مراحل هم داره که خیلی جالبه و تفنگ آبرنگی هم داره :d میتونید همه جا رو رنگی کنید :d

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
دست طلا .شما اين بازي رو گرفتي من امروز زنگ زدم فتحي گفت هيچكدوم از اين lbp هارو نداريم
نه ! منم مثل شما دنبالشم ولی مثل اینکه هیچ جا هنوز نیاوردن ولی تا هفته دیگه شاید بشه تک و توک پیدا کرد .
من که فعلا منتظرم اینو یکی دوتا بازی دیگه رو بگیرم ! البته خیلی دوست دارم اول اینو بازی کنم .

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
1-دوستان ممکنه لطف کنید بگید چطوری میشه دو نفره بازیش کرد اخه اصلا گزینه ای نداره..!
2- میشه با دسته معمولی بازیش کرد؟؟؟ یا باید ماله ps3 باشه؟؟!

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
1-دوستان ممکنه لطف کنید بگید چطوری میشه دو نفره بازیش کرد اخه اصلا گزینه ای نداره..!
2- میشه با دسته معمولی بازیش کرد؟؟؟ یا باید ماله ps3 باشه؟؟!

1. گزینه نمیخواد که ، شما میری تو Pod اونجا هر دسته ای رو که روشن کنی میگه میخوای از کدوم User بازی کنی ، بعد از اینکه انتخاب کردی یه Sack Boy از اون بالا میفته پایین .
    تا 4 نفر هم میشه Co-op بازی کرد .
  2. با دسته معمولی یعنی چی ؟ ! باید با دسته خود PS3 بازی کنی دیگه .

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
  1. گزینه نمیخواد که ، شما میری تو Pod اونجا هر دسته ای رو که روشن کنی میگه میخوای از کدوم User بازی کنی ، بعد از اینکه انتخاب کردی یه Sack Boy از اون بالا میفته پایین .
    تا 4 نفر هم میشه Co-op بازی کرد .
  2. با دسته معمولی یعنی چی ؟ ! باید با دسته خود PS3 بازی کنی دیگه .

خیلی ممنون از راهنماییتون;)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
دوستان این GOTY غیر از اونا یک چیز خفن دیگه هم داره!
اونم نسخه ی modnation racers online beta رو هم داره!
همون بازی ماشینیه که سبک بازیش مخلوط lbp و کراش ماشینیه خودمونه :cheesygri

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
بچه ها من یه مرحله طراحی کردم به اسم جومونگ!!!!
بد نشده اما یه جوریه یعنی کلا قسمت رد کردنی نداره همش باید راه بری و بری مثلا سوسانو رو نجات بدی و...
به نظرتون پابلیش کنمش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر