LittleBigPlanet 2

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین

Genre : Platformer
Publisher : Sony Computer Entertainment
Developer : Media Molecule
Release Date : Jan . 2011
Exclusively on : PlayStation 3
ESRB: RP​

عکس های بازی

تریلر های بازی :

Little Big Planet 2 Reveal Trailer
May 10, 2010

SD - HD

Little Big Planet 2: Alex Evans Interview
May 10, 2010

SD - HD

LittleBigPlanet 2- Sony Press Conference
Jun 16, 2010

SD - HD

E3 2010 Floor Check in - Sony
Jun 16, 2010

SD - HD

با تشکر از Kenji و Mʊrti

• LBP2 دیگر تمام تمرکز خود را بروی یک بازی پلتفرمی نخواهد گذاشت و در واقع بیشتر از یک پلتفرم برای ساخت یک بازی می باشد.
  • یک Level Creator جدید برای تمامی مراحل وجود دارد، اما این فقط ابزاری برای ساخت بازی های پلتفرمی نمی باشد.
  • برای مثال، بازی صد در صد بازی باز را به ساخت مراحل با سلیقه خودی تشویق می کند. بازی هایی که می توانند با مضامین شوتر، ریسینگ، پازل، اشغالگران فضا و حتی RPG ظاهر شوند.
  • برای مثال، بازی باز قادر به تغییر و سفارشی کردن HUD می باشد. مثلا برای بازی های فیتینگ، Health Bar اضافه کند.
  • Developer شرکت سازنده یعنی Media Molecule یک بازی تمام اجرایی نظیر Command & Conquer ساخته می باشد.
  • Media Molecule مراحل ساخته شده توسط بازی بازها را بسیار دوست دارد، و ابزار تاسف میکند که چندی از ابزارهای مهم دستکاری و ساخت مراحل در نسخه شماره یک بازی گنجانده نشده بود. این نسخه در بازی هایی که می سازید، Sackboy دیگر نیازی به پنهان شدن پشت پرده ندارد.
  • در بازی یک ابزار بسیار مهم سازنده با نام "Direct Control Seats" وجود دارد.
  • (با توجه به امتیاز قبلی) در نسخه شماره یک، اکثر بازی باز هایی که ماشین را در بازی های ساخته شده خد داشتند، برای به شتاب درآوردن ماشین کلید R1 را نگه می داشتند. در این نسخه قابلیت Direct Control Seat وجود خواهد داشت که دستورات مستقیمی برای عملکرد هر شی از جمله حرکت ماشین را برای دکمه های کنترلر تعیین کرد.
  • شما دیگر نیاز محدود به افکتهای آماده صوتی بازی نمی باشید. شما میتوانید صدای خود را ضبط کرده و آن را به کارکترها یا اشیاء دلبخواهی متصل کنید.
  • اجرای طرح direct control seats مستقیما در دسترس خواهد بود و شما می توانید آن را به قسمتی از ماشین که نیاز به کنترل باشد متصل کنید.
  • بازی باز قادر به ساخت نمونه هایی از دشمنان با نام Sackbot میباشد. همچنین قادر به پوشاندن آن با لباسهایی متنوع نیز میباشد.
  • بازی باز قادر به تعیین نقطه ضعفی می باشد تا هنگامی که Sackbot از ارتفاعی بترسد، برنامه روال عادی خود را پیش ببرد.
  • صحنه های دیسکو Sackbot نیز توسط شرکت سازنده، ساخته شده می باشد. او در جریان رقص، دستها و سر خود را تکان می دهد. تنها این سیستم برای بیست مدل مختلف Sackbot کپی پیست شده است. هر Sackbot ویژگی منحصر به فرد خود را دارا میباشد.
  • گزینه ویرایش Movie نیز بخوبی گنجانده شده است.
  • تمامی بازی بازها در این نسخه، قابل به دریافت پروفایل قبلی خود در نسخه شماره یک میباشد که به همان میزان فعالیت در مراحل را نمایش می دهد.
  • در این نسخه یک پارچه ساخته های بازی بازها در کدهای QR به خوبی گنجانده شده است. قابلیت چاپ آنها بروی تبلیغات، کارتهای بیزنیس میباشد و قابلیت لود خودکار آنها نیز وجود دارد. منوی خاصی برای این کار در نظر نگرفته شده اما با هر بار نگه داشتن آنها جلوی Eye در پلی استیشن 3، و در حین اجرای بازی، به صورت خودکار اجرا می شوند.
  • اگر شما نزدیک کنسول خود نیستید، می توانید با گوشی خود یک عکس بگیرید، پیش نمایش آن را به صورت آنلاین ملاحضه کنید و به صف مراحل خود بیفزایید.
  • Sackbot به شدت میتواند فیزیک بزرگ و کوچک داشته باشد.
  • Sackbot نیز با سیستم Direct Control Seats به خوبی هماهنگ است و میتوان آن را کنترل کرد.
  • تمامی DLC های دانلود شده اعم از لباسها،پکهای مراحل و غیره برای نسخه قبلی قابلیت اضافه شدن به این نسخه را دارا میباشند.
  • داستان بازی به طور سراسری خوب گنجانده شده است. سیستم 3 گانه و چشم انداز Run-Jump-Grab برای اجرای داستان بازی های پلتفرمی انتخاب شده است.
  • قابلیت ساخت فیلمهای کوتاه پنج دقیقه ای به بازی بازها داده شده است که در صفحه آغازین انتخاب مرجله، نمایش داده می شود. حال شما انتخاب میکنید که بازی انجام می دهید یا فیلم تماشا میکنید.
  • بازی از Move پشتیبانی خواهد کرد .

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
اوه خدای من ! :biggrin1: امیر حسین تو میدونی که من بزرگترین فن این بازی توی سایت هستم ؟:biggrin1: میدونی ؟ :biggrin1: پس حتما باید بدونی که وقتی خبر رو خوندم 2 بار سکته ناقص زدم :biggrin1: و وقتی متن خبر رو خودنم 2 روز رفتم کما :biggrin1: و وقتی که دیدم تاریخ عرضه نداره 2 بار خودکشی کردم ؟:biggrin1::biggrin1:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
شماره اولش رو بازی کردم همون وسطا دعا میکردم زودتر تموم شه ، حالم داشت بهم میخورد.
بعد رفتم سراغ MP فهمیدم بابا SP ـش تعطیله ، ولی مالتی پلیرش خوفه! ... این رو درست کنن همه چی عالی میشه:biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
SPـش کجاش تعطیل بود؟ اتفاقا خیلی هم باحال بود! مراحل متنوع، باس های باحال و هزار چیز دیگه :d

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
Click to enlarge

The grabbling hook

Possibly Sackbots

More Sackbots

Dancing Sackbot!

JRTQDbBec.jpg