LittleBigPlanet 2

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستان کسی نسخه ی بتا ـه بازی رو بازی کرده!؟ :d
من که قسمت نشده هنوز :(( ولی اگر کسی تونسته بیاد بگه یکم شاد شیم :D

خب... تقریبا 1 ماه دیگه میاد... :x

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
من یکم بازی کردم :d متاسفانه درس و مشق نمیزاره که بیشتر بازی کنم :d
ولی خوب یک سری چیزای باحالش رو میگم :d
مراحلی که توی LBP1 رو ساختید میتونید توی LBP 2 بیارید و تغییرش بدید یا دوباره پابلیشش کنید!
یا بهتر بگم هرچیزی که از LBP 1 دارید همش به LBP 2 میاد! از چیزایی که توی مراحل آنلاین گرفتید تا عکس هایی که از تو بازی گرفتید :d کلا همه چی :d
یکی از تغییارتش اون سیاره هاست! 2 تا سیاره هست که میتونید رنگشون کنید! سیاره ی اصلی رو میتونید تغییرات بیشتری توش ایجاد کنید! همچنین اتاقی که این 2 تا سیاره توش هستند بسیار زیباند :d
یک قسمت هم داره که مدال هایی که تو بازی جمع میکنید رو نشون میده! و مدال هایی که تروفی داره رو عکس یک جام کنارشون زده و دورشون هم حاله ای به رنک تروفی می باشد ! این مدال ها هم بسیار بسیار زیادند و اگر بخواید همشون رو بگیرید 2 سالی الافش میشید :d
همچنین زیر آواترتون توی بازی میتونید 3 تا از این مدال ها رو برای نمایش انتخاب کنید :d
در مورد سیاره ها یادم رفت این رو بگم! ولی با توجه به دنیای مراحل بازی اصلی رنگ سیاره عوض میشه! همچنین تو قسمت آنلاین وقتی رو مرحله ی طرف میرید سیاره به رنگی در میاد که اون انتخاب کرده :d
خوب این از وضع ظاهری بود :d
از مراحل اصلی که بازی کردم :
توی مرحله ی اول از اون چنگک که بعضی چیزا رو میگیره استفاده کردیم! چیز به درد بخوری بود! مرحلشم از این مسابقه ای ها بود ! البته ایندفعه دیگه امتیازاتی که تو بازی میگیرد فقط مخصوص leaderboard نیست! بلکه وقتی از خط پایان رد شدید و قبل از تموم شدن مرحله یک جایی میرید و به مقدار امتیازی که میگیرید یک سری آیتم باز میشه! من متاسفانه 3 تای آخری فکر کنم 90 هزار امتیاز میخواست که نتونستم بگیرمشون :d
یکی از این mini game ها رو هم که توی E3 نشون دادن بازی کردم! اونی که باید سریع دکمه ای که میگه رو بزنید! البته چون یکنفره بود حال نداد :d
یکی دیگه از مراحل اصلی هم تو یک سفینه بودیم و با چندتا از این sack bot ها رو به رو شدیم که خیلی جالب بود :d بعضی هاشون پشت دستگاه های بازی نشسته بودند و بازی میکردن! یکیشون داشت جارو میکرد اونجا رو !!!! :d یکی دیگه هم داشت یکی از این دستگاه ها رو تعمیر میکرد که اگر میرفتیم پشت دستگاه و می خواستیم باهاش کار کنیم بنده خدا برقش میگرفت و خیلی جالب میشد :d :d :d
ولی خوب یکی از بازی ها تقریبا بازی نبود! یک چیز کاملا از پیش تعیین شده بود! بازیش از اینا که 2 تا صفحه رو به روی هم هستند و باید یک نقطه رو کنترل کنند! (کنترل که نه! گل بزنند به حریف! همون پینگ پونگ خودمون :d ! ) متاسفانه اگر شما تکون بدید صفحه رو و توپ ازتون رد بشه بازم بر میگرده به اون طرف! یا حتی اگر بهش ضربه بزنید بازم همون راه رو میره! یعنی در هر صورت انگار نه انگار :d ! البته یکی از بازی ها باید به چیزایی که از رو به رو میاومدند تیربزنیم اون وضعش اینجوری نبود خدا رو شکر ! :d

یک مرحله ی دیگه هم بود که هنوز بازی نکردم :d

چقدر چیز میز نوشتم :d

• Like
Reactions: Dinosaur

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
به ظاهرش نباید نگاه کرد. خیلی سرگرم کننده است. همه چیزه بازی یه طرف اون مراحل که یوزر‌ها میسازن یه طرف.خلاقیت از سرو روشون میباره.

کسی‌ مرحلهٔ bioshock رو بازی کرده?:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
میتونی اسم کامل اون مرحله رو بدی؟ و همچنین سازندش؟ :d
دوستانی که بازی کردن اگر مرحله ی باحالی بازی کردن بگند ما هم فیض ببریم :d

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
میتونی اسم کامل اون مرحله رو بدی؟ و همچنین سازندش؟ :d
دوستانی که بازی کردن اگر مرحله ی باحالی بازی کردن بگند ما هم فیض ببریم :d

اسم رو بزن میاره. همون اولی‌ هم میاره. اینهائی که میگم مال نسخه شماره یک هستakibaجان.

راستی‌ آهنگهای هم که ساختن خدای حرف نداره. مثله 21 guns
beat it,immortal. or main them of mortal kombat

behnam_pvd

کاربر سایت
Aug 30, 2008
76
اقا برا من یه سوال پیش اومده تو دموش مینویسه نزدیک 3 میلیون مرحله !! چه جوری ؟ یادمه قبلی هم میگفتن 1 میلیون .من نمیدونم چه جوری باید این مراحل رو پیدا کنم چون story هم نهایت 30-40 تا مرحله داره میشه یکی کامل برا ما توضیح بده؟ هم نسخه اول و هم این شماره دو که هنوز نیومده ! ممنونتون میشم

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان move ساپورت میکنه ؟
بله، تیم Mm گفته move هم ساپورت میکنه

اقا برا من یه سوال پیش اومده تو دموش مینویسه نزدیک 3 میلیون مرحله !! چه جوری ؟ یادمه قبلی هم میگفتن 1 میلیون .من نمیدونم چه جوری باید این مراحل رو پیدا کنم چون story هم نهایت 30-40 تا مرحله داره میشه یکی کامل برا ما توضیح بده؟ هم نسخه اول و هم این شماره دو که هنوز نیومده ! ممنونتون میشم
ببین، شما میتونی مرحله بسازی و اون را share کنی، و توی نسخه اول بیش از دو میلیون مرحله توسط یوزرها ساخته شد
توی این شماره هم تمام اون مراحل را پورت کردن و قابل بازی هستش که حساب کردن دیدن یه چیزی حدود 3 میلیون هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر