Life Is Strange

97jtvt6zxhtf9je2fwrb.jpg

سازنده: Dontnod Entertainment
ناشر: Square Enix
تاریخ عرضه:
اپیزود اول: 29 ماه January
لینک خرید

شرکت Square Enix ناشر بازی Life is Strange امروز اعلام کرد، اولین اپیزود بازی Life is Strange در تاریخ 30 ماه January منتشر خواهد شد. این بازی توسط استودیو Dontnod Entertainment که قبلا بازی Remember Me را ساخته، در حال توسعه است.

Life is Strange برای PC و کنسول های Xbox One, PS4, PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. اپیزود اول بازی با قیمت 4.99$ منتشر خواهد شد و بازیکنانی که اپیزود اول بازی را خریداری کنند، قادر خواهند بود Season Pass بازی که شامل 4 اپیزود باقی مانده بازی می شود را با قیمت 16.99$ خریداری کنند. همچنین کسانی هم که قصد دارند از همان ابتدا کل اپیزود های بازی را خریداری کنند، می توانند با پرداخت 19.99$ باندل کامل بازی را خریداری کنند (البته این باندل برای Xbox 360 منتشر نخواهد شد).

استودیو Dontnod Entertainment اعلام کرده است که اپیزود های بازی در فاصله 6 هفته ای نسبت به یک دیگر منتشر خواهند شد.

Life is Strange داستان دختری جوان به نام Max Caulfield روایت می کند. او پس از 5 سال به شهر Oregon که در شمال غربی اقیانوس آرام واقع شده است، باز گشته تا با دوست سابق خود به نام Chloe ملاقات کند. اما در ادامه آن ها متوجه می شوند که دوستشان Rachel Amber ناپدید شده و حال قصد دارند، با یک دیگر Rachel را پیدا کنند.
علاوه بر این Max در طول بازی متوجه می شود که دارای قدرتی است که که می تواند زمان را به عقب بازگرداند. استودیو Dontnod اعلام کرده است که در طول بازی بازیکنان با استفاده از قدرت بازگشت زمان و تصمیم هایی که می گیرند، مسیر داستانی بازی را رقم خواهند زد.

تریلر بازی

Last edited by a moderator:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
قسمت دوم هم منتشر شد:bighug:
پ.ن: من دانلودش کردم ولی این قدر گرفتار و خسته ام که حتی نتونستم بازی اجرا کنم :(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
هیچکی هنوز بازی نکرده؟ یا تمومش نکرده؟ یا حس پست دادن ندارید؟ :-"
من دیشب تمومش کردم( 2~3 تقریبا) ولی خوب...حسش نبود عکس انتخاب ها رو انتقال بدم،برای همین دیر شد :d

این انتخاب های من :

عذاب وجدان گرفتم :| از اینکه توی ایپزود قبل ویکتوریا رو مسخره نکردم:| آدم نمیشه :|
اون آخراش خیلی خطری بود! :-o موندم اگر کیت میمرد،چپترهای بعد دقیقا چقدر تغییر میکرد! قبل از ایپزود سوم، با اون یکی سیوم باید امتحان کنم این مورد رو:-" درصد اونایی که نجاتش ندادن هم همچین کم نیست! :|
دیوید یکم انسان تر شده بود توی این ایپزود! ولی هنوز انسان نیست:-" بیا بگو حرف حسابت از این کارا چیه :|

اون پرونده ها همچنان مشکوک!!!

علی دانته میگفت توی Remember Me قابلیت زمانش جالب تره،میشه توش چیز میز جا به جا کرد و ... ، بهش گفتم حالا شاید اینجا هم آپگرید شد قدرت مکس!=)) خوب...فعلا یه کوچولو آپگرید شده! :)) :d علی منتظر آپگریدهای بعدی باش>:)

ایپزود سوم یکهو ترسناک نشه:| مشکوک میزدا! شبانه توی مدرسه:-" گیرشون هم اوردن گویا :-" (دیوید؟ نابودشون میکنه:-" )

این Frank هم نمیدونم چرا میتونم در آینده روش حساب کنم(خوبه میخواستم اینجا طرفش میخواستم شلیک کنم:)) ) با اینکه بهش نمیاد:-"

و... همه ی عکسا رو پیدا کردم،غیر از عکس سوم اگر اشتباه نکنم! هرچی فکر هم کردم اصلا نفهمیدم این عکسه چیه:| :-"

بقیه ی چیزا رو هم توی همین اسپویلر نوشتم دیگه:-" :d
در کل خیلی حال داد! :x دوباره یکی دو ماه باید بریم تو کف:(

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,821
نام
مرتضی
من دیروز شروع کردم تقریبا اوایلشم. اولش که قشنگ شروع شده حالا ببینیم در ادامه چی میشه:d

ولی چیزی که کلا تو بازی موج میزنه موسیقی عالی و معصومیت چهره مکس هست:d

The Spirit

کاربر سایت
Jun 10, 2013
11
خیلی کم پیش میاد آنقدر از یک بازی لذت ببرم. مدت ها بود بازی ای به این زیبای چه از نظر گیم پلی و چه از لحاظ شخصیت پردازی و داستان نویسی بازی نکرده بودم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من دیشب تمومش کردم( 2~3 تقریبا) ولی خوب...حسش نبود عکس انتخاب ها رو انتقال بدم،برای همین دیر شد :d

این انتخاب های من :

عذاب وجدان گرفتم :| از اینکه توی ایپزود قبل ویکتوریا رو مسخره نکردم:| آدم نمیشه :|
اون آخراش خیلی خطری بود! :-o موندم اگر کیت میمرد،چپترهای بعد دقیقا چقدر تغییر میکرد! قبل از ایپزود سوم، با اون یکی سیوم باید امتحان کنم این مورد رو:-" درصد اونایی که نجاتش ندادن هم همچین کم نیست! :|
دیوید یکم انسان تر شده بود توی این ایپزود! ولی هنوز انسان نیست:-" بیا بگو حرف حسابت از این کارا چیه :|

علی دانته میگفت توی Remember Me قابلیت زمانش جالب تره،میشه توش چیز میز جا به جا کرد و ... ، بهش گفتم حالا شاید اینجا هم آپگرید شد قدرت مکس!=)) خوب...فعلا یه کوچولو آپگرید شده! :)) :d علی منتظر آپگریدهای بعدی باش>:)

ایپزود سوم یکهو ترسناک نشه:| مشکوک میزدا! شبانه توی مدرسه:-" گیرشون هم اوردن گویا :-" (دیوید؟ نابودشون میکنه:-" )

این Frank هم نمیدونم چرا میتونم در آینده روش حساب کنم(خوبه میخواستم اینجا طرفش میخواستم شلیک کنم:)) ) با اینکه بهش نمیاد:-"

و... همه ی عکسا رو پیدا کردم،غیر از عکس سوم اگر اشتباه نکنم! هرچی فکر هم کردم اصلا نفهمیدم این عکسه چیه:| :-"

من امشب تموم کردمش:d
انتخاب ها:

این اپیزود هم خیلی خوب بود هر چند روند خیلی آرومی داشت و آخرای اپیزود به اوج خودش رسید.
انتخاب های اصلی مون تقریبا برابره و من فقط به Frank سعی کردم شلیک نکنم :d
تو اپیزود قبلی هم اشتباه کردم برای دفاع از Chloe از کمد اومدم بیرون :| چون آخر اپیزود دوم این David میگه که Max سیگار و w**d میکشه و نمیشه بهش اعتماد کرد :(
اون Samual (سرایدار خوابگاه) هم خیلی مشکوک. احساس می کنم یک نقش اساسی داره تو بازی.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

این انتخاب های من :

من امشب تموم کردمش:d
انتخاب ها:

این اپیزود هم خیلی خوب بود هر چند روند خیلی آرومی داشت و آخرای اپیزود به اوج خودش رسید.
انتخاب های اصلی مون تقریبا برابره و من فقط به Frank سعی کردم شلیک نکنم :d
تو اپیزود قبلی هم اشتباه کردم برای دفاع از Chloe از کمد اومدم بیرون :| چون آخر اپیزود دوم این David میگه که Max سیگار و w**d میکشه و نمیشه بهش اعتماد کرد :(
اون Samual (سرایدار خوابگاه) هم خیلی مشکوک. احساس می کنم یک نقش اساسی داره تو بازی.
خب با کمی تاخیر منم اپیزود 2 رو تموم کردم :D

چرا اینجوری شد؟ :| الان دقیقا بازی من بدون کیت چجوری میشه؟ :| من فکر میکردم از این تصمیمای TT/Bioware ـیه که هرچی انتخاب کنی آخر یه جوری طرف رو میکشن، نگو شما واقعا نجاتش دادید :D
آره امیر زمان رو که نگه داشت دقیقا داشتم به همین فکر میکردم :)) البته نامردا بعد کلا قدرتش رو ازش گرفتن و نزاشتن توی نجات کیت ازش استفاده کنیم :| :D
در مورد فرانک هم من هر دو حالت رو امتحان کردم ولی بعد از اینکه دیدم بهش شلیک نکرد و آخرش گفت الان برای کلویی (:x) خطرناک تره برگشتم همون انتخاب قبلی :-" :D
در کل این اپیزود به اندازه اپیزود اول هیجان انگیز نبود. امیدوارم اپیزود بعدی بهتر باشه :D
راستی من یادم نمیاد بعد از تموم کردن اپیزود اول Preview از اپیزود 2 نشون داد؟ چون الان که اپیزود 2 تموم شد چیزی از اپیزود بعدی برای من پخش نکرد :|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
خب با کمی تاخیر منم اپیزود 2 رو تموم کردم :D

چرا اینجوری شد؟ :| الان دقیقا بازی من بدون کیت چجوری میشه؟ :| من فکر میکردم از این تصمیمای TT/Bioware ـیه که هرچی انتخاب کنی آخر یه جوری طرف رو میکشن، نگو شما واقعا نجاتش دادید :D
آره امیر زمان رو که نگه داشت دقیقا داشتم به همین فکر میکردم :)) البته نامردا بعد کلا قدرتش رو ازش گرفتن و نزاشتن توی نجات کیت ازش استفاده کنیم :| :D
در مورد فرانک هم من هر دو حالت رو امتحان کردم ولی بعد از اینکه دیدم بهش شلیک نکرد و آخرش گفت الان برای کلویی (:x) خطرناک تره برگشتم همون انتخاب قبلی :-" :D
در کل این اپیزود به اندازه اپیزود اول هیجان انگیز نبود. امیدوارم اپیزود بعدی بهتر باشه :D
راستی من یادم نمیاد بعد از تموم کردن اپیزود اول Preview از اپیزود 2 نشون داد؟ چون الان که اپیزود 2 تموم شد چیزی از اپیزود بعدی برای من پخش نکرد :|

کلا خیلیا گویا زدن این بیچاره رو ترکوندن! :-" شایان هم نفلش کرده:-" بیا ببینم چی گفتی بهش که خودش رو نابود کرده؟ :-"
ولی من برعکس فکر میکردم در کل نجات پیدا میکنه! واقعا منتظرم ببینم قراره چجوری بشه در ادامه! مخصوصا اینکه آخر هر دو ایپزود هم پرونده کیت رو کنار پرونده رفیق کلویی نشون میده! :-"

من گفتم کلویی رو تنها نمیزارم >:) غلط کرده بلایی سرش بیاره:-" شانس نداریم که یکهو مثل آخر این ابپزود قدرت رو از دست میدیم کلویی پرپر میشه:(

بلی داشت! :-"
مکس و کلویی تو راهروهای مدرسه( گویا نصفه شب و چراغ قوه ... ) در حال فرار از چیزی هستن ، بعدش تو کمد دانش آموزا دارن میگیردن که بکهو یکی گیرشون میاره و نور میندازه :-"
بازی ترسناک شد :( :))

[MENTION=49736]SMM9[/MENTION]
کجایی تو؟ :-" بیا بگو ببینم با بازی چه کردی:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@Akiba

والا فکر کنم تصمیمات اپیزود قبلی هم تاثیر داشتن :D مثلا برای من گفت که چرا موقعی که دیوید مزاحمم شد جلو نیومدی و بجاش عکس گرفتی :| بهش گفتم داشتم مدرک جمع میکردم ولی قبول نمیکرد :| توی آخرین گزینه هم بهش گفتم بعد از یه مدت همه ویدئوت رو فراموش میکنند ولی به حرفم گوش نداد و پرید پایین :| :D

راستی دیدی همونطوری که بهرام [MENTION=67822]Bahram B[/MENTION] گفت بیرون نیومدن از کمد تصمیم درستی بود >:) خودت هم که اعتراف کردی لیاقت ویکتوریا این بود که مسخره اش کنی >:) دیدی تصمیمای اپیزود اولم که اینقدر بهشون گیر میدادی همچین بدم نبودن :-" :D

وای چقدر اپیزود 3 باحال به نظر میاد8-> میخوام :((:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
@Akiba

والا فکر کنم تصمیمات اپیزود قبلی هم تاثیر داشتن :D مثلا برای من گفت که چرا موقعی که دیوید مزاحمم شد جلو نیومدی و بجاش عکس گرفتی :| بهش گفتم داشتم مدرک جمع میکردم ولی قبول نمیکرد :| توی آخرین گزینه هم بهش گفتم بعد از یه مدت همه ویدئوت رو فراموش میکنند ولی به حرفم گوش نداد و پرید پایین :| :D

راستی دیدی همونطوری که بهرام [MENTION=67822]Bahram B[/MENTION] گفت بیرون نیومدن از کمد تصمیم درستی بود >:) خودت هم که اعتراف کردی لیاقت ویکتوریا این بود که مسخره اش کنی >:) دیدی تصمیمای اپیزود اولم که اینقدر بهشون گیر میدادی همچین بدم نبودن :-" :D

وای چقدر اپیزود 3 باحال به نظر میاد8-> میخوام :((:D

بله تصمیماتت درست بود زدی کیت رو پرپر کردی :p
اتفاقا من موشکلی ندارم! >:) تا آخر پای ناکاما میمونیم! >:) قراره فحش بخوریم، با هم میخوریم! قراره یه معتاد الکلی و سگش هم بیاد دنبالمون، باهم باهاش درگیر پیشیم >:) واقعا دلت میاد جلو چشمت کتک بخوره و نری بیرون؟ :| تازه بعدا بهش میگیم قابلیت برگردوندن زمان رو داشتیم:-" پیش خودش نمیگه چه دوست نامردی دارم گذاشت کتک بخورم؟ :-" :-" :-"

غیر از این بیشعور:-" بقیه ی تصمیمام درست بود:-" البته شاید بعدا یه جایی هوامون رو داشته باشه:-"
راستی یه سوال! گیاهت رشد کرده بود اصلا یا نه ؟ :-" ( چه سوال مهمی واقعا :)) )

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
منم چند روز پیش اپیزود دوم رو تمام کردم ، تا اینجا واقعا از بازی لذت بردم ... یک بازی بی ادعا و در عین حال زیبا و دوست داشتنی :x

منم هر کاری کردم نتونستم کیت رو زنده نگه دارم ... حالا نمیدونم در ادامه چه اتفاقی میفته ولی یک حسی بهم میگه روند بازی برای کسانی که کیت رو زنده نگه داشتن با کسانی که نتونستن یکمی فرق بکنه
انتهای اپیزود هم که یک قسمت از اپیزود بعدی رو نشون داد شدیدا جالب بود

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بله تصمیماتت درست بود زدی کیت رو پرپر کردی :p
اتفاقا من موشکلی ندارم! >:) تا آخر پای ناکاما میمونیم! >:) قراره فحش بخوریم، با هم میخوریم! قراره یه معتاد الکلی و سگش هم بیاد دنبالمون، باهم باهاش درگیر پیشیم >:) واقعا دلت میاد جلو چشمت کتک بخوره و نری بیرون؟ :| تازه بعدا بهش میگیم قابلیت برگردوندن زمان رو داشتیم:-" پیش خودش نمیگه چه دوست نامردی دارم گذاشت کتک بخورم؟ :-" :-" :-"

غیر از این بیشعور:-" بقیه ی تصمیمام درست بود:-" البته شاید بعدا یه جایی هوامون رو داشته باشه:-"
راستی یه سوال! گیاهت رشد کرده بود اصلا یا نه ؟ :-" ( چه سوال مهمی واقعا :)) )

کلویی شاید ازم ناراحت بشه ولی بجاش ممکنه دیوید بهم اعتماد بیشتری بکنه و بعدا بتونم از این طریق به کلویی کمک کنم :-" بلی دیگه شما دور اندیش نیستی :-" :D

من که اگه موقعیتش گیرم بیاد سریعا این جونور رو سر به نیست میکنم :-" :D
پزمرده شده بود :-" البته این اپیزود بهش آب دادم، مکس گفت نگران نباش زنده ات میکنم :))

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,821
نام
مرتضی
کلا خیلیا گویا زدن این بیچاره رو ترکوندن! :-" شایان هم نفلش کرده:-" بیا ببینم چی گفتی بهش که خودش رو نابود کرده؟ :-"
ولی من برعکس فکر میکردم در کل نجات پیدا میکنه! واقعا منتظرم ببینم قراره چجوری بشه در ادامه! مخصوصا اینکه آخر هر دو ایپزود هم پرونده کیت رو کنار پرونده رفیق کلویی نشون میده! :-"

من گفتم کلویی رو تنها نمیزارم >:) غلط کرده بلایی سرش بیاره:-" شانس نداریم که یکهو مثل آخر این ابپزود قدرت رو از دست میدیم کلویی پرپر میشه:(

بلی داشت! :-"
مکس و کلویی تو راهروهای مدرسه( گویا نصفه شب و چراغ قوه ... ) در حال فرار از چیزی هستن ، بعدش تو کمد دانش آموزا دارن میگیردن که بکهو یکی گیرشون میاره و نور میندازه :-"
بازی ترسناک شد :( :))

@SMM9
کجایی تو؟ :-" بیا بگو ببینم با بازی چه کردی:D

هیچی تمومش کردم:d

این اپیزود ریتم عادی نداشت نیمه اول بازی کلا بدون اتفاق بود و همه خبرا تو نیمه پایانیش بود. ولی در کل خیلی زیبا بود.

جزئیات داستان و تصمیماتمون هم خیلی برام جالب بود (وقتی اتفاقاتی که برای دیگران تو بازی افتاده رو میخوندم)

در کل بشدت در فضای بازی غرق شدم اون مدرسه و ... هم منو یاد هری پاتر و هاگوارتز میندازه:(( الانم دو سه روزیه دلم برای مکس تنگ شده:d نمیفهمم چه صیغه ایه یکی دو ماه فاصله میندازن بین قسمت ها انگار کلا انجین از نو طراحی میکنن.

راستی من عمیقا فکر میکنم که این بازی پتانسیل اینو داره که یه رمان خوشگل بر اساسش بسازن. واقعا بی نظیر میشه:x

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
چه اشتباهی کردیم خدایی psn uk ساختیم یعنی اشتباه محض بود ...به خاطر تروفی ها م حرصم میگیره بخوام psn خودمو عوض کنم این بازی رو uk زده 15 پوند حجمش 2 گیگ هست نزدیکه 60 باید بدم تا بخرم میره رو مخم میگم کاش usa میساختم....تو استوره آمریکا چنده قیمتش؟؟؟؟؟؟

میشه من ی psn دیگه بسازم با دستگاهم و psn قبلیم هم باقی بمانه ؟؟؟؟ برا اینجور بازی ها واقعن uk بصرفه نیست.. میشه؟؟؟؟

و اینکه اگه دوتا بسازم اونوقت بازی کنم تروفی بدست بیاد میره تو کدام psn حساب میشه؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر