Legacy of Kain

کدوم رو میپسندید؟

• Kain

رای‌ها: 25 43.9%
  • Raziel

رای‌ها: 32 56.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    57

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
بابا زير سيكل حرف بزن....ولي تو باهاش چيكار داري
wink.gif
از همون کارهایی که تو با هاش داری
39.gif

حتما دارش شوخی میکنی مصطفی
داستان Kain از متال گیر بهتره؟؟؟؟؟؟؟
من یادمه اولین بار که بازیه Kain را گرفتم یکمی که بازیش کردن واقعا از خریدنش پشیمون شدم.. همون روز رفتم به یکی از دوستام غالبش کردم....من کاری به داستانش ندارم اما اصلا از گیم پلیه بازی خوشم نیومد دیگه داستانش که جای خود داره....اما من اصلا هیچ بازیی ندیدم که از لحاظ جذابیت در داستان به پای متال گیر برسه...
باز شروع کردی.
هر کی یه نظری داره اونم نظرش اینه که داستان کین از متال گی بهتره
36.gif

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من یادمه اولین بار که بازیه Kain را گرفتم یکمی که بازیش کردن واقعا از خریدنش پشیمون شدم

اصلا اين دوتا بازي هيچ شباهتي به هم ندارن كه بخوايم داستان هاشونو با هم مقايسه كنيم...اروپا زمان قديم كجا...آسيا كجا!!!

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
باز شروع کردی.
هر کی یه نظری داره اونم نظرش اینه که داستان کین از متال گی بهتره
اصلا اين دوتا بازي هيچ شباهتي به هم ندارن كه بخوايم داستان هاشونو با هم مقايسه كنيم...اروپا زمان قديم كجا...آسيا كجا!!!
قبول دارم
اما نمیشه در مقابل این حرف که داستان متال گیر در مقابل Kain مثل سوسکه واکنش نشون نداد..اما باشه دیگه بیخیال میشم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
اما نمیشه در مقابل این حرف که داستان متال گیر در مقابل Kain مثل سوسکه واکنش نشون نداد..اما باشه دیگه بیخیال میشم
تو که مصطفی رو میشناسی همه ی پست هاش بوی طنز میده اینم روش
24.gif

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
یه پیشنهاد.
به اقا فرزاد.
(اقا فرزاد ببخشیدا ما هی داریم به شما پیشنهاد میدیم.اصلا قصدو منظوری ندارم.فقط میخوام یه چیزی بگم)
نمیدونم کدوم شماره بازی میراث کین رو بازی کردی.
خب حالا برو شماره دوم بازی میراث کین رو با رزیل بازی کن.و بعدشم 5 مین قسمت از این سریبازی با نام Defiance.
این نظر منه که توی این 5 قسمت به همون ترتیبی که گفتم بهترین ها هستند.
اول Soul Reaver 2
دوم Defiance
در ضمن شما که بازی رو به خاطر گیم پلی و گرافیک میگیری(اینو خودت توی هیتمن گفتی یادته)خب به نظرم SR 2 کاملا راضیت میکنه.یک گیم پلی فوق العاده و یک گرافیک بی نظیر در این سبک بازی ها.
در ضمن این بازی 1 دونه CD هم بیشتر نیست.
و برای نصبش توی ویندوز XP مشکل داری.
باید پچ بازی رو بگیری و بعدش یه کلک رشتی به بازی بزنی .چون بازی روی وین XP اجرا نمیشه.
اگه خواستی بازی کنی بگو بهت لینکشو همین جا بدم تا بتونی بازی کنیش.
امیدوارم از بازیش خوشت بیاد.
مطمئن باش من اصلا قصد بی احترامی به شما و نه هیچ کس دیگه رو ندارم.
فقط گفتم این بازی رو از دست ندی.

خداحافظ

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
قبول دارم
بچه ها اول یه چیز من نمیخوام این بحث ادامه پیدا کنه فقط میخوام یه چند تا نکته بگم.
اول اینکه منم قبول دارم کا داستان متال گیر واقعا زیباست و نمیشه در اون شکی کرد ولی داستان legacyofkain هم یکی از بهترین داستان های بازی هاست به نظره من.یه چیز که نشون میده داستان این بازی چقدر قوی هست شما فقط با بازی نسخه ی اخر یعنی legacy of kain:divance تمام داستان رو میگیرد با این که 4 نسخه ی دیگر هم بازی دارد.البته من خیلی دوست دارم soulriver 1 و legacy of kain رو بازی کنم.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
باید پچ بازی رو بگیری و بعدش یه کلک رشتی به بازی بزنی .چون بازی روی وین Xp اجرا نمیشه.

من نسخه آخر اين بازي رو روي ايكس پي بازي كردم...مشكلي نداشت!

ولي يه موضوع براي من هنوز ابهام داره

چرا بازي به اين زيبايي ديگه ادامه پيدا نكرد..در حالي كه در پايان بازي آخر هنوز نويسنده جا براي ادامه كار گذاشته بود

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
من نسخه آخر اين بازي رو روي ايكس پي بازي كردم...مشكلي نداشت!
سلام
اقا بهزاد.
راستی اون جریان OK شد.
در ضمن من منظورم از بازی که روی XP اجرا نمیشه بازی Soul Reaver 2 بود نه نسخه آخر بازی با نام Defiance.
بله بازی Defiance به راحتی روی XP اجرا میشه.در ضمن بازی Defiance تعداد CDهاش 2 تاس.
فکر کنم اشتباه خوندی.پست قبلی منو.

ولي يه موضوع براي من هنوز ابهام داره

چرا بازي به اين زيبايي ديگه ادامه پيدا نكرد..در حالي كه در پايان بازي آخر هنوز نويسنده جا براي ادامه كار گذاشته بود
بازم سلام.
داستان بازی به خوبی تموم شد.
ولی آخر سر فکر کنم دل کین برا رزیل تنگ شده بود.چون اون لانگ شاتی که از نمایی داخل بود و بیرون رو نشون میداد.ادم دلش برا کین میسوخت.طفلی.
بازی به نظرم به بهترین شکل تموم شد.

خداحافظ

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
اقا فرزاد ببخشیدا ما هی داریم به شما پیشنهاد میدیم.اصلا قصدو منظوری ندارم.فقط میخوام یه چیزی بگم)
نمیدونم کدوم شماره بازی میراث کین رو بازی کردی.
خب حالا برو شماره دوم بازی میراث کین رو با رزیل بازی کن.و بعدشم 5 مین قسمت از این سریبازی با نام Defiance.
این نظر منه که توی این 5 قسمت به همون ترتیبی که گفتم بهترین ها هستند.
اول Soul Reaver 2
دوم Defiance
در ضمن شما که بازی رو به خاطر گیم پلی و گرافیک میگیری(اینو خودت توی هیتمن گفتی یادته)خب به نظرم SR 2 کاملا راضیت میکنه.یک گیم پلی فوق العاده و یک گرافیک بی نظیر در این سبک بازی ها.
در ضمن این بازی 1 دونه CD هم بیشتر نیست.
و برای نصبش توی ویندوز XP مشکل داری.
باید پچ بازی رو بگیری و بعدش یه کلک رشتی به بازی بزنی .چون بازی روی وین XP اجرا نمیشه.
اگه خواستی بازی کنی بگو بهت لینکشو همین جا بدم تا بتونی بازی کنیش.
امیدوارم از بازیش خوشت بیاد.
مطمئن باش من اصلا قصد بی احترامی به شما و نه هیچ کس دیگه رو ندارم.
فقط گفتم این بازی رو از دست ندی.
باشه محمد جان حتما اینکارا میکنم یباره لطف کن آدرس لینکشم بده ممنون میشم

اول اینکه منم قبول دارم کا داستان متال گیر واقعا زیباست و نمیشه در اون شکی کرد ولی داستان legacyofkain هم یکی از بهترین داستان های بازی هاست به نظره من.یه چیز که نشون میده داستان این بازی چقدر قوی هست شما فقط با بازی نسخه ی اخر یعنی legacy of kain:divance تمام داستان رو میگیرد با این که 4 نسخه ی دیگر هم بازی دارد.البته من خیلی دوست دارم soulriver 1 و legacy of kain رو بازی کنم
ببینم این آخرین شمارش کی اومد...؟؟؟؟؟

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
باشه محمد جان حتما اینکارا میکنم یباره لطف کن آدرس لینکشم بده ممنون میشم
سلام
چشم
بفرما.
این لینک پچ 1.02 بازی SR2
http://3dgamers.planetmirror.com/pub/3dgamers/games/loksoulreaver2/sr2pc102.exe
خب حالا باید این کار رو بکنی:
http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_soul_reaver_2.shtml
اینم دو تا فایل که باید از اینجا بگیری.انگیلیسستم که خوبه .
Install the game - Full Installation.
Apply the official Soul Reaver 2 v1.02 [ENGLISH] Patch.
Replace the original SR2.EXE executable with the one from the File Archive.
Extract the PATCHFX.EXE Patch from the File Archive to the game directory.
Execute the Patch to remove the CD-Check from: SR2
.EXE
Play the Game!​
دو تا فایل برای Soul Reaver 2 v1.02 [ENGLISH] Fixed EXE هست که تاریخش 14/7/2002 هستش.اولین قسمت این لینک.
دقت کن.
یه فایل 518 کیلو و یه فایل 15 کیلویی.
من اوایل که میخواستم یه بار دیگه این بازی رو بکنم.اصلا روی XP بالا نمییومد.تا بالاخره این لینکو پیدا کردم.
مطمئنم که کار میکنه.چون من همین الان این 3 تا فایل رو تو دستگاهم دارم.پچ1.02و اون دو تا فایل.
ببینم این آخرین شمارش کی اومد...؟؟؟؟؟
سال 2003
http://www.gamespot.com/pc/action/legacyofkaindefiance/index.html?q=legacy of kain

خداحافظ

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام دوستان .
ببخشید دوستان . اون قضیه مقایسه داستان متال گیر با سری بازی میراث کین یه کم احمقانه بود . من معذرت میخوام . همون طور که آقا بهزاد هم گفتن داستان این 2 بازی کلا از هم جداست اما خدمت دوست خوبم آقا فرزاد عرض کنم که درسته داستان متال گیر خیلی قشنگه اما لااقل برای من یکی داستان این سری بازی میراث کین خیلی خیلی جالب تر و جذاب تره .
اون قضیه سوسکی بیش نیست هم همون طور که امین جان گفت فقط یه شوخی بود ! ;)
اما من شخصا Soul Reaver 1 رو ترجیح میدم . پیشنهاد میکنم شماره اول این بازی رو هم حتما بازی کنی .
من درسته آواتار و نام کاربریم کین هست اما بازی Soul Reaver رو خیلی بیشتر از Blood Omen دوست دارم . به خاطر گیم پلی عالی و معماهای جالب و خیلی چیزای دیگه که از Blood Omen جالبترش میکنه اما من Soul Reaver 1 رو بیشتر از 2 دوستدارم .
آقا فرزاد اگه 2 رو بازی کردی 1 رو هم بازی کن و ببین به نظرت کدوم بهتره .
داستان شما ره 2 رو هم به محض اینکه کارم تو تاپیک بازی های RPG تموم بشه مینویسم و میزنم اینجا . فقط یه ذره زمان میبره . ترجمه دیالوگ ها و تایپ و ... یه ذره زمان بر و خسته کنندس .
اما تا اونجا که بتونم سعی میکنم زود این کارو انجام بدم .

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
راستی اون جریان OK شد.

منتظر خبرهاي خوبت هستم

در ضمن من منظورم از بازی که روی XP اجرا نمیشه بازی Soul Reaver 2 بود نه نسخه آخر بازی با نام Defiance.
بله بازی Defiance به راحتی روی XP اجرا میشه.در ضمن بازی Defiance تعداد CDهاش 2 تاس.
فکر کنم اشتباه خوندی.پست قبلی منو

شرمنده...من اشتباه كردم

من درسته آواتار و نام کاربریم کین هست اما بازی Soul Reaver رو خیلی بیشتر از Blood Omen دوست دارم . به خاطر گیم پلی عالی و معماهای جالب و خیلی چیزای دیگه که از Blood Omen جالبترش میکنه اما من Soul Reaver 1 رو بیشتر از 2 دوستدارم

من از هر دو اونها خوشم مي ياد ...واقعا وقتي با كاين باز مي كردم يه لذتي برام داشت و وقتي هم كا رازيل بازي مي كردم يه لذت ديگه....نمي تونم بگم كه كدوم يكي بهتر هست

راستي چرا محمد رضا اين جريان رو به نظر سنجي نمي ذاري

يعني محبوبيت رازيل يا كاين

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام
چشم
بفرما.
این لینک پچ 1.02 بازی SR2
http://3dgamers.planetmirror.com/pu...r2/sr2pc102.exe
خب حالا باید این کار رو بکنی:
http://m0001.gamecopyworld.com/game..._reaver_2.shtml
مرسی محمد جان....کارت حرف نداره

اما من شخصا Soul Reaver 1 رو ترجیح میدم . پیشنهاد میکنم شماره اول این بازی رو هم حتما بازی کنی
آقا فرزاد اگه 2 رو بازی کردی 1 رو هم بازی کن و ببین به نظرت کدوم بهتره
مصطفی جان هنوز شماره اولش در بازار گیر میاد ؟؟؟؟؟ من جایی ندیدمش
بعدشم اگه وقت کردی یکم در مورد داستانش بیشتر توضیح بدی ممنون میشم

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط farzadlion:
مصطفی جان هنوز شماره اولش در بازار گیر میاد ؟؟؟؟؟ من جایی ندیدمش
بعدشم اگه وقت کردی یکم در مورد داستانش بیشتر توضیح بدی ممنون میشم
سلام
این بازی تو تهران که هست.
شماره اول از بازی SR.من خودم دارمش.
از تهران گرفتم.
خواستی بهت بگم برو از اونجا بگیر.

خداحافظ

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط behzadr:
راستي چرا محمد رضا اين جريان رو به نظر سنجي نمي ذاري

يعني محبوبيت رازيل يا كاين

سلام
اقا بهزاد.
پولتو حاضر کن.
OK شده.
اینم نظر سنجی.
من نظرمو دادم
رزیل
اینو بیشتر دوست دارم اونم به خاطر معما ها و اون بال زیبای قشنگش که در یک قسمت توی SR2 که باید با باد بازی میکردیم تا شمشیر باد رو بگیریم.
فوق العاده بود.اون تیکه رو هرگز از یاد نمیبرم.

خداحافظ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر