Legacy of Kain

کدوم رو میپسندید؟

• Kain

رای‌ها: 25 43.9%
  • Raziel

رای‌ها: 32 56.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    57

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام دوستان عزیز .
من تو نظر سنجی به کین رای دادم .
فقط یه نکته . این نظر سنجی در مورد کاراکتر های بازی هست یا خود بازی ؟؟؟؟
اگه کاراکتر ها هست من طرفدار کین . اگه بازی هست من طرفدار رازیل .

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
فكر كنم شخصيت بازي منظور محمد رضا بود...يعني من هم همين منظور رو برداشت مي كنم....

من از كلاس كين بيشتر خوشم مي ياد.....البته رازيل تا قبل از اينكه روح بشه هم خيلي خوش تيپ بوده

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
واقعا نظر سنجی سختیه به نظره من.هر کدوم از این شخصیت ها برای خودشون زیبایی های خاصی دارند.
ولی تریپ kain به نظرم یه ذره بهتره.من به kain رای دادم.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من الان دارم blood omen2 رو بازي مي كنم 1ش رو 2 روز بيش زدم تو سرش تموم شد و خيلي حال داد(تو رو خدا مي بيني اين همه بازي جديد من دارم اينو بازي ميكنم) سول ريور 2 هم يكي از بچه قرار شد برام بياره

من اگه بخوام براي بازي بگم :

اول مي گم سول ريور 1 بعد بلود امن 1 بعد Defiance البته بگم ممكنه بعد از بازي كردن سول ريور2 يه تغييراتي كنه با اين حال رتبه ي آخر مال بلود امن 2 هست چون اصلا همه چي رو ريخته بهم ترسناكش كرده .

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط sina_unl:
من الان دارم blood omen2 رو بازي مي كنم 1ش رو 2 روز بيش زدم تو سرش تموم شد و خيلي حال داد(تو رو خدا مي بيني اين همه بازي جديد من دارم اينو بازي ميكنم) سول ريور 2 هم يكي از بچه قرار شد برام بياره

من اگه بخوام براي بازي بگم :

اول مي گم سول ريور 1 بعد بلود امن 1 بعد Defiance البته بگم ممكنه بعد از بازي كردن سول ريور2 يه تغييراتي كنه با اين حال رتبه ي آخر مال بلود امن 2 هست چون اصلا همه چي رو ريخته بهم ترسناكش كرده .
خوش به حالت که Blood Omen 1 رو داری . من که هر چی گشتم پیدا نکردم ! :cry: :cry:
جایی رو سراغ داری من برم بازی رو ازش بگیریم ؟؟؟
ممنون .

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط Kain:
خوش به حالت که Blood Omen 1 رو داری . من که هر چی گشتم پیدا نکردم ! :cry: :cry:
جایی رو سراغ داری من برم بازی رو ازش بگیریم ؟؟؟
ممنون .
البته من بايد بيشتر از تو ناراحت باشم يه رفيق نا رفيقي به طورمون خورد براي اينكه فقط 3 ساعت پيشم باشه كه نصبش كنم 1000 تومن ازم گرفت خودشم عين عن اومد بالا سرم كه بازي رو تو هارد كپي نكنم تو رو خدا مي بيني فقط مثه اينكه بين رفقا من ارزش رفاقت مي دونم

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط sina_unl:
البته من بايد بيشتر از تو ناراحت باشم يه رفيق نا رفيقي به طورمون خورد براي اينكه فقط 3 ساعت پيشم باشه كه نصبش كنم 1000 تومن ازم گرفت خودشم عين عن اومد بالا سرم كه بازي رو تو هارد كپي نكنم تو رو خدا مي بيني فقط مثه اينكه بين رفقا من ارزش رفاقت مي دونم
بابا عجب رفیقایی دارین شما . یعنی شما برای این رفیقتون به اندازه یه سی دی ارزش نداشتین که بابتش از شما پول گرفت تازه بالاسرتم وایستاد !!!
به اینا که نمیشه گفت رفیق . گداهای عقده ای باید گفت بهشون !! :mad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر