Left 4 Dead 2 - آنلاین

left-4-dead-2-logo-600x307.jpg

بازی L4D 2 خیلی وفته منتشر شده و ما هم خیلی وفته بازی میکنیم ، دیدم آموزشش داخل سایت خالیه و گفتم بنویسم بزارم . اول از اونکه بازی تماما شبیه left 4 dead 1 هست ، کاراکتر ها بسیار عوض شدن و چرت و پرت - بخصوص شخصیت زن : Rochelle - که خب راهکار و ماهکار و ایناشو میگم که یکم قابل تحمل شوند و اینا . 3 روش برای آنلاین بازی کردن وجود داره

1. بازی با Garena : اگر در ایران حظور دارین این روش احمقانه ترین روش ممکنه هست ، در صورتی که پلیر برای بازی داشته باشید و سرور هم خودتون بخواین بزنید . اما اگر نمیخواهید سرور بشید و فقط به دنبال یه سرور میگردید که بازی کنید ، پینگ و اینا هم براتون مهم نیست . از این روش برید

آموزش این روش تماما شکل بازی Left 4 Dead 1 هست .. با این تفاوت که در گارنا باید بر روی Left 4 Dead 2 کلیک کنید که دیگه هر ابلهی این موضوع رو متوجه میشه :mrgreen: . ( لینک آموزش )
  2. بازی از طریق هاماهچی : این کار لزومی نداره ، یعنی کار بیهوده ای هست ..
  3. انجام بازی به صورت مستقیم و بوسیله Dev Console : این روشی هست که همه استفاده میکنند و خیلی خوب و راحته ، انجام بازی به این روش دو حالت داره ، یک بخواین سرور بشین ، یا اینکه جوین بازی بشید
    • سرور : شما اگر بازی نسخه ی کرک شده دارید اول باید توجه داشته باشید که ورژن همه ی دوستانتون که میخواین باهم بازی کنید یک ورژن باشه . داشتن Skin و .. اینا مشکلی برای بازیکن ها ایجاد نمیکنه و اعمالشون ظروریتی نداره .
      کسی که میخواد سرور بشه به صورت خیلی ساده و بدون کانفیگ های حرفه ( که من اینجا آموزش نمیدم و اگر کسی خواست با کانفیگ خاص ران کنه بهم پی ام بده تا براش انجام بدم ) شما کافیه این دستور رو در کانسول بزنید :
      Code:
      [LEFT]map [I]esmemap[/I]
      [/LEFT]
      وقتی map رو بزنید خودش اسم مپ ها رو داخل کنسول میاره اما برای مثال حالا ..
      Code:
       [LEFT]map c1m1_hotel 
      [/LEFT]
      شما اگر مایل باشید مود ورسوز راه بندازین آخر مپ باید کلمه ی versus اضافه کنید
      Code:
       [LEFT]map c1m1_hotel [I]versus[/I]
      [/LEFT]
      مد های دیگه رو امتحان نکردم ولی فکر میکنم اونا هم همینطوری جواب بدن .. ، بعد از اینکه این دستور رو بزنید سرور لانچ میشه و بچه ها میتونن از طریق آی پی شما ( میتونید از WhatismyIP.com راحت آیپیتون رو بگیرید ) به روشی که در زیر خواهم گفت به شما کانکت بشن .
      اصلاحیه :
      Code:
      [LEFT]1. Versus
      map mapname versus

2. Scavenge
      map mapname scavenge

3. Survival
      map mapname survival

4. Campaign
      map mapname campaign

5. Realism
      map mapname realism[/LEFT]
      نکته : ترجیحا Firewall در حالت off باشه ..

• اتصال به سرور : کسانی که میخوان به سرور متصل بشند ، میتوند بازی رو به XFire بشناسونند و از طریق اون به سرور وصل بشند ( اضافه کردن به عنوان Favorite ... ) یا اینکه خیلی راحت وارد بازی بشند و این دستور رو وارد کنند :
      connect ip

مثال :
      Code:
      [LEFT][SIZE=1]connect 87.107.20.98:27015[/SIZE][/LEFT]

قسمتی که قرمز کردم در حالت عادی و ساده اجباری نیست .. اگر روی یک آی پی چند تا سرور با پورت های مختلف باشند باید وارد کنید تا دقیقا وارد سرور مورد نظر بشید .
      شما به راحتی وارد سرور شدید و الان میتونید بازی کنید
نکات اضافه :
خیلی از نسخه های کرک شده برای اینکه نام درست بشه باید از این دستور استفاده کنید
Code:
setinfo name [I]nameeshoma[/I]
Code:
setinfo name MaFi
خیلی ها از جمله من روی به دست گرفتن شخصیت تعصب دارند ، از این دستور استفاده کنید ولی توجه داشته باشید که CHEAT در سرور باید on باشه با این دستور :
Code:
sv_cheats 1
// 1 یعنی فعال و 0 یعنی غیر فعال . این دستور رو سرور باید بزنه
کد تغییر شخصیت :

Code:
sb_takecontrol [I]charactername[/I]
Code:
sb_takecontrol nick
نام شخصیت ها : nick , coach , ellis , rochelle

آپدیت ها :
در این قسمت لینک جدید ترین آپدیت های بازی قرار میگیره

1. آپدیت 2.0.0.0 به 2.0.0.6 - لینک مدیافایر
  2. آپدیت 2.0.0.6 به 2.0.0.7 - لینک مدیافایر

3. آپدیت 2.0.0.7 به 2.0.0.8 - چندین لینک
سرور اختصاصی ایران : 87.107.20.98:27015 توسط گروه فصل بازی و گروه خاک و خون ( BUB )
کپی این مطلب حتی با ذکر منبع و نام نویسنده بدون اجازه ی شخص MaFiA3 غیر اخلاقی و شرعا حرام می باشد .. - منبع

آخرین ویرایش:

Mohsen7Flash

کاربر سایت
Dec 14, 2010
5
این روسی ها عوضی ترین آدم های روی زمین هستند, من از L4D1 با این موجودات سر و کله میزدم.اینا تا ببینند ایرانی هستی کیکت میکنند کاری به پینگ و این چیزا ندارند. آخرش هم رفتم بازی رو از استیم خریدم و از شر هرچی روسی بود خلاص شدم.

کاری که شما باید بکنی اینه که اول برنامه HLSW رو نصب کنی :
http://www.hlsw.net/hlsw/download/

قبل از اینکه برنامه رو اجرا کنی به مسیر زیر برو:
win xp
C:\Documents and Settings\your name\Application Data\HLSW

win vista/7
C:\Users\your name\AppData\Roaming\HLSW

و این فایل sl32 رو دانلود و توی فولدر HLSW کپی کن:
http://www.mediafire.com/?bs9k7va8srk59xi

حالا برنامه HLSW رو اجرا کن و در زیر شاخه personal server list باید لیست سرور های Left 4 dead 2 رو ببینی. روی لیست دابل کلیک کن و در پنجره سمت راست حدود 200 سرور l4d2 نشان داده میشه.
سرور ها رو بر اساس پینگ مرتب کن و در پنجره پایینی هم میتونی ورژن سرور رو ببینی.
اگه از توی تنظیمات HLSW مسیر فایل exe بازی رو مشخص کنی, وقتی که می خوای به سرور وصل بشی , خود برنامه بازی رو اجرا میکنه و به سرور وصل میشه.

نه دوست عزیز این جوریام که شما میگی نیست من همین چند روز پیش با گارنا همین لفت 1 که شما گفتید بازی میکردم یعنیچون بیکار بودم و همی بازیها هم پر بود توی یکیشون رفتم و داشتم بازی رو نگاه میکردم که یهو یکی از یارای خودشونو که روسی هم بودو داشت بد بازی میکردو کیک کردنو منو به جاش گذاشتن اینجوریام نیست که همینجوری الکی کیکت کنن سرور برای کیک کردن هر بازیکن اول نظر همه ی تیم خود اون طرفو میخاد بعد کیکش میکنه

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام دوستان من cd key این بازی رو خریدم حالا میخوام بدونم اصلا کسی میاد L4D بزنه؟

کلا منظورم تو جهان هست؟
نسخه pc ش به شیرینی xbox هست؟

میشه تو نسخه pc هم مثل xbox سرور شد؟

و کلا امکان بازی با دوستان هست؟

الان که من cdkey ارجینال رو گرفتم دیگه نیازی به این آپدیتا و پچ ها نیست دیگه؟

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
سلام دوستان من cd key این بازی رو خریدم حالا میخوام بدونم اصلا کسی میاد L4D بزنه؟

کلا منظورم تو جهان هست؟
نسخه pc ش به شیرینی xbox هست؟

میشه تو نسخه pc هم مثل xbox سرور شد؟

و کلا امکان بازی با دوستان هست؟
نیازی به خرید CD key نبود با نسخه کرک شده هم میشد بازی کرد.
L4D2 مشه گفت معروف ترین و بهترین بازی Coop هست که تا حالا اومده خیلی ها هم بازیش میکنن فقط کافی بود یه سری تو Xfire میزدی. روزی بالای 2500 نفز این بازی رو فقط روی Xfire انجام میدن.
منظورت از شیرینی چیه؟! FPS همیشه روی PC بهتر بوده به خاطر کنترلش!
سرور هم میشه زد با دوستان هم میشه بازی کرد.

• Like
Reactions: ADSL

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام
دوستان
همونطور که گفتم من CDkey اصل این بازی رو خریدم خالا تو استیم که میرم بجا گزینه play زده install
که میزنم میره 10 گیگ بازی رو دانلود کنه
تو COD BO با نصب بازی و جایگزین کردن یه تعداد از فایل ها بازی نصب شده تو استیم این مشکل دانلود خل میشد و بازی اکتیو میشد خوب تو cod میدونستم چیا رو باید جایگزین کنم اما تو این نمیدونم الان چه چیزهایی باید جایگزین شه !
کمک کنید

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان هوس کردم دوباره بازی کنم.
الان پچ 2014 دارم یعنی the pasing با یه پچ که بعدش اومد.الان میشه بگید چند تا پچ هست که باید بگیرم و لینکاش رو محرمت بفرمایید.

ممنون

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
من دوتا پچی که تو صفحه اول بود رو دانلود کردم الان سرور ایرانی که connect میزنم ip رو میدم بعد 1 دقیقه میگه connect failed
الان اشکال از پچه؟ هنوز سرور پابرجاست؟
کسی بازی میکنه؟
firewall هم خاموشه

آخرین ویرایش:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
اون سرور که خاموشه. اون دوتا پچ صفحه اول که خیلی قدیمیه. اگه می خواهید آنلاین بازی کنید باید بازی کاملا آپدیت باشه. اول به سایت زیر برید:
http://gaming-extreme.com/index.php?/topic/2-left-4-dead-2-nonsteam-guide-updates-and-patches/

Master Update رو دانلود کنید که حجمش 1.22 گیگه . حالا ورژن بازی میشه 2.0.6.1
بعدش باید برید به قسمت Incremental Update و دونه دونه آپدیت هایی رو که ورژن 2.0.6.1 به ورژن بعدی ارتقا میده رو بگیرید و نصب کنید.
مثلا اول Incremental(Mini) Update Version 2.0.6.1-2.0.6.2
بعدش Incremental(Mini) Update Version 2.0.6.2-2.0.6.3
تا به ورژن 2.0.6.7 برسید.
در آخر Standalone Patch - 3.2 که کرک بازی هست رو باید نصب کنید.

حالا به دو طریق می تونید آنلاین بازی کنید
از طریق گارنا http://www.forum.bazicenter.com/showthread.php?t=21937
یا این که روی سرور اختصاصی بازی کنید که در صفحه قبل گفتم چکار کنید.

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
UPdate l4d2 Online

سلام به همه دوستان

این بازی رو از دست ندید واقعا آنلاینش خیلی خیلی می چسبه ;)

اول از همه بازی رو تهیه کنید " من خودم آخرین نسخه شو از تورنت دانلود کردم "

در کنسول " ~ " بزنید " version " تا نسخه بازیتون مشخص بشه و راحت تر بتونید آپدیت کنید :

لینک آپدیت ها : "لینک ها تست شده "

" لینک آپدیت های قدیمی تر ( کمتر از 2.0.6.0 ) را اینجا می تونید پیدا کنید "

.
L4D2IUP 2.0.6.0-2.0.6.1
-----------------------
L4D2IUP 2.0.6.1-2.0.6.2.exe
-----------------------
4D2IUP 2.0.6.2-2.0.6.3.exe
-----------------------
L4D2IUP 2.0.6.3-2.0.6.4.exe
-----------------------
L4D2IUP 2.0.6.4-2.0.6.5.exe
-----------------------​
L4D2IUP 2.0.6.5-2.0.6.6.exe
-----------------------
L4D2IUP 2.0.6.6-2.0.6.7.exe
-----------------------
L4D2IUP 2.0.6.7-2.0.6.8.exe
-----------------------
L4D2IUP 2.0.6.8-2.0.7.0.exe
-----------------------
L4D2IUP 2.0.7.0-2.0.7.2.exe
-----------------------
L4D2IUP 2.0.7.2-2.0.7.3.exe
-----------------------
L4D2IUP 2.0.7.3-2.0.7.4.exe
-----------------------
Left 4 Dead 2 Patch 2.0.7.4 to 2.0.7.5
-----------------------
L4D2IUP 2.0.7.5-2.0.7.6.exe
-----------------------
L4D2IUP 2.0.7.6-2.0.7.7.exe
-----------------------
L4D2IUP 2.0.7.7-2.0.8.0.exe
-----------------------
L4D2IUP 2.0.8.0-2.0.8.1.exe
----------------------
L4D2IUP 2.0.8.1-2.0.8.2.exe
----------------------
L4D2IUP 2.0.8.2-2.0.8.3.exe
----------------------
L4D2IUP 2.0.8.3-2.0.8.4.exe
----------------------
L4D2IUP 2.0.8.4-2.0.8.5.exe
----------------------
L4D2IUP 2.0.8.5-2.0.8.6.exe
----------------------
L4D2UP 2.0.8.6 TO 2.0.8.7 .exe
----------------------
l4D2 UP 2.0.8.7 TO 2.0.8.8.exe
----------------------
L4D2IUP 2.0.8.8-2.0.8.9.exe
----------------------
L4D2IUP 2.0.8.9-2.0.9.0.exe
----------------------
.آخرین آپدیت
L4D2 UP 2.0.9.0 TO 2.0.9.1

+برای بازی به صورت کرک باید این فایل Standalone Patch – 4.0 را بعد از آپدیت بازی در محل بازی بریزید .

اگر به هنگام ریختم آپدیت ها با ارور " Addon-Support " رو به رو شدید ایـــــــــــن فایل رو بریزید در محل بازی تا مشکل بر طرف بشه.

----
وقتی آپدیت کردید و Standalone رو هم ریختید بدون هیچ مشکلی میتونید به گارنا رفته و بازی کنید " با پینگ 300 و 400 هم میشه بازی کرد لگ خاصی حس نمیشه "

+ بقیه توضیحات و رو هم دوستان در پست های اول دادن اگر سوالی داشتید بپرسید در خدمتم .

" Garena ID :soly021 "

آخرین ویرایش:

D@nte19

کاربر سایت
Apr 28, 2013
12
نام
محسن
تاپیک حسابی خاک خورده ها.

کسی میدونه چی جوری اسکین ها تو بازی کار میکنن ؟؟؟ ورژن بازیم 2.0.0.1 هست.

اسکینا رو به مسیره left 4 dead 2 / addons کپی میکنم تو بازیم تو منوی اصلی اسمشونم میاد تیکشونم میزنم ولی کار نمیکنن.

یکی گفت ممکنه مشکل از ورژن بازیم باشه گفت اگه مستر اپدیت و نصب کنم حل میشه چون حجمش زیاده نصب نکردم ممکنه با مستر اپدیت درست شه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر