Left 4 Dead 2 - آنلاین

left-4-dead-2-logo-600x307.jpg

بازی L4D 2 خیلی وفته منتشر شده و ما هم خیلی وفته بازی میکنیم ، دیدم آموزشش داخل سایت خالیه و گفتم بنویسم بزارم . اول از اونکه بازی تماما شبیه left 4 dead 1 هست ، کاراکتر ها بسیار عوض شدن و چرت و پرت - بخصوص شخصیت زن : Rochelle - که خب راهکار و ماهکار و ایناشو میگم که یکم قابل تحمل شوند و اینا . 3 روش برای آنلاین بازی کردن وجود داره

1. بازی با Garena : اگر در ایران حظور دارین این روش احمقانه ترین روش ممکنه هست ، در صورتی که پلیر برای بازی داشته باشید و سرور هم خودتون بخواین بزنید . اما اگر نمیخواهید سرور بشید و فقط به دنبال یه سرور میگردید که بازی کنید ، پینگ و اینا هم براتون مهم نیست . از این روش برید

آموزش این روش تماما شکل بازی Left 4 Dead 1 هست .. با این تفاوت که در گارنا باید بر روی Left 4 Dead 2 کلیک کنید که دیگه هر ابلهی این موضوع رو متوجه میشه :mrgreen: . ( لینک آموزش )
  2. بازی از طریق هاماهچی : این کار لزومی نداره ، یعنی کار بیهوده ای هست ..
  3. انجام بازی به صورت مستقیم و بوسیله Dev Console : این روشی هست که همه استفاده میکنند و خیلی خوب و راحته ، انجام بازی به این روش دو حالت داره ، یک بخواین سرور بشین ، یا اینکه جوین بازی بشید
    • سرور : شما اگر بازی نسخه ی کرک شده دارید اول باید توجه داشته باشید که ورژن همه ی دوستانتون که میخواین باهم بازی کنید یک ورژن باشه . داشتن Skin و .. اینا مشکلی برای بازیکن ها ایجاد نمیکنه و اعمالشون ظروریتی نداره .
      کسی که میخواد سرور بشه به صورت خیلی ساده و بدون کانفیگ های حرفه ( که من اینجا آموزش نمیدم و اگر کسی خواست با کانفیگ خاص ران کنه بهم پی ام بده تا براش انجام بدم ) شما کافیه این دستور رو در کانسول بزنید :
      Code:
      [LEFT]map [I]esmemap[/I]
      [/LEFT]
      وقتی map رو بزنید خودش اسم مپ ها رو داخل کنسول میاره اما برای مثال حالا ..
      Code:
       [LEFT]map c1m1_hotel 
      [/LEFT]
      شما اگر مایل باشید مود ورسوز راه بندازین آخر مپ باید کلمه ی versus اضافه کنید
      Code:
       [LEFT]map c1m1_hotel [I]versus[/I]
      [/LEFT]
      مد های دیگه رو امتحان نکردم ولی فکر میکنم اونا هم همینطوری جواب بدن .. ، بعد از اینکه این دستور رو بزنید سرور لانچ میشه و بچه ها میتونن از طریق آی پی شما ( میتونید از WhatismyIP.com راحت آیپیتون رو بگیرید ) به روشی که در زیر خواهم گفت به شما کانکت بشن .
      اصلاحیه :
      Code:
      [LEFT]1. Versus
      map mapname versus

2. Scavenge
      map mapname scavenge

3. Survival
      map mapname survival

4. Campaign
      map mapname campaign

5. Realism
      map mapname realism[/LEFT]
      نکته : ترجیحا Firewall در حالت off باشه ..

• اتصال به سرور : کسانی که میخوان به سرور متصل بشند ، میتوند بازی رو به XFire بشناسونند و از طریق اون به سرور وصل بشند ( اضافه کردن به عنوان Favorite ... ) یا اینکه خیلی راحت وارد بازی بشند و این دستور رو وارد کنند :
      connect ip

مثال :
      Code:
      [LEFT][SIZE=1]connect 87.107.20.98:27015[/SIZE][/LEFT]

قسمتی که قرمز کردم در حالت عادی و ساده اجباری نیست .. اگر روی یک آی پی چند تا سرور با پورت های مختلف باشند باید وارد کنید تا دقیقا وارد سرور مورد نظر بشید .
      شما به راحتی وارد سرور شدید و الان میتونید بازی کنید
نکات اضافه :
خیلی از نسخه های کرک شده برای اینکه نام درست بشه باید از این دستور استفاده کنید
Code:
setinfo name [I]nameeshoma[/I]
Code:
setinfo name MaFi
خیلی ها از جمله من روی به دست گرفتن شخصیت تعصب دارند ، از این دستور استفاده کنید ولی توجه داشته باشید که CHEAT در سرور باید on باشه با این دستور :
Code:
sv_cheats 1
// 1 یعنی فعال و 0 یعنی غیر فعال . این دستور رو سرور باید بزنه
کد تغییر شخصیت :

Code:
sb_takecontrol [I]charactername[/I]
Code:
sb_takecontrol nick
نام شخصیت ها : nick , coach , ellis , rochelle

آپدیت ها :
در این قسمت لینک جدید ترین آپدیت های بازی قرار میگیره

1. آپدیت 2.0.0.0 به 2.0.0.6 - لینک مدیافایر
  2. آپدیت 2.0.0.6 به 2.0.0.7 - لینک مدیافایر

3. آپدیت 2.0.0.7 به 2.0.0.8 - چندین لینک
سرور اختصاصی ایران : 87.107.20.98:27015 توسط گروه فصل بازی و گروه خاک و خون ( BUB )
کپی این مطلب حتی با ذکر منبع و نام نویسنده بدون اجازه ی شخص MaFiA3 غیر اخلاقی و شرعا حرام می باشد .. - منبع

آخرین ویرایش:

mesiTNT

کاربر سایت
Nov 6, 2010
4
سلام . به همه دوستان ببخشید میشه یه راهنمایی کنین که من چه طوری باید آنلاین بازی کنم حتی تو گارنا هم عضو شدم ولی وقتی بازی رو start میکنم بعد از دمو میپره بیرون ارور میده ؟ لطفا راهنمایی کنین

mesiTNT

کاربر سایت
Nov 6, 2010
4
این تاپیک صفحه ی اول کامل آموزش داده شده .
سرور پابلیک ایرانی : 10.7.229.198:27015
ممنون ولی میگن باید بازی اورجینال باشه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید این سرور که میگید باید کجا وارد کنم .من میرم داخل بازی و میزنم connect بعد آی پی رو میزنم بعد از چند دقیقه ارور میده چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

mesiTNT

کاربر سایت
Nov 6, 2010
4
ممنون ولی میگن باید بازی اورجینال باشه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید این سرور که میگید باید کجا وارد کنم .من میرم داخل بازی و میزنم connect بعد آی پی رو میزنم بعد از چند دقیقه ارور میده چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟

دوستان کسیییییییییییییییییییییییییی نبود ما را راهنمایی کنه بابا یکی یه درد ما برسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
این سروری که mafia3 راه انداختند, سرور کرک شده هست و نیازی به اوریجینال نداره.
آی پی رو بصورت connect 10.7.229.198:27015 توی کنسول بازی بنویسید. اگه timeout میده احتمال داره که فایروال ویندوز دسترسی بازی به اینترنت رو بسته باشه.

0liver

کاربر سایت
Apr 11, 2009
25
بله فرمایشتون درسته

لینک دانلود رو هم قرار میدید بی زحمت ؟

چون من الان که سرچ کردم چیزی یافت نشد !

2.0.0.55 !!!

اگر لطف کنی و صفحه اول تاپیک رو هم ویراش کنی که یکی مثل من نیاد تا این صفحه رو بخونه و نسخه پچ سرور رو بفهمه

ایپی جدید رو هم همینطور

البته اگر بتونی ویرایش کنی !!

0liver

کاربر سایت
Apr 11, 2009
25
خودم رفتم دنبالش

این هم برای اونایی که میخوان Patch و DLC های جدید رو دریافت کنند

http://blog.theevilpc.com/2009/11/how-to-update-and-play-left-4-dead-2-no.html

بقیه توضیحات اعم از ویرایش Rev_emu (همون Rev.ini تو پوشه خود بازی) و نشون ندادن فیلم اول بازی و Addon و مپ های جدید و غیره هم گذاشته شده

اخرین پچ هم تا این لحظه 2.0.5.6 میباشد.

ممنون برای همه چیز ..... فعلا ...

Mohsen7Flash

کاربر سایت
Dec 14, 2010
5
سلام دوستان گفتم شاید کسی دنبال آپدیتهای جدید این لفت 2 باشه لینک دانلود از mediafire رو براتون میذارم تشکر یادتون نره در ضمن اینو هم بهتون بگم اون پوشه هایی که نوشته فول آپدیت همون مستر آپدیتهاست یعنی آپدیت کامل تا همون ورژن مثلا ورژن 2.0.2.7

0liver

کاربر سایت
Apr 11, 2009
25
یک سرور روسی با پینگ خوب پیدا کردم به اسم Chaos is Here

پچ 2.0.5.7

بیشتر اوقات هم Top Frag هستم !! ولی میان رو Voice میگن ایران نمیدونم چی چی .... (روسی حرف میزنن - فقط ایرانش رو میفهمم) خلاصه اینکه Kick میشم !

دلیلشم میدونم : بخاطر پینگم که 200 هست یا بخاطر کشورم (البته این رو هم اضافه کنم که سرور شلوغی هستش و میخوان هم وطن خودشون بتونه بیاد و بازی کنه)

این سرور ایرانی خودمون هم توی Cmd پینگ میشه ولی توی L4d2 به همچین ایپی کانکت نمیشه

حالا من که دوست دارم این بازی رو چه غلطی بکنم ؟ چطوری با پینگ خوب توی یک سرور کوفتی بازی کنم ؟

شما یک راه حل بفرمایید

آخرین ویرایش:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
این روسی ها عوضی ترین آدم های روی زمین هستند, من از L4D1 با این موجودات سر و کله میزدم.اینا تا ببینند ایرانی هستی کیکت میکنند کاری به پینگ و این چیزا ندارند. آخرش هم رفتم بازی رو از استیم خریدم و از شر هرچی روسی بود خلاص شدم.

کاری که شما باید بکنی اینه که اول برنامه HLSW رو نصب کنی :
http://www.hlsw.net/hlsw/download/

قبل از اینکه برنامه رو اجرا کنی به مسیر زیر برو:
win xp
C:\Documents and Settings\your name\Application Data\HLSW

win vista/7
C:\Users\your name\AppData\Roaming\HLSW

و این فایل sl32 رو دانلود و توی فولدر HLSW کپی کن:
http://www.mediafire.com/?bs9k7va8srk59xi

حالا برنامه HLSW رو اجرا کن و در زیر شاخه personal server list باید لیست سرور های Left 4 dead 2 رو ببینی. روی لیست دابل کلیک کن و در پنجره سمت راست حدود 200 سرور l4d2 نشان داده میشه.
سرور ها رو بر اساس پینگ مرتب کن و در پنجره پایینی هم میتونی ورژن سرور رو ببینی.
اگه از توی تنظیمات HLSW مسیر فایل exe بازی رو مشخص کنی, وقتی که می خوای به سرور وصل بشی , خود برنامه بازی رو اجرا میکنه و به سرور وصل میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر