League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
ممنون دمت گرم واسه bot هم یه چندتا پیشنهاد میدید .

Bot Laner ها ADC و Support هستن. (البته در تورنومنت ها یک وقت هایی اوضاع فرق می کنه و پست ها جا به جا می شن)
ADC که AD اه و Mage ای در کار نیست.
فکر هم من نمی کنم Support بازی کنی شما با توجه به تعریفی که گفتی. حالا باز اگر می خوای من یهت Champion اه خوب توی این دوتا پست معرفی کنم ولی Ranged AP Carry نیستن دیگه.

Arp

کاربر سایت
Apr 5, 2019
112
نام
علیرضا
Bot Laner ها ADC و Support هستن. (البته در تورنومنت ها یک وقت هایی اوضاع فرق می کنه و پست ها جا به جا می شن)
ADC که AD اه و Mage ای در کار نیست.
فکر هم من نمی کنم Support بازی کنی شما با توجه به تعریفی که گفتی. حالا باز اگر می خوای من یهت Champion اه خوب توی این دوتا پست معرفی کنم ولی Ranged AP Carry نیستن دیگه.
هر دوتا رو هم میرم تو لاین پایین اگه تونستید معرفی کنید ممنون میشم

Ar-Raid3n

کاربر سایت
Jan 15, 2015
14
نام
Arman
سلام به همه دوستان ، من یه چند وقتیه یه چنل دیسکورد راه انداختم
سعی دارم پلیرای ایرانی لیگ رو دور هم جمع کنم
یه community خوب داشته باشیم
البته اینم بگم فقط پلیرای لیگ نیستن ، بچه ها همه چی پلی میدن
هر کسی مایل هست جوین بشه در خدمتیم. :)
Join us ☻

• Love
Reactions: emad-360

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
سلام دوستان الان safe ترین راه برای اینکه بخاطر IP بنی چیزی نشیم چیه ؟ من یکی دوساله بازی نکردم و میدونم تحریمیم و خوندم با فیلتر شکن لاگین کنیم بعدش فیلتر شکنو خاموش کنیم اوکیه . میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد برا اکانت اینجوری ؟

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
سلام دوستان الان safe ترین راه برای اینکه بخاطر IP بنی چیزی نشیم چیه ؟ من یکی دوساله بازی نکردم و میدونم تحریمیم و خوندم با فیلتر شکن لاگین کنیم بعدش فیلتر شکنو خاموش کنیم اوکیه . میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد برا اکانت اینجوری ؟
ببین اینطوری نیست که به خاطر Ip بن کنن! یعنی اینکه مثلا بفهمن که تو از ایران وصلی و به خاطر این بنت کنن! چون همون لحظه ای که به بازی وصل میشی، کاملا میدونن که حتی از کدوم شهر و با کدوم isp وصل شدی! منتها به خاطر قوانین نمیتونن اجازه بدن که به صورت مستقیم راحت لاگین کنی توی بازی! همین الان من توی اکانت خودم از طریق سایت که برم، کاملا کشور رو زده ایران! و امکان تغییرش کشور هم تحت هیچ شرایطی نیست فعلا! ولی راحت دارم بازی میکنم! یا اینکه اگه بخوای کلش بازی کنی، بار اول ازت شماره تلفن میخواد که برات sms میاد!
درکل خواستم بگم مساله اصلا IP ایران نیست! الان هم اگه میخوای بازی کنی، از برنامه tak lol استفاده کن! سرچش کن، کاملا رایگانه! اجراش که میکنی وقتی وصل شد، لاگین کن و راحت بازی کن! چون بعد از لاگین حتی اگه بلافاصله قطعش کنی هم مهم نیست! تحریم فقط و فقط روی بخش لاگینه! ترجیحا از vpn هایی که آی پی رو کاملا تغییر میدن استافده نکن! چون اکثر بازی ها با این جور vpn ها مشکل دارن و به خاطر تغییر سریع ip در بازه زمانی کوتاه، سیستم امنیتی سرورهای بازی اونها رو به عنوان یه خطر شناسایی میکنه و اتوبلاک ممکنه بکنه، که همیشه با صحبت کردن با ساپورت و اینکه بهشون بگی که اشتباه شده، مشکل رو حل میکنن، ولی توی این مورد که بازی ایران رو تحریم کرده، ممکنه ساپورت بگه که اکانتت مال ایرانه و بلاکش رو برنمیداریم! و یا اینکه آدم اوکی ای باشه و بلاکت اکانت رو برداره!

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
ببین لاگین تو سایتش نکن اگر هم میکنی میگه یه کد به ایمیلت فرستادیم بزن
بعد ایمیل رو نگاه میکنی میبینی چیزی نیومده
تو این لحظه پیامی برا ساپورت نفرست چون درجا بنت میکنه
منم اکانتم الان با 2000 دلار اسکین قفل شده گفتن اگر سیاست امریکا عوض شد بازی میکنیم برات ...

• Like
Reactions: Scαrface

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
بن کردن ایرانیا بشدت جدیه شوخی نگیرید به هیچ وجه به ساپورت پیام ندید

p.n : با vpn و اینا مشکلی نیست بن نمیکنه هرکاری میکنید کارتون به ساپورت نکشه چون انگار میفهمه ایمیل ایرانیه

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
اگر توی Riot Account اتون Region رو زده ایران به هیچ وجه به ساپورت پیام ندید چون بن می شید و هرچی هم بهشون بگید فقط با یک پیام آماده جوابتون رو می دن که کشور شما به دلیل قوانین آمریکا ساپورت نمی شه اگر این سیاست تغییر کرد منتظریم توی ریفت ببینیمتون.

برای بازی کردن هم فعلا می تونید با VPN صفحه لاگین رو رد کنید بعد VPN رو قطع کنید بازی کنید. تا الان کسی اینجوری بن نشده ولی در آینده هیچ تضمینی نیست.

• Like
Reactions: sbAL1REZA

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
ببین لاگین تو سایتش نکن اگر هم میکنی میگه یه کد به ایمیلت فرستادیم بزن
بعد ایمیل رو نگاه میکنی میبینی چیزی نیومده
تو این لحظه پیامی برا ساپورت نفرست چون درجا بنت میکنه
منم اکانتم الان با 2000 دلار اسکین قفل شده گفتن اگر سیاست امریکا عوض شد بازی میکنیم برات ...
من حدود چهار ماه پیش سر اوپن بتای league of runeterra به ساپورت پیام دادم که چرا راه نمیده بازی؟ آخه مشکلی که داشت جهانی بود و از مناطق مختلفی دچار این مشکل شده بودن که پیام عدم توانایی تعیین منطقه مناسب رو میزد. برای همه به صورت دستی درستش میکردن، ولی به من همین پیام از پیش آماده رو داد که تحریمید و...! ولی بن نکرد! منم همین حدسو همون موقع زدم که احتمالا خوش شانس بودم که طرف نزده کل اکانتم رو بن کنه و بیخیال شده باشه! تو پست قبلی هم گفتم، اون ساپورت ها هم بلاخره یه عده آدمن دیگه، یکی ممکنه خوب باشه و بیخیال بن کردن بشه، ولی یکی دیگه بزنه بنت کنه!
برای من اون کد ایمیل همیشه میاد و مشکلی نداره!
نکته جالب اینکه الان کلش که بخوای بزنی، حتما باید برای اکانتت یه شماره تلفن ثبت کنی که براش یه کد تایید میاد، من و دوستام همه شماره های خودمون رو دادیم و کد هم اومد و مشکلی نداشت! تازه خودش به صورت پیش فرض پیش شماره ایران رو گذاشته بود برامون! همونطور که گفتم کاملا میدونن که از ایران بازی میکنیم ولی به صورت عادی کاری به کارمون ندارن! مگر اینکه گیر یه ساپورت عوضی بیافتی!
اگه اکانتت بن شده تیکت جدید بزن، شاید یکی از ساپورتا بلاکت رو برداشت!
اون vpn های دیگه که کشور و dns رو کاملا عوض میکنن هم کم خطرناک نیستن! توی سال های اخیر و حتی قبل از این جریان تحریم همگانی، چندین بار دیدم که توی بازی های دیگه، اکانتهای مختلف سر همین قضیه بلاک میشدن!
برای lol همین برنامه taklol خیلی خوب و راحته! چند تا کاهش دهنده پینگ هم هستن که قابلیت رد شدن از فیلتر لاگین رو دارن! که چون حجمی هستن، میشه مثلا یه گیگ خرید و فقط برای لاگین کردن ازش استفاده کرد، اینطوری حجمی هم ازش مصرف نمیشه! ولی همون taklol اوکیه، من از زمانی که تحریم ها رو گذاشتن، دارم ازش استفاده میکنم و تا حالا هیچ مشکلی نداشته!

• Like
Reactions: sbAL1REZA

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
اگر توی Riot Account اتون Region رو زده ایران به هیچ وجه به ساپورت پیام ندید چون بن می شید و هرچی هم بهشون بگید فقط با یک پیام آماده جوابتون رو می دن که کشور شما به دلیل قوانین آمریکا ساپورت نمی شه اگر این سیاست تغییر کرد منتظریم توی ریفت ببینیمتون.

برای بازی کردن هم فعلا می تونید با VPN صفحه لاگین رو رد کنید بعد VPN رو قطع کنید بازی کنید. تا الان کسی اینجوری بن نشده ولی در آینده هیچ تضمینی نیست.
دقیقا همینو بمن پیام داد و بن کرد ...

Gusion

کاربر سایت
Jul 2, 2020
6
من V**P**N رو که روشن میکنم به آلمان وصل میشم بعد همینطور که روشنه هم بازی میکنم یعنی بعد لاگین قطعش نمیکنم تا الان که مشکلی پیش نیومده تا حالا

یعنی میگید بهتره بعد لاگین قطعش کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر