League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
تو این ایام چرت قطع شدن شدید بازی، راهی نداره قبل رفتن به بازی تست کنیم ببینیم نت اوکی ـه یا نه؟ من تازه واردl به LoL یه ماه نمی شه دارم بازی می کنم. ولی دوتا رو پارسال می تونستیم با ساخت Local lobby و Watch کردن بازی ببینم درسته یا نه. اینجا چه custom game می سازم چه بازی می بینم درسته، می رم تو بازی خرابه

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
تو این ایام چرت قطع شدن شدید بازی، راهی نداره قبل رفتن به بازی تست کنیم ببینیم نت اوکی ـه یا نه؟ من تازه واردl به LoL یه ماه نمی شه دارم بازی می کنم. ولی دوتا رو پارسال می تونستیم با ساخت Local lobby و Watch کردن بازی ببینم درسته یا نه. اینجا چه custom game می سازم چه بازی می بینم درسته، می رم تو بازی خرابه
والا من تو custom تست میکنم. . اگه مشکلی داشته باشه همون جا نمایان میشه. .

Urinal Mint

کاربر سایت
Jul 23, 2011
236
نام
ETSPACE
سلام بکس. من تو Euw با اسم Aklis هستم. اگه کسی پایه هست منو آد کنه گاهی اوقات بریم نرمال یا آرمی.
رنک هم سلو پلیر هستم. :d فک کنم بتونم این سیسن پلات برسم. شاید. :d

DarkSider

کاربر سایت
Sep 2, 2009
286
با سلام
برای یکی از دوستان من یک مشکلی پیش اومده .... بعد از اینکه چمپیون انتخاب میکنه و بازی میخواد استارت بشه میپره بیرون و همش میگه Reconnect بشه ..... ارور معروف فایروال را هم نمیده. کاهش پینگ هم استفاده کرده کار نمیده یا میگه Game is Running
اگه کسی میتونه کمک کنه ....... بازی را هم دوباره کپی کرد ولی نشد.
با تشکر

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
با سلام
برای یکی از دوستان من یک مشکلی پیش اومده .... بعد از اینکه چمپیون انتخاب میکنه و بازی میخواد استارت بشه میپره بیرون و همش میگه Reconnect بشه ..... ارور معروف فایروال را هم نمیده. کاهش پینگ هم استفاده کرده کار نمیده یا میگه Game is Running
اگه کسی میتونه کمک کنه ....... بازی را هم دوباره کپی کرد ولی نشد.
با تشکر

بهش بگو از تو لانچر بازی، Repair کنه بازی رو. درست میشه

NimSa

کاربر سایت
Mar 18, 2006
100
نام
Nima
دوستان کسی میتونه در مورد ابیلیتی warwick (blood scent) یه توضیحی بده؟؟؟
من نمی هفمم چی کار میکنه کی فشارش بدم اصلا؟؟؟

راستش نیاز به استفاده نداره، Passive هست، یعنی همیشه فعاله. وقتی یه چمپ با HP نصف به پایین در رنج شما باشه اونو می بینید و اسپید می گیرید ، رنج دیدن دشمن و مقدار سرعت به Ability level بستگی داره.

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
دوستان کسی میتونه در مورد ابیلیتی warwick (blood scent) یه توضیحی بده؟؟؟
من نمی هفمم چی کار میکنه کی فشارش بدم اصلا؟؟؟

وقتی که Health چمپیون دشمن داخل یه range خاصی از وارویک (بسته به level خود اسپل) زیر 50% بشه و تو این اسپل رو فعال کنی، میتونی ببینیشون و همچنین باز بسته به level اسپل movment speed میگیری!
اینم range و movment speed ایی که با لول آپ اسپل میتونی بگیری!
range ... 1500/2300/3100/3900/4700
mov speed...20/25/30/35/40%
به تریتیب از level 1 تا 5 اون اسپل به همین ترتیبی که نوشتم آپگرید میشه!
اگه تو لاین داری باهاش بازی میکنی که بذار همیشه فعال باشه که اگه جانگلر حریف Health ش زیر 50% بود و اومد گنگت کنه متوجه بشی... اگه هم جنگل بازی میکنی که موقعی فعالش کن که داری وارد لاین میشی و حریف میبینتت، چون اگه وقتی لول آپ بشه رنجش زیاد میشه و از فاصله دور مارکش روی حریف میافته در نتیجه حریف هم متوجه حضورت میشه و سریع میره عقب... در کل این نکته رو در نظر داشته باش که اگه مارکت روشون بیوفته متوجه حضورت میشن ،پس تا جای ممکن باید وقتی فعال بشه که کلا تو دید اونا قرار گرفتی!
برای اینکه رنجش رو هم بهتر متوجه بشی باید بگم که رنج اولتیه Twisted Fate ، از همون لول یک تا 3 5500 هست!

DarkSider

کاربر سایت
Sep 2, 2009
286
با سلام
دوستانی که می خوان بیان لطف کنند Summoner Referal خودشون را یکی از بچه ها استفاده کنند که از Reward هاش استفاده کنیم.
من با یک Refer دیگه Warwick را با اسکین بگیرم.

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
Uchiha Itachi

شما تیم رنکید داری !!!!! نداشتی‌ هم اگر هنوز هم بازی میکنی‌ اید تو پیام خصوص بده ادد کنم ( اطلاعات خوبی داری تو لول

اگه کسی‌ تیم رنکد خوب داشت مارو هم دعوت کنه
تنها عیبی که دارم باadc زیاد خوب نسیتم ولی‌ با اکثر mage ‌ها بازی می‌کنم و با mageها pro هستم

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
دوست عزیز Uchiha Itachi .اگر کسی‌ کامل می‌دونه راهنمیی کنه ممنون
می‌تونی لول ‌های این ۳ تا حیرو رو توضیح بدی با پسیوشون ممنون
azir
bard
kalista

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند