League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
سلام دوستان عزیز خسته نباشید ... طاعات و عباداتتون مورد قبول حق

:d میگن سلام گرگ بی طمع نیست ... حالا شده قضیه ما . (شوخی) خب، دوستان عزیز بی پرده بدون تبلیغ یک مکان برای مشاهده آمار و ارقام بازیکنان League of Legends رو تدارک دیدیم خوشحال میشیم یه سر بزنید:

EMINƎM

کاربر سایت
Jul 19, 2012
19
نام
Sina
دوستان ادد کنید لطفا با هم بازی کنیم
سرور euw
ایدی : qejth1
لول 30
500 تا هم وین دارم نووب نیستم نگران نباشید :d

آخرین ویرایش:

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
دوستان من یه مشکل عجیب غریب تو بازی lol دارم هر وقت میام بازی کنم بده ۱ هفته اینا ۱ آپدیت میده در حدود ۱۳۴mb بد از این که اینو up کرد شروع می‌کنه دوباره ۱۸۰ mb دیگه up می‌کنه الان چند مدت اینجوری هست منم lol واسه همین بازی نمیکنم میدونید مشکل از چیه؟:-/

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
دوستان من یه مشکل عجیب غریب تو بازی lol دارم هر وقت میام بازی کنم بده ۱ هفته اینا ۱ آپدیت میده در حدود ۱۳۴mb بد از این که اینو up کرد شروع می‌کنه دوباره ۱۸۰ mb دیگه up می‌کنه الان چند مدت اینجوری هست منم lol واسه همین بازی نمیکنم میدونید مشکل از چیه؟:-/

این که طبیعیه! موقعی که آپدیت میده همیشه آپدیتاش دو مرحله ایه، تو همون لانچر هم میزنه که step 1 رو داره میگیره یا step 2 رو!
هیچ وقت هم موقعی که داره آپدیت میکنه لانچرو نبندش! چون موقعی که دوباره بازش کنی و بخوای آپدیت کنی اکثر اوقات جای اون 150 مگ یه 400 یا بیشتر تقدیمت میکنه!:d

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان من تازه می خوام LOL رو شروع کنم و هیچی ازش نمی دونم.

باید چه چیز هایی رو دانلود کنم و کجا باید ثبت نام کرد؟

سرور خوب که بازیکنای ایرانی و پینگ پایین داشته باشه هست؟

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
دوستان من تازه می خوام LOL رو شروع کنم و هیچی ازش نمی دونم.

باید چه چیز هایی رو دانلود کنم و کجا باید ثبت نام کرد؟

سرور خوب که بازیکنای ایرانی و پینگ پایین داشته باشه هست؟

لانچر رو از این لینک پایین دانلود کن و بذار دانلود کنه بازی رو!
سرور هم eu west
لینک
همون بالا زده download the game
برای ساختن اکانت هم برو پایین صفحه بزن روی play now!
موارد خواسته شده رو وارد کن! فقط حواست باشه که حتما رجیون اکانتت رو موقع ساخت روی eu west بذاری ها! چون اکثرا میرن روی یه رجیون دیگه اکانت میسازن بعد با همون یوزر میخوان تو سرور eu west لاگین کنن!!! بعد میگن چرا نمیشه؟!!!

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
امروز در مورخه 14 تیر 1393 بعد از گذراندن مراحل آزمایشی اولین نسخه Lol Armory ورژن 1.0 برای شما گیمرهای عزیز بروی سایت مسیر گیمرها قرار گرفت و با امکانات اولیه ای چون :

- مشاهده آمار بازی زنده هر بازیکن
- آمار و ارقام بازی های اخیر هر بازیکن

- آمار Ranking هر بازیکن از قبیل Win و Lose در Solo Ranked Mode
- مشاهده Champion Free Rotation (قهرمان های آزاد دوره ای)
- و ...
آمار و ارقام ما از طریق خود سایت RiotGames بروز رسانی و پشتیبانی می شود . تلاش ما فقط برای راحتی شماست. منتظر آپدیت های جدید ما باشید ...

آخرین ویرایش:

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
این که طبیعیه! موقعی که آپدیت میده همیشه آپدیتاش دو مرحله ایه، تو همون لانچر هم میزنه که step 1 رو داره میگیره یا step 2 رو!
هیچ وقت هم موقعی که داره آپدیت میکنه لانچرو نبندش! چون موقعی که دوباره بازش کنی و بخوای آپدیت کنی اکثر اوقات جای اون 150 مگ یه 400 یا بیشتر تقدیمت میکنه!:d

هر ۴ یا ۵ روز اینجوریه یعنی‌ لول هر ۴, ۵ روز ۳۰۰ خوردیی mb آپدیت میده:-/ .راستی‌ راهی‌ هست سرعت آپدیت لانچر lol رو بالا برد :-/

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
هر ۴ یا ۵ روز اینجوریه یعنی‌ لول هر ۴, ۵ روز ۳۰۰ خوردیی mb آپدیت میده:-/ .راستی‌ راهی‌ هست سرعت آپدیت لانچر lol رو بالا برد :-/
هر 4 یا 5 روز که نه! موقعهایی که پچ میاد تو همونبالای لانچر بین نیوز ها لینک patch note هست! تو خود سایت هم میزنه!بعضی وقتها دیدم که برای بعضی ها و حتی خودم یه باره خیلی الکی یه 100 مگ آپدیت میکنه در حالی که هیچ آپدیتی نیموده ولی اینکه دیگه هر 5 روز اینطوری بشه که مشکل داره حتما! میتونی با ساپورتشون تماس بگیری شاید کمک کردن!

نه!:d چون لانچرش تک کانکشنه هست! البته فقط موقعی که تازه آپدیت اومده چون خود سرور ها هم شلوغ هست سرعت میاد پایین! ولی برای تو چون تو روزای دیگه داره آپ میکنه نبید سرعتت خیلی بیاد پایین! این به کیفیت خود نتت هم بستگی داره! مثلا من خودم موقعی که یه آپدیت میاد همون لحظات اول هم اگه بذارم با سرعت 120 که سرعت دانلود خودم هست شروع میکنه آپدیت کردن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر